St 10.4.19 17:45 MIKU3 Ramutant CF Penco FC   (HL5D)
St 10.4.19 19:00 MIKU3 FELace FK Dejnámbůra FC   (HL7E)
St 10.4.19 20:15 MIKU3 Surtep Beroun JUDr. Brouk Pytlík   (HL8F)
Pá 14.6.19 18:15 HOSTI Palouček AC La Famiglia   (HL4E)
Pá 14.6.19 19:30 HOSTI Notor Střešovice FC Beach attack 90210   (HL5G)
Pá 14.6.19 20:45 HOSTI Tvoje máma FC Black Fellaz FC   (HL8K)

20. 6. 19 20:15 P1 Lunochod 1.MFK A Kopanda team FC 11. 11:2 (7:0)
Jednoznačná záležitost domácích, první půli vyhráli 7:0. Druhá půle zase ve znamená domácích, zasloužená výhra. Janča
Lunochod 1.MFK A Kopanda team FC
Oleh Kosteleba – Vasyl Fushchich, Zhenya Fushchich, Sergej Halauko, Martin Janda, Ivan Kliap, Oleksandr Kliap, Mykhailo Lendel, Mykhailo Sochka, Mykhailo Sushanyn vs Martin Bošiak – Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Alois Sečkár
6., 14., 19., 52. Oleksandr Kliap
7., 9., 16., 50. Mykhailo Sushanyn
30., 54. Mykhailo Sochka
33. Ivan Kliap
37., 39. Tomáš Gorol
6. 6. 19 20:30 STER3 Kopanda team FC Kelímci 3.FC 10. 3:4 (0:1)
Utkání, ve kterém vyčníval hráč Šindelář.
Kopanda team FC Kelímci 3.FC
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka vs Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář, Jakub Zíma
51. Petr Mrzena
30. 5. 19 19:30 MALES Kopanda team FC Slamník I.USP 9. 1:4 (0:1)
Zasloužené vítězství Slamníku.
Kopanda team FC Slamník I.USP
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka vs David Motl – Josef Babuš, Richard Chlistovský, Dominik Derganz, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Luboš Šilhavý
51. Tomáš Gorol 2., 32., 49. Dominik Derganz
37. Tomáš Linhart
23. 5. 19 17:00 HANSP Lazareth Kopanda team FC 8. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání se zaslouženou remízou, ke konci zbytečně vyhrocené. Trnka
Lazareth Kopanda team FC
Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Tomáš Hobza, Michal Hošek, Filip Lukeš, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman vs Alois Sečkár – Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka
58. Radek Churaň
16. 5. 19 20:30 STER1 Kopanda team FC Juventus Pivus 7. 3:2 (2:1)
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli hráči Kopandy díky důraznější koncovce.
Kopanda team FC Juventus Pivus
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka vs Tomáš Prošek – Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Dominik Sahula, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun, Jakub Vondruška
10. Radek Churaň
15., 42. Ondřej Halouzka
20. Jakub Vondruška
35. Dominik Sahula
9. 5. 19 19:15 STER2 Hustá pěna FC Kopanda team FC 6. 1:0 (0:0)
Utkání sice rozhodla jedna branka, ale brankových příležitostí si hráči vypracovali dost. Protože se střelecky prosadili jen domácí, připisují si oba body.
Hustá pěna FC Kopanda team FC
Petr Bráza – Daniel Beneš, David Čubr, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Martin Provázek vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Radek Janoušek, Martin Žižka
33. Martin Provázek
25. 4. 19 20:30 STER2 Kopanda team FC Viktorčin smích 5. 1:3 (1:3)
Zápas byl hrán ve vyšším tempu, útok střídal útok. Šance na obou stranách, gólman hostů chytal jednu šanci za druhou. Lepší tým hostů.
Kopanda team FC Viktorčin smích
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka vs Jan Ujka – Pavel Dort, Jan Kalík, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jiří Valenta
28. Radek Churaň 1. Jan Šembera
6., 24. Martin Kratochvíl
11. 4. 19 20:30 MOTO3 Real Motion SG Kopanda team FC 4. 5:2 (1:0)
Real zaslouženě zvítězil, byl po celý zápas lepší.
Real Motion SG Kopanda team FC
Michal Podrazský – Radim Bobalík, Jiří Falc, Martin Havelka, Tomáš Podrazský, Tomáš Řápek, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka
17., 54. Marek Vávra
33. Jiří Falc
46. Jakub Zakouřil
47. Lukáš Verner
41. Radek Janoušek
44. Radek Churaň
4. 4. 19 20:15 P2 Kopanda team FC PRKA 3. 4:2 (4:2)
První půle jasně v režii domácích, kteří v průběhu dvou minut navýšili svůj náskok. Vítězství si pohlídali a zaslouženě vyhráli. Janča
Kopanda team FC PRKA
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka vs Antonín Vrána – Andrew Argent, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Raphael Tinant
7., 29. Radek Churaň
14. Radek Janoušek
16. Martin Hložek
24. Martin Šantrůček
30. Andrew Argent
28. 3. 19 20:45 ARIT Pivní pohoda AC Kopanda team FC 2. 2:3 (1:1)
Utkání dobré úrovně skončilo těsným vítězstvím týmu Kopanda team. Trnka
Pivní pohoda AC Kopanda team FC
Daniel Šebela – Ondřej Duben, Václav Krch, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Rejšek, Jan Říha, Adrián Vlačuha vs Alois Sečkár – Radek Churaň, Martin Ďuríček, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka
6., 58. Václav Krch 6., 36., 39. Jan Togner
21. 3. 19 19:00 ZABEH Kopanda team FC Parta AC 1. 5:3 (3:3)
V prvním poločase vyrovnaný zápas. Po přestávce domácí přitvrdili, z čehož pramenily i jejich fauly. Nakonec rozhodlo to, že Parta nedokázala využít desetiminutovou přesilovku.