Po 20.5.19 18:00 ZAK Deportivo bez Coruna A Ujde to 1980 SK   (HL4A)
Po 20.5.19 19:15 ZAK Dirty Bastards VET Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 20.5.19 20:30 ZAK Černý koně TMK Erectico TBC   (HL6A)
Pá 21.6.19 18:00 ZAK Rasta Velbloudi Bruchos HFC   (HL7I)
Pá 21.6.19 19:15 ZAK Valícíse Kojoti Klucy PFS   (HL6I)

20. 6. 19 20:00 MALES Kelímci 3.FC Slamník I.USP 11. 2:1 (1:1)
Velmi pohledný zápas, šance střídala šanci, nakonec pro vítězství víc udělali domácí Kelímci. Petr
Kelímci 3.FC Slamník I.USP
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Petr Mrzena, Michal Otradovec, David Runt, Michal Šindelář, Jakub Zíma vs Richard Chlistovský – Josef Babuš, Dominik Derganz, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Luboš Šilhavý
10. David Runt
32. Petr Mrzena
29. OG
6. 6. 19 19:30 MALES Slamník I.USP Real Motion SG 10. 2:3 (1:2)
Všechny žluté karty byly za hrubé fauly. Jakub Macháček, Daniel Krčmář
Slamník I.USP Real Motion SG
Richard Chlistovský – Josef Babuš, Dominik Derganz, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Luboš Šilhavý vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Tomáš Řápek, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil
43. Marek Vávra
30. 5. 19 19:30 MALES Kopanda team FC Slamník I.USP 9. 1:4 (0:1)
Zasloužené vítězství Slamníku.
Kopanda team FC Slamník I.USP
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka vs David Motl – Josef Babuš, Richard Chlistovský, Dominik Derganz, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Luboš Šilhavý
51. Tomáš Gorol 2., 32., 49. Dominik Derganz
37. Tomáš Linhart
23. 5. 19 19:30 MALES Slamník I.USP PRKA 8. 1:3 (1:1)
První poločas vyrovnaný, Slamník více hrál, PRKA hrozila z brejků. Od 38. minuty převzal kontrolu tým PRKA. Konec zápasu zbytečně nervózní. Josef Kwolek, Karel Kreibich
Slamník I.USP PRKA
Richard Chlistovský – Dominik Derganz, Jindřich Krásný, Tomáš Linhart, Jakub Mareš, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Luboš Šilhavý vs Antonín Vrána – Andrew Argent, Maciej Jerzy Dec, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Raphael Tinant
15. Tomáš Mleziva 23. Martin Šantrůček
38. Andrew Argent
40. Richard Mareš
16. 5. 19 19:30 MALES Lazareth Slamník I.USP 7. 2:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, hosté vždy ve vedení, které až do konce utkání udrželi. Faltys
Lazareth Slamník I.USP
Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Lukáš Halfar, Martin Herbrych, Jiří Hobza, Vít Jankovský, Martin Ořešník, Daniel Žalman vs David Motl – Dominik Derganz, Petr Hlaváč, Jindřich Krásný, Tomáš Linhart, Jakub Mareš, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva
43. Daniel Žalman
59. Lukáš Halfar
18. Tomáš Linhart
20., 36. Dominik Derganz
58. Jindřich Krásný
9. 5. 19 18:45 MALES Slamník I.USP Pivní pohoda AC 6. 3:2 (3:0)
Slamník si do půle vytvořil třígólový náskok, o který se musel až do konce zápasu strachovat. Voldán
Slamník I.USP Pivní pohoda AC
Richard Chlistovský – Dominik Derganz, Petr Hlaváč, Jindřich Krásný, Tomáš Linhart, Jakub Mareš, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva vs Michal Pastorek – Ondřej Duben, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Jan Rejšek, Jan Říha, Daniel Šebela
13. Jindřich Krásný
27. Jakub Mareš
30. Tomáš Mleziva
37. Jan Říha
50. Antonín Kováč
25. 4. 19 18:45 MALES Juventus Pivus Slamník I.USP 5. 6:3 (3:0)
Fotbalovější Juventus vedl už 6:1 a hrál celý druhý poločas stejně jako Slamník ve čtyřech. Hostům odešli dva zranění hráči a zároveň korigoval na přijatelných 3:6. Hošek
Juventus Pivus Slamník I.USP
Jakub Slunečko – Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Jiří Šindelář, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun, Sebastian Zukal vs Michael Tereba – Dominik Derganz, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva
3., 4., 11. Dominik Sahula
33., 50. Vojtěch Vokoun
40. Jiří Šindelář
45., 55. Radek Dolejší
60. Tomáš Mleziva
11. 4. 19 19:15 STER1 Slamník I.USP Parta AC 4. 7:1 (3:1)
Vyrovnané utkání, domácí byli mnohem efektivnější při zakončování akcí. Battseren Baterdene, Lukáš Doležel
Slamník I.USP Parta AC
Michael Tereba – Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Jakub Mareš, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva vs Jakub Vokatý – Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Tomáš Klevcov, Zdeněk Pavlát, Max Pížl
4. Michael Tereba
20. Tomáš Mleziva
29., 47. Tomáš Linhart
31., 33., 45. Jakub Mareš
19. Zdeněk Pavlát
4. 4. 19 19:15 STER1 Hustá pěna FC Slamník I.USP 3. 8:0 (5:0)
Tvrdé utkání, v němž kraloval hlavně domácí Bohánek, který se podílel na drtivé většině branek Husté pěny. Novotný
Hustá pěna FC Slamník I.USP
Michal Stáňo – Daniel Beneš, Tomáš Bohánek, David Gregora, Pavel Morda, Martin Provázek, Jakub Voldřich vs Michael Tereba – Richard Chlistovský, Radek Dolejší, Petr Linhart, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva
8., 24., 51., 57. Tomáš Bohánek
25., 28. Jakub Voldřich
29., 56. David Gregora
45 Martin Provázek 41. Zbyněk Mleziva
28. 3. 19 19:30 STER1 Slamník I.USP Lunochod 1.MFK A 2. 0:1 (0:1)
Důrazné utkání s množstvím faulů, ve kterém rozhodl utkání jediný gól Lunochodu.
Slamník I.USP Lunochod 1.MFK A
Michael Tereba – David Černošek, Richard Chlistovský, Dominik Derganz, Radek Dolejší, Jindřich Krásný, Tomáš Linhart, Jakub Mareš, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva vs Oleh Kosteleba – Artem Anysymov, Zhenya Fushchich, Oleksandr Kliap, Mykhailo Lendel, Mykhailo Sochka, Mykhailo Sushanyn
37 Richard Chlistovský 15. Mykhailo Sochka 57. Zhenya Fushchich
21. 3. 19 20:45 HOSTI Viktorčin smích Slamník I.USP 1. 0:3 (0:2)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou Slamníku, který byl v koncovce produktivnější. Martin Mika, Vladimír Pešata
Viktorčin smích Slamník I.USP
Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Vladimír Soulek, Jiří Valenta, Jan Zrzavecký vs David Motl – Petr Andreas, Richard Chlistovský, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Jakub Mareš, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba