Út 26.11.19 19:30 ARIT Le Jardin Hoblina Jižák FC   (HL6D)
Út 26.11.19 20:45 ARIT Santa Dominica VET Ekonom WT VET   (VL2A)

27. 11. 19 19:15 HRAB2 K.T.S. FC Sparta Pivaři AC 11. 3:2 (1:1)
Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Jan Hátle, Michal Kabelka, Patrik Macej, Josef Němeček, Patrik Vencl vs David Škvor – Jan David, Michal Dvořák, Antonín Frank, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík
30. Petr Lochman
60. Václav Král
13. 11. 19 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Rumpra Praha FC 10. 6:0 k.
6. 11. 19 20:15 MIKU1 Medvídkova tlapička Sparta Pivaři AC 9. 7:1 (1:1)
Zápas rozhodl vstup do druhé půle, kdy Pivaři dostali fatálními kiksy v rozehrávce soupeře na koně. Voldán
Medvídkova tlapička Sparta Pivaři AC
Tomáš Malina – Jaroslav Brož, Michal Kajaba, Michal Knebl, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Ondřej Šourek vs David Škvor – Jan David, Michal Dvořák, Antonín Frank, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík
24. Michal Knebl
32., 32. Ondřej Šourek
42. Adam Rözler
46. Luboš Neveršil
49., 60. Pavel Lajda
27. Václav Král
30. 10. 19 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Petrohradská BFK A 8. 0:4 (0:0)
Petrohradská zvítězila zaslouženě. Už v prvním poločase bylo jasné, že Pivaři budou tahat za kratší konec. Trnka
Sparta Pivaři AC Petrohradská BFK A
Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík vs Tomáš Procházka – Václav Dreksler, Vojtěch Jarolím, Lukáš Králík, Martin Prel, Jakub Rajniš, Tomáš Smolík
35. Lukáš Králík
36. OG
45., 48. Martin Prel
23. 10. 19 20:15 METE1 Homunculus Sparta Pivaři AC 7. 7:1 (2:0)
Od začátku byla vidět jasná převaha domácích, kteří ještě několikrát nastřelili brankovou konstrukci. Pivaři bojovali, ale soupeř byl nad jejich síly. Novotný
Homunculus Sparta Pivaři AC
Radovan Lukáčik – Nikolas Deči, Daniel Hrych, Alexander Krivosheev, Miroslav Krivosheev, Lukáš Kunc, Jan Pšenčík, Viktor Semančík, Filip Spišak vs Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Antonín Frank, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor
59. Petr Lochman
16. 10. 19 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Pendula Bona AC 6. 1:3 (0:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Po chycené penaltě se hosté dostali do větší pohody a výhru už udrželi.
Sparta Pivaři AC Pendula Bona AC
Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Antonín Frank, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík vs Pavel Žák – Radek Beránek, Matouš Mentberger, Štěpán Mentberger, Vojtěch Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar
49. Jaroslav Stehlík 18., 27. Vojtěch Mentberger
58. Tomáš Pavlíček
9. 10. 19 18:15 CESMI Dirty Bastards Sparta Pivaři AC 5. 10:3 (3:1)
Jasné utkání ve prospěch domácích.
Dirty Bastards Sparta Pivaři AC
Petr Šujan – Martin Císař, Ondřej Krampera, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Martin Špaček, Marek Zahořák vs Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Antonín Frank, Lukáš Klinka, Václav Král, Ondřej Kulovaný, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík
13., 14., 20., 47., 55., 56., 59. Martin Císař
40., 48. Jan Lanhaus
57. Václav Malčánek
11. Lukáš Klinka
52. Petr Lochman
60. David Škvor
2. 10. 19 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Pavilon 8 AHC 4. 3:2 (2:2)
Průměrné utkání, které pro sebe domácí rozhodli v samém závěru.
Sparta Pivaři AC Pavilon 8 AHC
Bohumil Říčař – Jan David, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík vs Patrik Balej – David Brožek, Jiří Hejhal, Jakub Hnaníček, Michal Knotek, Matěj Petr, Michal Schneider, Štěpán Široký, Radek Vondráček
21. Lukáš Klinka
26. OG
57. Jan David
1., 27. Štěpán Široký
25. 9. 19 20:15 METE1 Bulánci Sparta Pivaři AC 3. 0:6 k.
18. 9. 19 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Pajzovna FC 2. 1:3 (1:0)
Velmi kvalitní zápas s nakonec zaslouženou výhrou hostů, kteří měli o něco více ze hry a dokázali si vypracovat více šancí.
Sparta Pivaři AC Pajzovna FC
David Škvor – Michal Dvořák, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík vs Marek Kouba – Martin Kamarýt, Václav Klán, Martin Matoušek, Jan Šebesta, Luděk Steinocher, David Světlík, Tomáš Vodsloň
29. Václav Král 38. David Světlík
48. OG
48. Luděk Steinocher
11. 9. 19 20:15 MIKU2 AC SK FC Sparta Pivaři AC 1. 4:4 (1:4)
V první půli byla lepším týmem Sparta, která využila své šance. Po půli se to otočilo. Převahu měli hráči AC, kteří využili své šance.
AC SK FC Sparta Pivaři AC
Petr Homolka – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý vs Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík