Čt 9.5.19 18:00 KORAB Inter Letná Pivní balet   (HL6G)
Čt 9.5.19 19:15 KORAB Lucián FC B Modrý Svině A   (HL5F)
Čt 9.5.19 20:30 KORAB Bílá pohroma Nevím FC   (HL6G)

19. 6. 19 20:45 LITVI Výstavby KK Playboy team AC 11. 10:0 (3:0)
Příliš krutá porážka pro hostující tým. Čapla
Jan Böhm – Jiří Ečer, Jiří Kalina, David Pelc, Petr Svatoň, Antonín Tyxa, Petr Uhlíř vs Petar Ralev – Arylson Caetano, Pavel Hrstka, Ivan Lukáč, Michal Nesvadba, Dan Presler, David Presler
10., 23., 49. Jiří Kalina
46. Petr Svatoň
59. Antonín Tyxa
5. 6. 19 19:00 MIKU3 Playboy team AC Praetorians FC A 10. 4:7 (2:1)
Poločas vyzněl pro Playboy team, po změně stran ale řádili Praetorians a vyhráli. Čapla
Playboy team AC Praetorians FC A
Dan Presler – Arylson Caetano, Pavel Hrstka, Michal Koch, Ivan Kopchyk, Jiří Kopecký, David Presler, Petar Ralev vs Daniel Kübl – Peter Bilka, Jan Hedbávný, Richard Kubernát, Vladislav Nitrai, Michal Provazník, Jakub Ryšlavý
58. Peter Bilka
29. 5. 19 20:15 MIKU4 JUDr. Brouk Pytlík Playboy team AC 9. 5:3 (3:2)
Zajímavé utkání. Playboy sice skóroval jen jednou, ale nakonec uhrál přijatelný výsledek, protože Brouci stříleli hlava nehlava. Hošek
JUDr. Brouk Pytlík Playboy team AC
Jakub Škarda – Lukáš Dolejška, Jan Duben, Jaromír Frič, Jan Mehner, Vladimír Oliberius, Luděk Rýdlo, Jiří Sedlák, Vojtěch Smola, Petr Valášek, Aleš Vaněk vs Jiří Kopecký – Pavel Hrstka, Michal Koch, Ivan Kopchyk, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev
25., 59. OG
22. 5. 19 19:00 MIKU4 Playboy team AC Postupická veterans TJ 8. 0:2 (0:2)
Poklidné utkání se šancemi na obou stranách. Hosté byli v prvním poločase výrazně lepší, ve druhém se hra vyrovnala. Lukáš Gogolák, Jan Syřínek
Playboy team AC Postupická veterans TJ
Jiří Kopecký – Arylson Caetano, Pavel Hrstka, Michal Koch, Ivan Kopchyk, Ivan Lukáč, Michal Nesvadba, Dan Presler, Petar Ralev vs Martin Veselý – Martin Bejček, Lukáš Janečka, Dominik Kebrle, Dan Langšádl, Adam Lejsek, Filip Rýgl, Marek Soukup, Jan Volenec, Matěj Zdobinský
3. Dan Langšádl
20. Jan Volenec
15. 5. 19 19:15 HRAB1 Playboy team AC Senioři Praha B 7. 1:4 (1:1)
Senior Vítek svým hattrickem sestřelil Playboy team. Čapla
Playboy team AC Senioři Praha B
David Presler – Arylson Caetano, Jan Dostál, Pavel Hrstka, Michal Koch, Ivan Kopchyk, Jiří Kopecký, Ivan Lukáč, Dan Presler, Petar Ralev vs Petr Pokorný – Maxim Agapov, Lukáš Boček, Carlos Martinez Exposito, Daniel Růžička, Tomáš Vítek
5. Arylson Caetano 17., 44., 52. Tomáš Vítek
59. Daniel Růžička
24. 4. 19 19:00 MIKU3 The Hamptons Playboy team AC 6. 6:1 (0:1)
Zasloužené vítězství Hamptons, kteří zlepšili hru i koncovku ve druhém poločase. Dušan Blaha, Pavel Šedivec
The Hamptons Playboy team AC
Jan Stejskal – Tomáš Čapek, Vít Češka, Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal vs Arylson Caetano – Jan Dostál, Pavel Hrstka, Ivan Kopchyk, Ivan Lukáč, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev
38. Jakub Stejskal
49., 57. Robin Fingerhut
52. Vojtěch Liška
53. Ondřej Sejk
60. Dan Lapáček
23. Ivan Kopchyk
17. 4. 19 19:00 MIKU4 Playboy team AC Nova LFC B 5. 1:3 (0:2)
Hosté byli od úvodních minut lepší a hladovější.
Playboy team AC Nova LFC B
David Presler – Arylson Caetano, Jan Dostál, Michal Koch, Ivan Kopchyk, Jiří Kopecký, Michal Nesvadba, Dan Presler, Petar Ralev vs Tomáš Jandečka – Adam Jablonský, Petr Janeš, Zbyněk Laisek, Petr Mikula, Patrik Musil, Jan Uhlíř ml.
54. Ivan Kopchyk 7. Tomáš Jandečka
18. Jan Uhlíř ml.
53. Zbyněk Laisek
10. 4. 19 19:00 MIKU4 SLPČ FK Playboy team AC 4. 5:2 (1:1)
První poločas byl hodně neurovnaný, plný nepřesností. Po změně stran nasměroval Honců hattrickem svůj tým k vítězství. Čapla
SLPČ FK Playboy team AC
Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, David Bradáček, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Denis Maršík, Matěj Třeček, Jan Velín vs Ivan Lukáč – Arylson Caetano, Pavel Hrstka, Michal Koch, Ivan Kopchyk, Jiří Kopecký, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev
16. Matěj Třeček
33., 34., 47. Sebastien Honců
59. Vojtěch Kurz
23. Arylson Caetano
43. Ivan Kopchyk
55. Ivan Lukáč
3. 4. 19 20:15 MIKU4 Playboy team AC Gobi dezert 3. 9:0 (4:0)
Hosté se celý zápas bránili. Jednoznačným vítězem jsou domácí.
Playboy team AC Gobi dezert
Ivan Lukáč – Arylson Caetano, Pavel Hrstka, Michal Koch, Jiří Kopecký, Michal Nesvadba, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev vs Martin Havel – Jaroslav Doleček, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Michal Růžička
4., 10., 40., 53., 58. Pavel Hrstka
15. Michal Nesvadba
56., 57. Michal Koch
27. 3. 19 19:00 MIKU4 Surtep Beroun Playboy team AC 2. 2:2 (2:1)
Surtep se ujal v 15. minutě vedení, když proměnil svou snad pátou šanci v zajímavém utkání. Do poločasu přidal ještě druhý gól. Ve druhém poločase dokázal Playboy team vyrovnat a zaslouženě remizovat. Husák
Surtep Beroun Playboy team AC
Jan Kratochvíl – Petr David, Petr Husák, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Milan Růžička, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc vs Ivan Lukáč – Arylson Caetano, Pavel Hrstka, Michal Koch, Jiří Kopecký, Michal Nesvadba, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev, Stanislav Velev
15. Milan Růžička
22. Alexander Lengyel
27. Michal Koch
60. Michal Nesvadba
20. 3. 19 19:00 MIKU2 Playboy team AC OrangeBoom 1. 2:1 (1:0)
Zajímavé utkání skončilo vítězstvím týmu Playboy. Trnka
Playboy team AC OrangeBoom
Ivan Lukáč – Arylson Caetano, Pavel Hrstka, Michal Koch, Jiří Kopecký, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev vs Ondřej Dušek – Petra Hromádková, Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel