Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 1.12.19 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany C Plameňák MFK | 11. | 6:0 k. |
Ne 24.11.19 | 18:30 | HOSTI | Plameňák MFK ZAHR 1.FC | 3. | 0:6 k. |
Ne 17.11.19 | 16:15 | P2 | Plameňák MFK SoClose United | 10. | 0:6 k. |
Ne 10.11.19 | 20:00 | SCBEC | Sever 1.FC Plameňák MFK | 9. | 6:0 k. |
Ne 3.11.19 | 15:00 | P3 | Plameňák MFK Sestra Sojka | 8. | 0:6 k. |
Ne 20.10.19 | 16:15 | LITVI | Protector 1320 FC Plameňák MFK | 7. | 6:0 k. |
Ne 13.10.19 | 15:00 | P3 | Plameňák MFK Posílej FC | 6. | 0:6 k. |
Ne 6.10.19 | 18:45 | P2 | Benda OFC Plameňák MFK | 5. | 6:0 k. |
Ne 29.9.19 | 13:45 | P3 | Plameňák MFK Gang of Jan Palach | 4. | 0:6 k. |
Ne 15.9.19 | 17:30 | P3 | Beerchester United Plameňák MFK | 2. | 6:0 k. |
Ne 8.9.19 | 16:15 | P3 | Plameňák MFK Vzteklé Želvičky | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Vysočany C | 11 | 8 | 2 | 1 | 43:24 | 18 |
2. | Beerchester United | 11 | 7 | 2 | 2 | 30:16 | 16 |
3. | Gang of Jan Palach | 11 | 7 | 1 | 3 | 53:23 | 15 |
4. | Sever 1.FC | 11 | 4 | 5 | 2 | 35:23 | 13 |
5. | ZAHR 1.FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:30 | 12 |
6. | Posílej FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:27 | 11 |
7. | SoClose United | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:29 | 11 |
8. | Benda OFC | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:31 | 11 |
9. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:29 | 10 |
10. | Vzteklé Želvičky | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:43 | 9 |
11. | Sestra Sojka | 11 | 2 | 2 | 7 | 27:43 | 6 |
12. | Plameňák MFK | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 22.9.19 | 15:00 | BECH | Světlušky Bamboocha City (HL4F) |
Ne 22.9.19 | 16:15 | BECH | Fernet team Říčany Atomovej brouk B (HL5I) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cyrner Martin | 6 | 0 |
Jabali Milad | 2 | 0 |
Kubíček Denis | 1 | 0 |
Mohyla Ondřej | 3 | 0 |
Nýč Oskar Pavel | 5 | 0 |
Pilous Martin | 4 | 0 |
Rakouský Josef | 6 | 0 |
Sajner Bohumil | 3 | 0 |
Švácha Dominik | 3 | 0 |
Těšínský Jakub | 2 | 0 |
Tlapa Filip | 2 | 0 |
Trejtnar Václav | 6 | 0 |
Vácha Jakub | 1 | 0 |
Vácha Pavel | 1 | 0 |
Zámečník Tomáš | 3 | 0 |
Zemánek Petr | 6 | 0 |