Čt 19.9.19 18:00 KORAB Dynamo Warriors FC Rarach FC   (HL8H)
Čt 19.9.19 19:15 KORAB Gumídci Méďové FC Modrý Svině A   (HL5F)
Čt 19.9.19 20:30 KORAB Bro´s Atlético Cerveza   (HL8H)
Čt 31.10.19 18:00 KORAB Inter Letná A - klub 90   (HL6G)
Čt 31.10.19 19:15 KORAB Rum Zahořany HT Modrý Svině A   (HL5F)
Čt 31.10.19 20:30 KORAB Bílá pohroma Tutto bene B   (HL6G)

3. 12. 19 20:15 MIKU1 Friends Prague Gambrinus VH 11. 2:2 (2:0)
Zasloužená remíza. Husák
Friends Prague Gambrinus VH
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Martin Lukeš, Michal Zajíček, Jan Záruba vs František Franěk – Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, Jan Novák, Jiří Novák, Pavel Žitný
7. Jakub Běhalík
14. Michal Zajíček
49., 59. Jan Hořejš 21. Pavel Žitný
19. 11. 19 20:15 P1 Medvědi A Friends Prague 10. 2:3 (1:2)
Prvních dvacet minut to byla jednoznačná záležitost hostů, domácí sice snížili, ale hosté si vítězství pohlídali. Janča
Medvědi A Friends Prague
Tomáš Vogl – Jan Bílek, Petr Černík, Petr Kalaš, Michal Lávička, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Petr Želechovský vs Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Martin Lukeš, Václav Macháň, Michal Zajíček, Jan Záruba
20. Petr Želechovský
54. Jan Šimůnek
10. Jakub Běhalík
17. Michal Korejčík
37. Martin Lukeš
15. Jakub Běhalík
12. 11. 19 19:15 HRAB3 Friends Prague D.G.Team 9. 1:3 (0:1)
Poklidné utkání za anglického počasí. Oba týmy předváděly hezký fotbal. Vyhráli hosté. Jiří Chlum, Pavel Bočinský
Friends Prague D.G.Team
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Jan Záruba vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, Jiří Greiff, David Kafuněk, Pavel Mlíkovský
52. Jan Záruba 24. Pavel Mlíkovský
40. Roman Barcal
41. David Kafuněk
5. 11. 19 20:15 MIKU3 Friends Prague Real Praha A 5. 4:2 (2:1)
Pohledné utkání, kdy domácí využili své šance a zachytal jim brankář. Kohout
Friends Prague Real Praha A
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Martin Lukeš, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Michal Zajíček, Jan Záruba vs Adam Činátl – Petr Bělohoubek, Dušan Blahušiak, Daniel Fišer, Marek Gerschon, Petr Kellner, Jan Tichý
24. Michal Korejčík
29. Michal Zajíček
34. Aleš Kopeček
52. Jakub Běhalík
18. Daniel Fišer
53. Petr Bělohoubek
29. 10. 19 19:00 MIKU2 Banana Chiquíta Friends Prague 8. 2:5 (1:2)
Pěkný, bojovný zápas hraný nahoru dolů.
Banana Chiquíta Friends Prague
František Kouba – Jiří Mlčkovský, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba
4. Jan Zelenka
60. Petr Šindelář
11. Daniel Ungermann
13., 57. Jakub Běhalík
36. Martin Lukeš
39. Michal Korejčík
22. 10. 19 20:30 KORAB Friends Prague 1.FC Holešovice 7. 3:0 (0:0)
Rychlý a dynamický zápas, bohužel hosté nedali ani jednu branku, zato domácí trestali.
Friends Prague 1.FC Holešovice
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Martin Lukeš, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Daniel Ungermann, Jan Záruba vs Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený
34. Jakub Běhalík
35. Michal Korejčík
59. Daniel Ungermann
15. 10. 19 20:45 BECH Tatran Válec Friends Prague 6. 2:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Friends Prague.
Tatran Válec Friends Prague
Robert Johánek – Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Ondřej Havlas, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák, Matěj Šplíchal vs Jan Zavadil – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Martin Lukeš, David Nulíček, Daniel Ungermann, Jan Záruba
1. Lukáš Dlouhý
56. Petr Ondřejíček
8., 56. Daniel Ungermann
48. Aleš Kopeček
24. 9. 19 20:45 ARIT Pěstební dělníci Friends Prague 4. 2:3 (1:2)
Utkání dobré úrovně skončilo těsným vítězstvím hostů. Trnka
Pěstební dělníci Friends Prague
Adam Kolář – Filip Oliver Bouzek, Martin Černý, Daniel Kršek, Tomáš Már, Mikuláš Veselý, Stanislav Zdrůbek vs Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba
15. Filip Oliver Bouzek
49. Stanislav Zdrůbek
2. Aleš Kopeček
14., 44. Michal Korejčík
17. 9. 19 20:30 STER3 Friends Prague Libeň SK A 3. 4:0 (1:0)
Hráči Libeň SK odehráli celý zápas pouze se čtyřmi hráči v poli. Ačkoliv inkasovali již ve druhé minutě, dobrou taktickou hrou drželi dlouho naději na bodový zisk. Konec jejich nadějí přinesla 40. minuta, kdy inkasovali podruhé. Libeň pak musela hru otevřít a Friends toho využili ke vstřelení dalších gólů.
Friends Prague Libeň SK A
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Martin Pivoňka, David Řezáč
2. Jakub Běhalík
40., 50. Jan Záruba
54. Aleš Kopeček
10. 9. 19 19:00 METE2 Red Leads Friends Prague 2. 0:3 (0:1)
V prvním poločase oba týmy útočily a oba nastřelily tyč. Hosté šli do vedení po přímém kopu v dorážce ve 26. minutě, ve 44. šli hosté do vedení 2:0 a zakončili tak mírnou technickou a rychlostí převahu. V 54. minutě pak hosté dali rozhodující gól. Domácí nedokázali soupeře ohrozit, jeho vítězství je zasloužené. Jedlička
Red Leads Friends Prague
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, Jan Petrůj, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Miroslav Blaha, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba
26., 54. Jan Záruba
44. Jakub Běhalík
48. Martin Lukeš
3. 9. 19 20:30 STER2 Greenhorns FC Friends Prague 1. 1:4 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Greenhorns FC Friends Prague
Ondřej Stoupa – Jakub Melezínek, David Šimek, Adam Stoček, Tomáš Strnad, Oleksandr Voznyuk, Taras Voznyuk vs Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba