29. 10. 19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Libeň SK A 8. 3:7 (1:4)
Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Vlk
5. David Bečvář
30., 42., 50. Rostislav Bakula
46. Pavel Čtvrtečka
22. 10. 19 20:30 KORAB Friends Prague 1.FC Holešovice 7. 3:0 (0:0)
Rychlý a dynamický zápas, bohužel hosté nedali ani jednu branku, zato domácí trestali.
Friends Prague 1.FC Holešovice
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Martin Lukeš, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Daniel Ungermann, Jan Záruba vs Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený
34. Jakub Běhalík
35. Michal Korejčík
59. Daniel Ungermann
15. 10. 19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Greenhorns FC 6. 2:6 (0:5)
Jednoznačné utkání pro hosty. Janča
1.FC Holešovice Greenhorns FC
Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený vs Ondřej Stoupa – Marek Lebduška, Jakub Melezínek, David Šimek, Adam Stoček, Tomáš Strnad, Jiří Zeman
37. Ondřej Sopr
58. Jan Karban
16., 40. Adam Stoček
17., 18., 18., 22. Marek Lebduška
1. 10. 19 20:30 KORAB Gambrinus VH 1.FC Holešovice 5. 3:3 (2:1)
Velmi fotbalový, rychlý, technický výkon obou týmů. Hosté byli za remízu šťastnější než domácí. Jedlička
Gambrinus VH 1.FC Holešovice
František Franěk – Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, Jan Novák, Jiří Novák, Pavel Žitný vs Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Ondřej Sopr, Jan Zelený
16. Jan Novák
30. Jan Hořejš
55. Jiří Novák
1. Ondřej Sopr
56. Jan Karban
57. Tomáš Andrle
24. 9. 19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Medvědi A 4. 1:2 (0:1)
Ve vyrovnaném utkání se hosté ujali vedení díky nejlepšímu hráči na hřišti. Ve druhé půlu přidali ještě jeden gól a kráčeli si k jistému vítězství, až v 60. minutě se trefil Krtička a utkání zdramatizoval. Kohout
1.FC Holešovice Medvědi A
Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený vs Jan Bílek – Petr Černík, Petr Kalaš, Michal Lávička, Martin Petřina, Michal Petřina, Luboš Řezníček, Tomáš Vogl, Petr Želechovský
60. Tomáš Krtička 6. Michal Lávička
47. Michal Petřina
19. Luboš Řezníček
17. 9. 19 20:30 KORAB D.G.Team 1.FC Holešovice 3. 2:4 (1:3)
Moc pěkné utkání, hosté měli lepší první půli a vítězství si pohlídali.
D.G.Team 1.FC Holešovice
Tomáš Rottenberg – Václav Blažek, Jiří Bradka, Jiří Greiff, David Kafuněk, Dušan Luka, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos vs Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený
17., 38. David Kafuněk 3., 15., 58. Ondřej Sopr
25. Tomáš Krtička
10. 9. 19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Banana Chiquíta 2. 2:2 (1:1)
Moc pěkné, bojovné utkání vysoké úrovně. Oba týmy si vytvářily mnoho gólových šancí, ale většinu jich pochytali skvělý gólmani.
1.FC Holešovice Banana Chiquíta
Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený vs Jiří Mlčkovský – František Kouba, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
30., 48. Jan Zelený 10., 49. Tomáš Rieger
3. 9. 19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Red Leads 1. 3:4 (3:1)
Dynamický, bojovný fotbal se spoustou hezkých akcí, nevyužitých šancí a gólů. V první půli hosté až ve 27. minutě prolomili střeleckou smůlu, ale domácí stejně navýšili skóre a první půli vyhráli. Druhá půle přinesla drama, hosté heroickým výkonem vyrovnali a dvě minuty před koncem vsítili vítězný gól. Janča
1.FC Holešovice Red Leads
Jakub Kříž – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, Jan Petrůj, Václav Stach, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel