St 6.11.19 20:15 METE1 Black Ballet Prase FC   (HL7E)

25. 11. 19 19:00 MIKU3 Tajfun AC Vlci samotáři 11. 6:0 k.
11. 11. 19 17:45 MIKU4 Hubertův Tuřín Tajfun AC 10. 2:5 (0:3)
Karel Musil – Matěj Klíma, Jan Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Filip Vymyslický vs Pavel Heral – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň
9., 29., 52. Martin Endršt
21. Radim Thiel
31. Daniel Jiříček
4. 11. 19 19:30 STER3 Tajfun AC GJS FK 9. 2:0 (0:0)
Pěkné utkání, kterému by slušelo více branek. Obě mužstva neproměnila mnoho příležitostí. Domácím stačilo k vítězství vstřelit dva góly.
Tajfun AC GJS FK
Pavel Heral – Petr Bahenský, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Michal Nedbal, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň vs Petr Šebek – Daniel Andrisák, Filip Čmejla, Oskar Plechatý, Šimon Pokorný, Jakub Ročeň, Viktor Záruba
36. Petr Bahenský
47. Libor Gvoždík
21. 10. 19 20:15 P2 Fugas CF B Tajfun AC 8. 0:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodla lepší koncovka hostů. Svoboda
Fugas CF B Tajfun AC
Štěpán Honzík – Ján Bučko, Lukáš Burian, Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Jan Kron, Miloš Moravec, Jan Stiborek vs Pavel Heral – Petr Bahenský, Martin Endršt, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Michal Nedbal, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň
40. Petr Bahenský
49. Martin Endršt
14. 10. 19 17:45 MIKU4 Tajfun AC Perros FC 7. 5:1 (3:0)
O výsledku tohoto zápasu rozhodl úvod. Perros prvních 20 minut doslova proflákali a Tajfun si bez větší námahy vytvořil třírankový náskok. Až za stavu 0:3 se Perros probrali a začali se snažit. Od té chvíle to byl naprosto vyrovnaný fotbal, ale o vítězi bylo už víceméně rozhodnuto. Jan Karlík, Lukáš Weber
Tajfun AC Perros FC
Pavel Heral – Petr Bahenský, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Radim Thiel vs Lukáš Fremut – David Kopecký, Petr Kratochvíl, Lukáš Kůna, David Mazur, Arthur Schneider, Samed Sentürk, Milan Valta
8., 17., 35. Daniel Jiříček
15. Radim Thiel
58. Petr Bahenský
44. David Kopecký
7. 10. 19 19:15 STER3 Bee Well Čelákovice Tajfun AC 6. 1:3 (0:1)
V prvním poločase měli hosté více střel i větší držení míče a zaslouženě vedli 1:0. Hned na začátku druhého poločasu hosté zvýšili na 2:0. Domácí snížili, ale hosté si vítězství pohlídali. Plucar
Bee Well Čelákovice Tajfun AC
František Váňa – Vojtěch Benda, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Jan Pavlíček, Jan Petráček, Michael van Gestel, Filip Weiser vs Pavel Heral – Petr Bahenský, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Michal Nedbal, Radim Thiel
37. Filip Weiser 24., 46. Tomáš Hejzlar
32. Petr Bahenský
30. 9. 19 18:00 STER3 Tajfun AC Nekopnem si FC 5. 1:1 (1:1)
Remízové utkání.
Tajfun AC Nekopnem si FC
Pavel Heral – Petr Bahenský, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Michal Nedbal, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň vs Pavel Vojna – Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Petr Koutský, David Němeček, Jiří Zeman
4. Jiří Tvrdoň 10. Petr Koutský
23. 9. 19 20:30 STER2 Velký špatný Tajfun AC 4. 4:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, které nakonec lépe dopadlo pro domácí.
Velký špatný Tajfun AC
Daniel Šindelář – Lukáš Beníšek, Tomáš Kocinger, Jakub Lupínek, Jan Ondrůšek, Ondřej Rálek, Marek Štefan, Jan Tůma vs Pavel Heral – Petr Bahenský, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Pavel Menhard, Michal Nedbal, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň
21., 31., 54. Jan Ondrůšek
41. Lukáš Beníšek
15. Martin Endršt
25. Libor Gvoždík
45. Petr Bahenský
17. 9. 19 18:15 HOSTI Tajfun AC Těžká demence 3. 4:1 (2:0)
Tajfun přehrával Těžkou demenci především díky lepšímu pohybu. Několik dalších šancí díky zbrklosti nedokázal proměnit. Čapla
Tajfun AC Těžká demence
Pavel Heral – Petr Bahenský, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Michal Nedbal, Radim Thiel vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Jan Klučinec, Pavel Korček, Jakub Kudláček, Karel Táborský, Ondřej Vokurka
14., 23. Petr Bahenský
40. Pavel Menhard
60. Daniel Jiříček
52. Pavel Korček
9. 9. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Tajfun AC 2. 1:2 (1:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Primitives Prague FC Tajfun AC
Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Tomáš Hejzlar – Petr Bahenský, Martin Endršt, Pavel Heral, Daniel Jiříček, Michal Nedbal, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň
18. Petr Klauz 4., 10. Petr Bahenský
2. 9. 19 20:15 P2 Tajfun AC Pražští lvi 1. 2:1 (0:0)
Po bezgólovém poločase utekli domácí do dvougólového vedení, které Lvi korigovali až v závěru. Michal Pešek
Tajfun AC Pražští lvi
Pavel Heral – Petr Bahenský, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Michal Nedbal, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň vs Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Matěj Váňa