Čt 19.9.19 19:30 DEKAN Vokra VV Real TIDE XXL   (HL3C)
Čt 19.9.19 20:45 DEKAN No madam ! B Dromedarians Praha   (HL6H)
Čt 10.10.19 19:30 ZAK Sipral Stars One Team, One Dream   (HL6E)
Čt 10.10.19 20:45 ZAK Tyran Saens 1.FC VET B Reka Group - Calvados   (VL3D)
Čt 7.11.19 19:15 TEMPO Kliďas SFC Bránický tank VET   (VL3C)
Čt 7.11.19 20:30 TEMPO Kopanda team FC Real Oranjes   (HL7H)

3. 12. 19 19:00 P2 Modrá vopice TJ Lokál United 11. 1:0 (0:0)
Velmi atraktivní a vyrovnané utkání. Vyhráli domácí.
Modrá vopice TJ Lokál United
Jakub Skála – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Adam Kasal, Lukáš Radil, Petr Šilhánek vs Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Tomáš Kloud, Vadim Li, Milan Mikulka, Jan Mišák, Vojtěch Neubauer, Matěj Rejhon, David Ulrich
48. Adam Kasal 49. Vojtěch Neubauer
19. 11. 19 18:15 STER3 Lokál United Měcholupská střeva 10. 3:1 (2:0)
Domácí předvedli výborný výkon, plný nasazení a dobrých kombinací. Málem ale doplatili na výborný výkon hostujícího brankáře a vlastní nedisciplinovanost. Paradoxně ale v oslabení nakonec svou výhru ještě pojistili.
Lokál United Měcholupská střeva
Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Petr Hostek, Tomáš Kloud, Jan Mišák, Vojtěch Neubauer, Vladimír Sejk, David Ulrich, Rostislav Vocásek vs Ondřej Novotný – Vít Gaupmann, Tomáš Kordiak, Lukáš Kuřina, Ondřej Matějka, Vojtěch Reischl, David Snop, Jakub Stárek, Jan Trögl
41. Ondřej Matějka
12. 11. 19 18:00 HRAB2 Lokál United SG-II Butovice 9. 5:1 (4:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Dreksler
Lokál United SG-II Butovice
Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Petr Hostek, Vadim Li, Zdeněk Lichnovský, Milan Mikulka, David Ulrich, Rostislav Vocásek vs Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Andrew Fitzsimons, Jan Hanton, Přemysl Horký, Petr Staněk
14. David Ulrich
21., 22., 59. Tomáš Fulín
29. Jaroslav Antoš
33. Přemysl Horký 40. Vítězslav Černý
5. 11. 19 20:45 STER1 Kulva PVC Lokál United 8. 3:2 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání, vyhráli domácí. Milan Bartoš, Stanislav Roček
Kulva PVC Lokál United
Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, František Papáček, Jan Procházka, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Vadim Li, Zdeněk Lichnovský, Milan Mikulka, Jan Mišák, Vojtěch Neubauer, Matěj Rejhon, Vladimír Sejk, Rostislav Vocásek
21., 52. František Papáček
28. Michal Víšek
5. Jan Mišák
54. Vadim Li
22. 10. 19 20:30 SCBEC Lokál United Horoušany FC 7. 3:5 (1:5)
Hosté zaskočili domácí výborným výkonem ve všech řadách a v půli vedli 5:1, přičemž v rozpětí dvou minut dokázali dát tři góly. Ambiciózní domácí s pěti hráči na střídačce nehráli špatně, ale hosté prostě byli lepší. Hošek
Lokál United Horoušany FC
Ondřej Koláček – Martin Fulín, Tomáš Fulín, Tomáš Kloud, Zdeněk Lichnovský, Milan Mikulka, Vojtěch Neubauer, Matěj Rejhon, Vladimír Sejk, David Ulrich, Rostislav Vocásek vs Petr Piroš – František Bouda, Ivan Jánošík, Filip Nechanský, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek
5. Milan Mikulka
49. Rostislav Vocásek
60. Tomáš Kloud
9. Tomáš Růžička
10., 27., 27. Tomáš Regner
26. František Bouda
15. 10. 19 20:45 CESMI K.K.K. Lokál United 6. 1:3 (0:0)
Celý zápas ve vysokém tempu. Oby týmy jezdily na sto procent a soupeři nedarovaly nic zadarmo. Tento velmi krásný zápas završili krásným dloubáčkem Kloud.
K.K.K. Lokál United
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Vojtěch Hrůša, Libor Jelen, Jan Macháček, Milan Melišík, Jiří Pilař, Martin Špína vs Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Petr Hostek, Tomáš Kloud, Zdeněk Lichnovský, Milan Mikulka, Vojtěch Neubauer, Matěj Rejhon, Vladimír Sejk, Rostislav Vocásek
42. Milan Melišík 39. Vojtěch Neubauer
55. Tomáš Kloud
8. 10. 19 18:15 HANSP Lokál United Blue Debils 5. 3:6 (1:0)
Výborný fotbal, Lokál byl první poločas agresivnější, protože měl větší počet hráčů do hry. Druhý poločas se projevily fotbalové kvality Debils, kteří dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. Husák
Lokál United Blue Debils
Ondřej Koláček – Martin Fulín, Tomáš Fulín, Tomáš Kloud, Zdeněk Lichnovský, Milan Mikulka, Jan Mišák, Vojtěch Neubauer, Vladimír Sejk, David Ulrich vs Martin Blažek – Martin Baloun, Jakub Hodek, Tadeáš Janda, Simon Klomínek, Vojtěch Kučera, Patrik Machytka, Kryštof Polák