Čt 7.11.19 19:15 SCBEC Rumové pralinky VET Hvězda VAB F.C.   (VL4D)
Čt 7.11.19 20:30 SCBEC Blizzard ZM VET Jetoma FC   (VL4D)
Út 3.12.19 19:00 P2 Modrá vopice TJ Lokál United   (HL7C)
Út 3.12.19 20:15 P2 Praga Calcio CC GFC Regent B   (HL8E)

26. 11. 19 19:30 CESMI AG team Dejavu FC 11. 1:3 (0:1)
Přímý souboj o zachování postupové naděje zvládl lépe tým Dejavu, který předvedl koncentrovaný výkon a díky technické a individuální převaze si zajistil oba body. Andrle
Libor Brůna – Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Jan Kubr, Adam Narwa, Milan Šácha, Jan Šafrata vs Radek Šimůnek – Lukáš Babický, Tomáš Brokl, Daniel Cellar, Ondřej Hejtmánek, Lukáš Klásek, Petr Kubišta, Michal Michálek
55. Adam Narwa 28. Petr Kubišta
38. Daniel Cellar
58. Lukáš Klásek
18. 11. 19 17:45 ZABEH AG team Le Jardin 6. 7:4 (3:2)
První poločas byl jak na houpačce, jednou vyhrávali domácí, jednou hosté, ale první půli vyhráli domácí těsně 3:2. Ve druhé půli to vypadalo na remízu, ale domácí v průběhu dvou minut dali dva góly a zaslouženě vyhráli. Janča
AG team Le Jardin
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Dominik Lopatka, Adam Narwa, Jan Šafrata, Dominik Šír vs Pavel Jakoubek – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Jiří Pejchar st., Jan Tesař
42. Vojtěch Hrček
12. 11. 19 19:30 STOD JZD Slivenec AG team 10. 2:2 (1:2)
Utkání výborné úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo dělbou bodů. Trnka
JZD Slivenec AG team
Jan Slavík – Jakub Drobníček, Lukáš Kalous, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Jan Kliment, Dominik Lopatka, Adam Narwa, Dominik Šír
17. Jiří Růžička
42. Ondřej Leština
7. Adam Narwa
22. Jan Kliment
5. 11. 19 18:00 HRAB1 AG team Netopýr TFC 9. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, kdy měly oba týmy mnoho šancí, které nakonec lépe vyřešili hosté.
AG team Netopýr TFC
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Dominik Lopatka, Adam Narwa, Milan Šácha, Dominik Šír vs Petr Hlůžek – Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Daniel Novák, Libor Rusek, Jiří Vajnar, Michal Zbořil
8. Dominik Lopatka
60. Dominik Šír
7., 31. Jakub Nosek
24. Libor Rusek
29. 10. 19 19:00 ZABEH Prastará dáma AG team 8. 1:4 (0:3)
Techničtější hosté dokázali vyjádřit svou převahu již na začátku utkání, kdy se ujali vedení, které udrželi až do konce. Andrle
Prastará dáma AG team
Tomáš Kříž – Lukáš Černý, Karel Helman, Róbert Kuchár, Ivan Seman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Jan Žižka vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Dominik Lopatka, Milan Šácha, Jan Šafrata, Dominik Šír
59. Ivan Seman 11., 15. Jan Kliment
14. Milan Šácha
53. Dominik Šír
22. 10. 19 20:45 DEKAN Merck stars AG team 7. 2:5 (1:4)
Zasloužené vítězství hostů, kteří předvedli fotbalově zralejší a kompaktnější výkon. Andrle