Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.19 | 20:00 | MALES | Kelímci 3.FC Slamník I.USP | 11. | 2:1 |
Čt 6.6.19 | 20:30 | STER3 | Kopanda team FC Kelímci 3.FC | 10. | 3:4 |
Čt 30.5.19 | 17:45 | MIKU3 | Kelímci 3.FC Lazareth | 9. | 5:2 |
Čt 23.5.19 | 20:30 | STER3 | Juventus Pivus Kelímci 3.FC | 8. | 3:7 |
Čt 16.5.19 | 20:30 | STER2 | Kelímci 3.FC Hustá pěna FC | 7. | 7:3 |
Čt 9.5.19 | 19:30 | HOSTI | Viktorčin smích Kelímci 3.FC | 6. | 1:0 |
Čt 25.4.19 | 20:30 | STER3 | Kelímci 3.FC Real Motion SG | 5. | 8:0 |
Čt 11.4.19 | 20:15 | P1 | PRKA Kelímci 3.FC | 4. | 3:6 |
Čt 4.4.19 | 18:00 | STER1 | Kelímci 3.FC Pivní pohoda AC | 3. | 1:2 |
Čt 28.3.19 | 20:45 | STER1 | Parta AC Kelímci 3.FC | 2. | 6:9 |
Čt 21.3.19 | 17:45 | MIKU1 | Kelímci 3.FC Lunochod 1.MFK A | 1. | 3:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lunochod 1.MFK A | 11 | 8 | 1 | 2 | 49:27 | 17 |
2. | Kelímci 3.FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 52:30 | 16 |
3. | Hustá pěna FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 42:21 | 16 |
4. | Real Motion SG | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:27 | 15 |
5. | Viktorčin smích | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:23 | 11 |
6. | Juventus Pivus | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:35 | 10 |
7. | Slamník I.USP | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:29 | 10 |
8. | PRKA | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:39 | 10 |
9. | Kopanda team FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:40 | 9 |
10. | Parta AC | 11 | 4 | 0 | 7 | 37:55 | 8 |
11. | Pivní pohoda AC | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:30 | 7 |
12. | Lazareth | 11 | 1 | 1 | 9 | 26:59 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 15.5.19 | 18:00 | STER3 | Viktoria Bítovská A Prosím, nesmějte se (HL8G) |
St 15.5.19 | 19:15 | STER3 | Sipral Stars Virtus Praha FK (HL7F) |
St 15.5.19 | 20:30 | STER3 | Houbařův Ráj Dynamit Vršovice (HL7F) |
St 5.6.19 | 19:30 | TEMPO | Prosím, nesmějte se Budvarka B (HL8G) |
St 5.6.19 | 20:45 | TEMPO | Papaya Royal Club Demínka A (HL8G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Gužík Adam | 8 | 4 |
Jedlička Miloň | 9 | 1 |
Král David | 6 | 6 |
Mrzena Petr | 9 | 4 |
Němec Jan | 10 | 0 |
Otradovec Michal | 7 | 2 |
Runt David | 11 | 11 |
Šindelář Marek | 7 | 6 |
Šindelář Michal | 8 | 3 |
Zíma Jakub | 10 | 10 |