Po 11.11.19 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Torpedo Cannabis   (HL3C)
Po 11.11.19 19:15 SCBEC Alkohol Vršovice FC Oratoř Kobylisy   (HL5B)
Po 11.11.19 20:30 SCBEC Vlci samotáři Nekopnem si FC   (HL7A)
Po 2.12.19 17:45 MIKU2 Strašnická SK A Bohemia AFK   (HL6A)
Po 2.12.19 19:00 MIKU2 TBC Lachtan A Gepard AFC   (HL3A)
Po 2.12.19 20:15 MIKU2 Prague City FC Limita   (HL7B)

5. 12. 19 18:15 HOSTI XXX Houbařův Ráj 11. 1:5 (0:4)
Houbařův ráj vstřelil rychlé dvě branky, které předznamenaly vývoj utkání. Čapla
XXX Houbařův Ráj
Karel Adamovský – Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Adam Svat, Jakub Zais
52. Milan Kejzlar 2., 6., 22. Adam Svat
20. Aleš Paldus
39. Július Matisko
21. 11. 19 20:15 ZABEH Yakuza XXX 10. 2:6 (1:4)
Velice pohledný zápas vyhráli hosté. Čapla
Yakuza XXX
Lukáš Fadrhons – Ondřej Folkman, Martin Kopečný, Matyáš Král, Jakub Psotta, Pavel Řihák, Daniel Zelenka vs Karel Adamovský – Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka
25. Martin Kopečný
60. Pavel Řihák
4. OG
8., 14., 41. Jakub Moťka
23. Tomáš Hájek
40. Jan Fečík
14. 11. 19 19:15 MOTO2 WRP XXX 9. 5:1 (1:0)
Hosté opakovaně propadali v obranné fázi, proto nemohli na body pomýšlet. Andrle
WRP XXX
Daniel Schafferhans – David Helma, Daniel Hemer, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Filip Sebera, Dominik Smutný vs Karel Adamovský – Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka
12., 37., 53., 57. Dominik Smutný
54. Adam Nápravník
46 Filip Sebera 49. Jakub Moťka
7. 11. 19 18:15 STER1 XXX Vo 8. 2:4 (2:0)
Domácí tým působil fotbalovějším dojmem a do druhého poločasu vstupoval s dvoubrankovým náskokem. Nechal se však ukolébat, hosté se vzchopili a v rozmezí deseti minut otočili utkání na svou stranu. Andrle
XXX Vo
Jiří Hlavín – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka vs Lukáš Novák – Richard Boukal, David Čáp, Martin Havlíček, Josef Janoušek, Tomáš Opplt, Martin Peroutka, Ondřej Poskočil
15. Tomáš Hájek
17. Zbyněk Dusil
48. Ondřej Poskočil
53., 58. Josef Janoušek
57. Lukáš Novák
31. 10. 19 19:30 HANSP Tuscarora 03 XXX 7. 2:3 (1:2)
Velmi vyrovnané a fotbalově pohledné utkání, kde šanci střídala šance.
Tuscarora 03 XXX
Marek Farda – Václav Herold, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel vs Jiří Hlavín – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka
5. Martin Reček
37. Lukáš Perský
20. Tomáš Hájek
29. Jan Fečík
33. Jakub Moťka
15. 10. 19 20:30 MOTO2 XXX Toyota FC 6. 3:4 (2:3)
Hráč Toyoty Urbánek nekompromisně trestal a hosté berou oba body.
XXX Toyota FC
Jiří Hlavín – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka vs Michal Geyer – Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Jan Škarda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek
6. Lukáš Kříž
25. Jakub Moťka
43. Jan Kubr
14., 20., 27., 56. Lukáš Urbánek
10. 10. 19 20:30 TEMPO Real Oranjes XXX 5. 5:2 (3:2)
Domácí byli jistější v míči, lépe zakončovali a proto si do tabulky připisují dva body. Andrle
Real Oranjes XXX
Martin NacházelPavel Bartoš, Lukáš Sadecký, Martin Souček, Jurij Šulika, Jiří Vender, Marek Vojáček vs Martin Bílka – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jakub Moťka
2., 8., 36. Marek Vojáček
29. Pavel Bartoš
59. Martin Souček
2. Tomáš Hájek
18. Jakub Moťka
54. Tomáš Hájek
3. 10. 19 19:15 MOTO3 XXX Pivní balet 4. 5:3 (0:2)
Zápas se hrál ve vysokém tempu a bez zbytečných faulů. Lepším týmem byli domácí a vyhráli.
XXX Pivní balet
Jiří Hlavín – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Sedlák vs Roman Vaněk – Marek Böhm, Martin Míča, Vít Petrák, Lukáš Podaný, Josef Soukup, Pavel Žák
37., 40. Jakub Moťka
43., 51. Karel Adamovský
52. Jan Fečík
10., 14., 57. Marek Böhm
26. 9. 19 20:30 MOTO3 Pigs FC XXX 3. 2:4 (1:2)
První poločas patřil týmu XXX, který vyhrál 2:1. Druhý poločas XXX zvýšili na 3:1, ale Pigs to nevzdávali a bojovali až do konce. XXX už vítězství uhájilo. Husák
Pigs FC XXX
Václav Svatoch – David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Adam Vraný vs Jiří Hlavín – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Jan Kubr, Jakub Moťka
12. Adam Vraný
52. Ondřej Marek
10. Jan Fečík
14. Tomáš Hájek
39. Milan Kejzlar
59. Zbyněk Dusil
19. 9. 19 18:00 STER2 XXX Kopanda team FC 2. 5:1 (4:0)
Utkání slušné úrovně, o jehož vítězi bylo rozhodnuto již po prvním poločase. Trnka
XXX Kopanda team FC
Karel Adamovský – Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Martin Hložek, Radek Janoušek, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka
4., 5., 12., 26. Jakub Moťka
57. Lukáš Kříž
36. Jan Togner
12. 9. 19 17:45 MIKU2 Juventus Pivus XXX 1. 4:4 (2:0)
Jednoznačně vyvíjející se zápas skončil remízou.
Juventus Pivus XXX
Tomáš Prošek – Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Dominik Sahula, Martin Štolba, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Martin Bílka – Jan Fečík, Tomáš Hájek, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka