Út 18.6.19 19:00 BECH Tatran Válec Rebel Circus   (HL6D)
Út 18.6.19 20:15 BECH Punisher FC Měcholupská střeva   (HL8E)

25. 6. 19 17:45 MIKU2 Prokaryota FZ Dejavu FC 11. 3:5 (1:2)
Dejavu si v první půli vypracovalo mírný náskok, které po přestávce ještě navýšilo. Prokaryota se snažila, nedokázala se ale přiblížit na rozdíl méně než dvou branek.
Jakub Šindelář – Lukáš Bláha, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř, Luboš Votoček vs Petr Kubišta – Lukáš Babický, Daniel Cellar, Robert Dobrý, Ondřej Hejtmánek, Michal Michálek, Lukáš Zeman
9., 40., 59. Daniel Cellar
19. Ondřej Hejtmánek
42. Robert Dobrý
11. 6. 19 19:30 LITVI Bro´s Prokaryota FZ 10. 5:2 (1:0)
Bojovná, dynamická a vyrovnaná hra. Domácí dali náhodný gól z autu a těsně vyhráli první půli. Druhá půle přinesla další góly pro domácí, kteří zaslouženě vyhráli. Slušný fotbálek bez zákeřností a faulů. Hosté se snažili, ale na srovnání neměli čas. Janča
Bro´s Prokaryota FZ
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma vs Jakub Šindelář – Lukáš Bláha, Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Pokorný, Marek Švec, Bohumil Vašíček
16., 32., 35., 47. Roman Beňák
53. Dominik Ptáček
32. Ondřej Pokorný
38. Michal Hacaperka
4. 6. 19 20:45 CESMI Prokaryota FZ Akademie Flirtu 9. 1:3 (1:3)
První půle v režii hostů, i když první gól dali domácí. Druhá půle přinesla spoustu nevyužitých šancí na obou stranách, ani jedna strana nevstřelila gól. Hosté vyhráli zaslouženě. Janča
Prokaryota FZ Akademie Flirtu
Dávid Kuczik – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Marek Švec, Jaromír Talíř vs Martin Nožička – Tomáš Benda, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Josef Karas, Tomáš Mulač, Martin Pražan
4. Ondřej Pokorný 5., 20. Josef Karas
8. Tomáš Mulač
28. 5. 19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Prokaryota FZ 8. 6:0 k.
14. 5. 19 17:45 MIKU1 Prokaryota FZ Squadra Azzurra 7. 3:1 (2:0)
Od úvodu vyrovnaného duelu měla Prokaryota vedení, které ještě do poločasu navýšila. Na úvod druhého poločase se Azzuře povedlo snížit a potom i přidala na útočení. Jenže gólu se nedočkala a naopak z brejku inkasovala, a to ji srazilo. Vyhrál celek, jež více chtěl a dal gól.
Prokaryota FZ Squadra Azzurra
Dávid Kuczik – Lukáš Bláha, Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Jan Němec, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář vs Martin Cicala – Max Beyer, Filip Cicala, Oliver Cuadra, Tomáš Dittrich, Martin Kratochvíl, Tomáš Kratochvíl, Karel Vančura, Jiří Veleba
5. Michal Hacaperka
14. Ondřej Mach
52. Tomáš Kuča
31. Karel Vančura
7. 5. 19 20:15 MIKU2 Růžoví delfínci 97,2 Prokaryota FZ 6. 5:2 (2:0)
Velice solidní kombinační fotbal. Hráči slušné fyzické kondice s natrénovanými standardkami měli na obou stranách mnoho šancí.
Růžoví delfínci 97,2 Prokaryota FZ
Martin Bouška – Emil Danihelka, Dušan Merta, Lukáš Merta, Tomáš Mílek, Karel Stolín, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Jakub Šindelář – Lukáš Bláha, Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř
6. Lukáš Merta
13. Jan Tumpach
34., 44. Jiří Vrzal
46. Dušan Merta
36. Tomáš Kuča
52. Ondřej Pokorný
23. 4. 19 20:15 P2 Prokaryota FZ Red Leads 5. 1:2 (0:0)
Zápas byl vyrovnaný a do poslední minuty nebylo rozhodnuto, ale nakonec výhra týmu Red Leads.
Prokaryota FZ Red Leads
Jakub Šindelář – Lukáš Bláha, Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Jan Němec, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Jáchym Kaplan, Jan Petrůj, Pavel Pilař, Václav Stach, Jonathan Ton, Jiří Vorel
59. Jaromír Talíř 36. Václav Stach
43. Jakub Gottfried
16. 4. 19 20:30 STER1 Exilová šatna Prokaryota FZ 4. 8:3 (4:1)
Domácí byli celý zápas lepším týmem. Svoboda
Exilová šatna Prokaryota FZ
Adam Široký – Tomáš Drašnar, Martin Horák, Marek Hozák, Michal Janeček, Maxim Kysil, Kristián Lambert, Josef Lochman, Jakub Soóky vs Ondřej Mach – Lukáš Bláha, Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Pokorný, Marek Švec, Jaromír Talíř
14., 48. Jakub Soóky
14., 30., 35. Marek Hozák
18. Kristián Lambert
32., 34. Tomáš Drašnar
8., 57. Michal Hacaperka
49. Ondřej Mach
9. 4. 19 19:00 METE1 Lokál United Prokaryota FZ 3. 2:3 (1:1)
Lokálu nestačila nabitá lavička ani vedení 1:0 a 2:1. Prokaryota stav šikovně otočila. Hošek
Lokál United Prokaryota FZ
Tomáš Fulín – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Petr Hostek, Tomáš Kloud, Vadim Li, Milan Mikulka, Vojtěch Neubauer, Matěj Rejhon, Filip Ságner, Vladimír Sejk, Rostislav Vocásek vs Dávid Kuczik – Lukáš Bláha, Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř
2. Vadim Li
38. Vladimír Sejk
16., 51. Jakub Šindelář
57. Lukáš Bláha
2. 4. 19 20:45 ARIT Prokaryota FZ Kerata Chíjos 2. 4:0 (2:0)
Domácí předvedli výborný fotbal, celý zápas byli lepší a zaslouženě vyhráli. Rataj
Prokaryota FZ Kerata Chíjos
Dávid Kuczik – Tomáš Kuča, Jan Němec, Ondřej Pokorný, Marek Švec, Jaromír Talíř, Bohumil Vašíček vs Nikolaos Paschalis – Ivo Bronec, Aleš Carmine, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Petr Ševčík, Petr Špringer, Tomáš Vosátka
13. Tomáš Kuča
17., 33. Dávid Kuczik
43. Marek Švec
26. 3. 19 20:30 SCBEC Horoušany FC Prokaryota FZ 1. 3:1 (3:0)
Velmi rychlý start domácích, po kterém se hosté už neoklepali a nedokázali ani srovnat hru. Vukovič