10. Postupická veterans TJ 11 3 0 8 26:37 6

St 24.4.19 19:00 P2 Spirit bar FC B Gólostroje FC   (HL5E)
St 24.4.19 20:15 P2 Zavináč FC M - Bubo A   (HL6F)
Po 20.5.19 18:00 HRAB2 Havri Havri Praetorians FC B   (HL5A)
Po 20.5.19 19:15 HRAB2 Tlakové galoše Santovi Sobi   (HL5A)

19. 6. 19 20:45 TEMPO Surtep Beroun Nova LFC B 11. 5:3 (3:3)
Vyrovnané, ale nepřesné utkání z obou stran. Domácí šli brzo do vedení, které si udrželi. Vostatek
Surtep Beroun Nova LFC B
Lukáš Liška – Vlastimil Bělohoubek, Petr Husák, Tomáš Husák, Jan Kratochvíl, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc, Zdeněk Žižka vs Jan Kroj – Tomáš Jandečka, Radim Knoll, Zbyněk Laisek, Petr Mikula, Patrik Musil, Jan Uhlíř ml.
2., 60. Václav Švarc
6., 18. OG
45. Alexander Lengyel
10. Tomáš Jandečka
12., 27. Petr Mikula
5. 6. 19 20:00 ARIT SLPČ FK Surtep Beroun 10. 3:5 (3:0)
Domácí začali skvěle a vytvořili si tříbrankový náskok. Ve druhé půli ale přestali hrát, Surtep toho využil, svého soupeře přetlačil a zápas otočil. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
SLPČ FK Surtep Beroun
Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Jakub Rezek, Jan Velín vs Petr Husák – Vlastimil Bělohoubek, Tomáš Husák, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Milan Růžička, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc
15., 16. Vojtěch Kurz
25. Sebastien Honců
36. Alexander Lengyel
40., 45., 49. Václav Švarc
43. Milan Růžička
29. 5. 19 18:45 BIHOR Surtep Beroun Gobi dezert 9. 10:4 (5:0)
Utkání jednoznačného průběhu pro domácí tým. Trnka
Surtep Beroun Gobi dezert
Petr David – Vlastimil Bělohoubek, Jiří Fekete, Petr Husák, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Milan Růžička, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc, Zdeněk Žižka vs Martin Havel – Daniel Černý, Ladislav Černý, Jaroslav Doleček, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Michal Růžička
54., 57. Daniel Černý
22. 5. 19 19:15 HRAB1 Senioři Praha B Surtep Beroun 8. 4:3 (1:1)
Utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo, byl to spíše boj. Opticky vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza. Trnka
Senioři Praha B Surtep Beroun
Vadzim Ausianik – Maxim Agapov, Lukáš Boček, Carlos Martinez Exposito, Karel Koschin, Daniel Růžička, Tomáš Vítek vs Milan Růžička – Vlastimil Bělohoubek, Tomáš Husák, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc
17. Daniel Růžička
42. Tomáš Vítek
44., 57. Carlos Martinez Exposito
12. Vlastimil Bělohoubek
41., 59. Václav Švarc
15. 5. 19 18:15 CESMI OrangeBoom Surtep Beroun 7. 3:2 (1:0)
OrangeBoom Surtep Beroun
Ondřej Dušek – Petra Hromádková, Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl vs Jan Kratochvíl – Vlastimil Bělohoubek, Petr Husák, Lukáš Kýn, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc, Zdeněk Žižka
8. Daniel Nouzák
51. Jakub Malý
57. Filip Kadlec
41. Lukáš Kýn
1. 5. 19 19:30 STOD Surtep Beroun Výstavby KK 6. 5:9 (1:5)
První poločas pěkné utkání, opticky vyrovnané, ale góly dávali hlavně hosté. Druhý poločas hosté navyšovali náskok. Pěkný fotbal. Husák
Surtep Beroun Výstavby KK
Jan Kratochvíl – Vlastimil Bělohoubek, Jiří Fekete, Petr Husák, Lukáš Kýn, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc, Zdeněk Žižka vs Vilém Smižanský – Jiří Ečer, Jiří Kalina, Martin Kubín, Michael Pečinka, David Pelc, Petr Svatoň, Petr Uhlíř
60. Petr Svatoň
17. 4. 19 18:00 KORAB Praetorians FC A Surtep Beroun 5. 10:4 (6:2)
Jasné vítězství domácího týmu. Petr Hradecký, Tomáš Nosek
Praetorians FC A Surtep Beroun
Jakub Hrdlička – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Richard Kubernát, Vladislav Nitrai, Michal Provazník, Jakub Ryšlavý vs Jan Kratochvíl – Jiří Fekete, Tomáš Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc, Zdeněk Žižka
1., 13., 25. Jakub Ryšlavý
11., 19., 26., 31., 52., 53., 57. Michal Provazník
6. Zdeněk Žižka
12. Lukáš Kýn
58., 59. Václav Švarc
10. 4. 19 20:15 MIKU3 Surtep Beroun JUDr. Brouk Pytlík 4. 3:4 (1:1)
Pohledný a klidný zápas. Hráči si to užívali.
Surtep Beroun JUDr. Brouk Pytlík
Jan Kratochvíl – Vlastimil Bělohoubek, Petr David, Petr Husák, Martin Král, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Milan Růžička, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc vs Jakub Škarda – Lukáš Dolejška, Jan Duben, Ondřej Feduň, Jan Kosina, Vladimír Oliberius, Luděk Rýdlo, Vojtěch Smola, Petr Valášek, Aleš Vaněk
24. Alexander Lengyel
40., 50. Petr David
28. Ondřej Feduň
32. Jan Kosina
55., 58. Lukáš Dolejška
3. 4. 19 20:00 ARIT Postupická veterans TJ Surtep Beroun 3. 2:4 (1:0)
Vyrovnané utkání, které na stranu vítězů převážil střelecky pohotový Švarc. Pavel Najman, Dušan Blaha
Postupická veterans TJ Surtep Beroun
Lukáš Janečka – Martin Bejček, Dominik Kebrle, Ondřej Klusáček, Dan Langšádl, Adam Lejsek, Denis Neumann, Filip Rýgl, Marek Soukup, Jan Volenec, Matěj Zdobinský vs Jan Kratochvíl – Vlastimil Bělohoubek, Jiří Fekete, Petr Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc
27. Martin Bejček
52. Dan Langšádl
36., 47., 57. Václav Švarc
60. Lukáš Liška
27. 3. 19 19:00 MIKU4 Surtep Beroun Playboy team AC 2. 2:2 (2:1)
Surtep se ujal v 15. minutě vedení, když proměnil svou snad pátou šanci v zajímavém utkání. Do poločasu přidal ještě druhý gól. Ve druhém poločase dokázal Playboy team vyrovnat a zaslouženě remizovat. Husák
Surtep Beroun Playboy team AC
Jan Kratochvíl – Petr David, Petr Husák, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Milan Růžička, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc vs Ivan Lukáč – Arylson Caetano, Pavel Hrstka, Michal Koch, Jiří Kopecký, Michal Nesvadba, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev, Stanislav Velev
15. Milan Růžička
22. Alexander Lengyel
27. Michal Koch
60. Michal Nesvadba
20. 3. 19 18:00 HRAB2 The Hamptons Surtep Beroun 1. 4:2 (1:2)
Solidní utkání, v němž si více brankových příležitostí vypracoval domácí tým, což nakonec proměnil i v zisk dvou bodů. Voldán
The Hamptons Surtep Beroun
Jan Stejskal – Vít Češka, Robin Fingerhut, Filip Jelen, Vojtěch Liška, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda vs Jan Kratochvíl – Matěj Holub, Petr Husák, Alexander Lengyel, Milan Růžička, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc