Růžoví delfínci 97,2

Web

Hanspaulská liga, 7C

jaro 2019

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Út 25.6.19 17:45 MIKU4 Růžoví delfínci 97,2 Akademie Flirtu 11. 1:4
Út 11.6.19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Růžoví delfínci 97,2 10. 4:4
Út 4.6.19 19:30 BECH Růžoví delfínci 97,2 Squadra Azzurra 9. 4:7
St 29.5.19 18:00 STER1 Exilová šatna Růžoví delfínci 97,2 8. 5:3
Út 14.5.19 20:45 BECH Red Leads Růžoví delfínci 97,2 7. 0:0
Út 7.5.19 20:15 MIKU2 Růžoví delfínci 97,2 Prokaryota FZ 6. 5:2
Út 23.4.19 20:15 P1 Lokál United Růžoví delfínci 97,2 5. 2:0
Út 16.4.19 20:30 STER2 Růžoví delfínci 97,2 Kerata Chíjos 4. 1:2
Út 9.4.19 20:30 SCBEC Horoušany FC Růžoví delfínci 97,2 3. 3:3
Út 2.4.19 20:15 ZABEH Růžoví delfínci 97,2 Dejavu FC 2. 3:3
St 27.3.19 18:00 SCBEC Bro´s Růžoví delfínci 97,2 1. 1:8
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Exilová šatna 11 8 1 2 65:36 17
2. 1.FC Holešovice 11 6 4 1 47:32 16
3. Dejavu FC 11 6 3 2 27:18 15
4. Red Leads 11 6 2 3 25:15 14
5. Lokál United 11 6 0 5 24:20 12
6. Akademie Flirtu 11 5 1 5 32:32 11
7. Horoušany FC 11 4 2 5 33:44 10
8. Růžoví delfínci 97,2 11 2 4 5 32:33 8
9. Squadra Azzurra 11 3 2 6 30:42 8
10. Bro´s 11 3 2 6 22:35 8
11. Kerata Chíjos 11 3 1 7 23:36 7
12. Prokaryota FZ 11 3 0 8 23:40 6

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
25. 6. 19 17:45 MIKU4 Růžoví delfínci 97,2 Akademie Flirtu 11. 1:4 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Kombinační fotbal, vyrovnaný zápas. Michal Papež
Růžoví delfínci 97,2 Akademie Flirtu
Martin Bouška – Emil Danihelka, Roman Kabele, Dušan Merta, Lukáš Merta, Tomáš Mílek, Karel Stolín, Jan Tumpach vs Richard Jarošík – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Martin Chalupník, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Josef Karas, Martin Pražan
Góly Karty Góly Karty
8. Emil Danihelka 13., 33., 47. Martin Chalupník
37. Tomáš Benda
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
11. 6. 19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Růžoví delfínci 97,2 10. 4:4 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zasloužená dělba bodů. Hošek
1.FC Holešovice Růžoví delfínci 97,2
Jakub Kříž – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený vs Lukáš Merta – Roman Kabele, Lukáš Krajník, Jiří Mácha, Dušan Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
Góly Karty Góly Karty
46., 48., 52. Tomáš Krtička
56. Dmitriy Kedyarov
32., 42. Lukáš Krajník
40., 50. Roman Kabele
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 6. 19 19:30 BECH Růžoví delfínci 97,2 Squadra Azzurra 9. 4:7 (1:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Zasloužené vítězství produktivnější Squadry Azzury. Voldán
Růžoví delfínci 97,2 Squadra Azzurra
Jiří Vrzal – Emil Danihelka, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Tomáš Mílek, Karel Stolín, Jan Tumpach vs Martin Cicala – Max Beyer, Filip Cicala, Martin Cicala, Oliver Cuadra, Tomáš Dittrich, Martin Kratochvíl, Tomáš Kratochvíl, Karel Vančura
Góly Karty Góly Karty
2., 35. Emil Danihelka
41. Karel Stolín
53. Lukáš Merta
5., 57. Tomáš Kratochvíl
12. Martin Cicala
25. Tomáš Dittrich
39. Filip Cicala
43. Oliver Cuadra
59. Karel Vančura
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
29. 5. 19 18:00 STER1 Exilová šatna Růžoví delfínci 97,2 8. 5:3 (4:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Dobrý zápas, ve kterém zvítězila Exilová šatna díky důraznější koncovce.
Exilová šatna Růžoví delfínci 97,2
Adam Široký – Tomáš Drašnar, Martin Horák, Marek Hozák, Michal Janeček, Maxim Kysil, Kristián Lambert, Josef Lochman, Jakub Soóky vs Martin Bouška – Emil Danihelka, Lukáš Krajník, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jiří Vrzal
Góly Karty Góly Karty
10., 20. Josef Lochman
15. Kristián Lambert
16. Tomáš Drašnar
54. Martin Horák
9. Lukáš Merta
40. Emil Danihelka
59. Dušan Merta
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 5. 19 20:45 BECH Red Leads Růžoví delfínci 97,2 7. 0:0 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas nižší kvality, kdy ani jeden z týmu si nebyl schopný vytvořit pořádnou gólovou příležitost a podle toho dopadl výsledek. Svoboda
Red Leads Růžoví delfínci 97,2
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Petr Pachovský, Pavel Pilař, Václav Stach, Jonathan Ton vs Jiří Vrzal – Emil Danihelka, Roman Kabele, Lukáš Merta, Tomáš Mílek, Karel Stolín, Jan Tumpach
Góly Karty Góly Karty
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
7. 5. 19 20:15 MIKU2 Růžoví delfínci 97,2 Prokaryota FZ 6. 5:2 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Velice solidní kombinační fotbal. Hráči slušné fyzické kondice s natrénovanými standardkami měli na obou stranách mnoho šancí.
Růžoví delfínci 97,2 Prokaryota FZ
Martin Bouška – Emil Danihelka, Dušan Merta, Lukáš Merta, Tomáš Mílek, Karel Stolín, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Jakub Šindelář – Lukáš Bláha, Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř
Góly Karty Góly Karty
6. Lukáš Merta
13. Jan Tumpach
34., 44. Jiří Vrzal
46. Dušan Merta
36. Tomáš Kuča
52. Ondřej Pokorný
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 17. 8. 22, 19:35