6. 11. 19 19:00 METE2 Hubertův Tuřín Vlci samotáři 9. 6:0 k.
Rozdílné poločasy s dramatickou koncovkou. Bohumil Klepáč, Daniel Nepevný
Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Filip Vymyslický vs Karel Šlapák – Jan Abel, Marcel Biederman, Jan Chalupecký, David Kratina, Martin Štědronský, Václav Zamrazil
8. Martin Matys
9. Jan Křivánek
12., 40., 58. Martin Štědronský
21. 10. 19 20:30 MOTO4 GJS FK Hubertův Tuřín 8. 5:4 (4:1)
V prvním poločase se zdálo být rozhodnuto. Po změně stran hosté přidali a domácí se museli bít o dvoubodový zisk až do závěrečného hvizdu. Tomáš Procházka, Václav Dreksler
GJS FK Hubertův Tuřín
Petr Šebek – Daniel Andrisák, Vojtěch Chocholouš, Filip Čmejla, Oskar Plechatý, Šimon Pokorný, Viktor Záruba vs Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Filip Vymyslický
1., 27., 52. Viktor Záruba
3. Daniel Andrisák
26. Oskar Plechatý
17., 33., 59. Filip Vymyslický
42. Lukáš Macek
14. 10. 19 20:15 P2 Hubertův Tuřín Fugas CF B 7. 3:3 (2:0)
V remízovém utkání převládala obranná strategie obou mužstev. Josef Vojáček
Hubertův Tuřín Fugas CF B
Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Adam Stejskal, Filip Vymyslický vs Štěpán Honzík – Ján Bučko, Lukáš Burian, Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Jan Klozar, Jan Kron, Miloš Moravec, Jan Stiborek
19., 45. Filip Vymyslický
20. Martin Matys
33., 34. Lukáš Burian
53. Jan Klozar
7. 10. 19 19:30 LITVI Perros FC Hubertův Tuřín 6. 1:8 (0:6)
Velmi pěkný zápas, kde se projevila převaha týmu Hubertův tuřín.
Perros FC Hubertův Tuřín
Samed Sentürk – Adam Blažek, Martin Bukera, David Kopecký, Petr Kratochvíl, Lukáš Kůna, David Mazur, Martin Pospíšil, Milan Valta vs Karel Musil – Jan Grebík, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Filip Vymyslický
48. Martin Bukera 4., 15., 22., 24., 25., 47., 51. Filip Vymyslický
19. Jan Křivánek
30. 9. 19 18:00 STER2 Hubertův Tuřín Bee Well Čelákovice 5. 5:2 (4:0)
Utkání se rozhodlo již v prvním poločase, kdy domácí vedli již 4:0. Hosté v závěru upravili na 5:2. Domácí byli důraznější, přesnější a vyhráli zaslouženě. Rataj
Hubertův Tuřín Bee Well Čelákovice
Karel Musil – Jan Grebík, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Adam Stejskal, Filip Vymyslický vs František Váňa – Vojtěch Benda, Michal Koliandr, Tomáš Löffelmann, Jan Pavlíček, Jan Petráček, Vojtěch Soukup, Marek Weiser
4., 18., 49. Filip Vymyslický
14. Lukáš Macek
19. Martin Matys
46. Vojtěch Soukup
57. Michal Koliandr
25. 9. 19 20:30 SCBEC Nekopnem si FC Hubertův Tuřín 4. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání. První poločas vyhrál Hubertův Tuřín 1:0. Nekopnem si otočilo na 2:1, ale nakonec zvítězil Hubertův Tuřín. Husák
Nekopnem si FC Hubertův Tuřín
Pavel Vojna – Jan Bouček, Filip Brodský, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, David Němeček, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman vs Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Martin Matys, Filip Vymyslický
45. Jiří Zeman
46. Jan Bouček
6. Martin Matys
54. Jan Křivánek
60. Jan Grebík
16. 9. 19 19:15 STER3 Hubertův Tuřín Velký špatný 3. 2:6 (2:1)
Vítězství týmu hostů zařídil hráč Ondrůšek.
Hubertův Tuřín Velký špatný
Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Martin Matys, Adam Stejskal, Filip Vymyslický vs Daniel Šindelář – Lukáš Beníšek, Tomáš Kocinger, Jan Ondrůšek, Marek Štefan, Jan Tůma
60. Marek Štefan
9. 9. 19 19:15 STER3 Těžká demence Hubertův Tuřín 2. 2:3 (0:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Převaha hostů v první půli se po poločase vytratila. Těžká Demence nakonec ale třetí gól nepřidala, i když po bodu sahala. Remíza by byla asi spravedlivější. Dreksler
Těžká demence Hubertův Tuřín
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Jan Klučinec, Pavel Korček, Jakub Kudláček, Karel Táborský vs Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Martin Matys, Adam Stejskal, Filip Vymyslický
37. Jan Klučinec
52. OG
10., 26. Martin Křivánek
14. Martin Matys
2. 9. 19 20:45 HOSTI Hubertův Tuřín Primitives Prague FC 1. 4:3 (1:2)
Když v 6. minutě vedli Primitives dvěma góly Janíka 2:0, zdálo se být rozhodnuto. Tuřín se ale mohl spolehnout na výborného gólmana a jen jeho zásluhou to bylo před koncem utkání pouze 1:3. V posledních 8 minutách však Tuřín třikrát skóroval a k úžasu všech přítomných zápas vyhrál. Určitě nevyhrálo lepší mužstvo, ale i to k fotbalu patří. Filip Beneš