11. Primitives Prague FC 11 2 1 8 25:42 5

Út 3.9.19 18:15 SLIVE Sorry FC Smíchov PSK   (HL5C)
Út 3.9.19 19:30 SLIVE JZD Slivenec Prastará dáma   (HL6D)
Pá 1.11.19 18:00 P1 Žlutá křídla Legendy FC   (HL6I)
Pá 1.11.19 19:15 P1 Jižní Sheepy Nalejto 1.FC   (HL4E)
Út 19.11.19 19:00 P2 Torolka Steve   (HL4B)
Út 19.11.19 20:15 P2 GFC Regent B Notorlet Stodůlky   (HL8E)

25. 11. 19 19:30 CESMI Nekopnem si FC Bee Well Čelákovice 11. 4:6 (2:3)
Vyrovnané utkání, kdy se oba týmy přetahovaly o vedení, ale hosté strhli vedení na svoji stranu. Závěrečný finiš domácích přišel moc pozdě.
Nekopnem si FC Bee Well Čelákovice
Jan Bouček – Filip Brodský, Jakub Hendrych, Petr Koutský, David Němeček, Matěj Vejvoda, Jiří Zeman vs Vojtěch Benda – Mikuláš Gjurič, Michal Koliandr, Josef Mrklas, Jan Pavlíček, Jan Petráček, Theodor Tichý, Michael van Gestel, Filip Weiser
57. Michael van Gestel
11. 11. 19 19:30 STER3 Bee Well Čelákovice Velký špatný 10. 1:18 (1:11)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem a otevřeli si střelnici.
Bee Well Čelákovice Velký špatný
František Váňa – Vojtěch Benda, Mikuláš Gjurič, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Ondřej Sosna, Vojtěch Soukup, Theodor Tichý vs Daniel Šindelář – Tomáš Hybeš, Tomáš Kocinger, Jan Ondrůšek, Marek Štefan, Jan Tůma
28. Mikuláš Gjurič 5., 7., 8., 12., 15., 32., 53., 57. Jan Ondrůšek
6., 9., 30. Tomáš Kocinger
14., 17. Jan Tůma
22., 41. Tomáš Hybeš
33., 36., 45. Marek Štefan
4. 11. 19 20:45 STER3 Těžká demence Bee Well Čelákovice 9. 2:1 (2:1)
Velmi bojovné utkání, ve kterém byli hosté lepší, ale neproměnili své šance. Domácí se mohli radovat z vydřeného vítězství.
Těžká demence Bee Well Čelákovice
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Karel Táborský, Ondřej Vokurka vs Vojtěch Benda – Volodymyr Cherevko, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Jan Pavlíček, Ondřej Sosna, Theodor Tichý
1. Petr Košťál
7. Ondřej Vokurka
23 Ondřej Vokurka 18. Theodor Tichý 33. Josef Mrklas
21. 10. 19 20:45 HOSTI Bee Well Čelákovice Primitives Prague FC 8. 6:5 (4:2)
I když se domácí zdáli silnější na míči a lépe technicky vybavení, hosté v závěru mohutně dotahovali, ale srovnat již nedokázali.
Bee Well Čelákovice Primitives Prague FC
František Váňa – Mikuláš Gjurič, Michal Koliandr, Josef Mrklas, Jan Pavlíček, Jan Petráček, Ondřej Sosna, Michael van Gestel, Filip Weiser, Marek Weiser vs Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Vladimír Pátek, Radek Viktora
57. Filip Janík
14. 10. 19 19:00 METE2 Pražští lvi Bee Well Čelákovice 7. 3:1 (3:1)
Zasloužená výhra Lvů. Čelákovice více běhaly, ale dát gól byl problém. Radit rozhodčímu ale dokázaly celý zápas.
Pražští lvi Bee Well Čelákovice
Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Matěj Váňa, Lukáš Zavadil vs František Váňa – Vojtěch Benda, Mikuláš Gjurič, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Jan Pavlíček, Jan Petráček, Ondřej Sosna, Theodor Tichý, Marek Weiser
16. Tomáš Kőrbler
21. Jakub Körbler
27. Omar Magomedov
38 Matěj Váňa
58 Tomáš Kőrbler
18. Theodor Tichý 38. Marek Weiser
7. 10. 19 19:15 STER3 Bee Well Čelákovice Tajfun AC 6. 1:3 (0:1)
V prvním poločase měli hosté více střel i větší držení míče a zaslouženě vedli 1:0. Hned na začátku druhého poločasu hosté zvýšili na 2:0. Domácí snížili, ale hosté si vítězství pohlídali. Plucar
Bee Well Čelákovice Tajfun AC
František Váňa – Vojtěch Benda, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Jan Pavlíček, Jan Petráček, Michael van Gestel, Filip Weiser vs Pavel Heral – Petr Bahenský, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Michal Nedbal, Radim Thiel
37. Filip Weiser 24., 46. Tomáš Hejzlar
32. Petr Bahenský
30. 9. 19 18:00 STER2 Hubertův Tuřín Bee Well Čelákovice 5. 5:2 (4:0)
Utkání se rozhodlo již v prvním poločase, kdy domácí vedli již 4:0. Hosté v závěru upravili na 5:2. Domácí byli důraznější, přesnější a vyhráli zaslouženě. Rataj
Hubertův Tuřín Bee Well Čelákovice
Karel Musil – Jan Grebík, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Adam Stejskal, Filip Vymyslický vs František Váňa – Vojtěch Benda, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Jan Pavlíček, Jan Petráček, Vojtěch Soukup, Marek Weiser
4., 18., 49. Filip Vymyslický
14. Lukáš Macek
19. Martin Matys
46. Vojtěch Soukup
57. Michal Koliandr
23. 9. 19 20:30 SCBEC Bee Well Čelákovice GJS FK 4. 1:3 (0:3)
Hosté byli lepším týmem na hřišti ve všech směrech. Posledních deset minut se po hromadné potyčce dohrávalo ve třech na každé straně. Bočan
Bee Well Čelákovice GJS FK
Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Mikuláš Gjurič, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Jan Pavlíček, Jan Petráček, František Váňa vs Kryštof Staud – Filip Čmejla, Pavel Kvapil, Oskar Plechatý, Šimon Pokorný, Jakub Ročeň, Petr Šebek