Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 17:45 | MIKU4 | Růžoví delfínci 97,2 Akademie Flirtu | 11. | 1:4 |
Út 11.6.19 | 20:45 | CESMI | Akademie Flirtu Red Leads | 10. | 3:4 |
Út 4.6.19 | 20:45 | CESMI | Prokaryota FZ Akademie Flirtu | 9. | 1:3 |
Út 28.5.19 | 20:45 | CESMI | Akademie Flirtu Lokál United | 8. | 6:0 |
Út 14.5.19 | 20:45 | CESMI | Kerata Chíjos Akademie Flirtu | 7. | 6:0 |
Út 7.5.19 | 20:45 | CESMI | Akademie Flirtu Horoušany FC | 6. | 1:4 |
Út 23.4.19 | 20:45 | CESMI | Dejavu FC Akademie Flirtu | 5. | 1:1 |
Út 16.4.19 | 20:45 | CESMI | Akademie Flirtu Bro´s | 4. | 3:1 |
Út 9.4.19 | 20:45 | CESMI | Akademie Flirtu Exilová šatna | 3. | 7:3 |
Út 2.4.19 | 20:30 | KORAB | 1.FC Holešovice Akademie Flirtu | 2. | 4:2 |
Út 26.3.19 | 20:45 | CESMI | Akademie Flirtu Squadra Azzurra | 1. | 2:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Exilová šatna | 11 | 8 | 1 | 2 | 65:36 | 17 |
2. | 1.FC Holešovice | 11 | 6 | 4 | 1 | 47:32 | 16 |
3. | Dejavu FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 27:18 | 15 |
4. | Red Leads | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 14 |
5. | Lokál United | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:20 | 12 |
6. | Akademie Flirtu | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:32 | 11 |
7. | Horoušany FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:44 | 10 |
8. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 2 | 4 | 5 | 32:33 | 8 |
9. | Squadra Azzurra | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:42 | 8 |
10. | Bro´s | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:35 | 8 |
11. | Kerata Chíjos | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:36 | 7 |
12. | Prokaryota FZ | 11 | 3 | 0 | 8 | 23:40 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 12.5.19 | 17:30 | CESMI | Gang of Jan Palach Čanda bůráků (HL6K) |
Ne 12.5.19 | 18:45 | CESMI | Morna to zařídí FC Plameňák MFK (HL8N) |
St 29.5.19 | 19:00 | P1 | Spirit bar FC B Sporčestr City FC (HL5E) |
St 29.5.19 | 20:15 | P1 | Šrot FC VET Blesk VK VET A (VL3C) |
St 19.6.19 | 19:00 | P2 | Virtus Praha FK DHL Bad Diablos (HL7F) |
St 19.6.19 | 20:15 | P2 | To mi stačí VET Blesk VK VET A (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Tomáš | 9 | 5 |
Beran Dominik | 8 | 0 |
Bouček Dominik | 8 | 3 |
Bureš Jan | 9 | 1 |
Chalupník Martin | 1 | 3 |
Dobeš Michal | 11 | 6 |
Gremlica Martin | 8 | 2 |
Jarošík Richard | 6 | 0 |
Karas Josef | 9 | 7 |
Michálek Lukáš | 5 | 0 |
Mulač Tomáš | 7 | 3 |
Nožička Martin | 5 | 0 |
Pražan Martin | 10 | 6 |