29. 11. 19 20:30 DEKAN Papaya Royal Club Emergency 11. 9:5 (4:1)
Ondřej Stejskal – Marek Hlaváč, Vít Klajbl, Martin Petřek, Ondřej Rada, Jiří Solař, Matěj Štěpánek vs Lukáš Bricín – Igor Bondar, Josef Drábek, Martin Kalina, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Samuel Robel
28., 46., 47. Martin Kalina
35. Samuel Robel
52. Igor Bondar
22. 11. 19 18:15 DEKAN Emergency Vocasuna CA 3. 3:2 (3:1)
Emergency otupili nástup Vocasuny gólem na 0:1 a náskok 0:3 už udrželi. Vocasuna ale už nedotáhla ani na bod. Hošek
Emergency Vocasuna CA
Lukáš Bricín – Igor Bondar, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Samuel Robel, Jiří Sokolář vs Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Otakar Pachovský, Šimon Podpěra, Jan Sladkovský, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Petr Valenta
10. Igor Bondar
22., 27. Zdeněk Prášil
20 Igor Bondar
52 Karel Pavlíček
30. Petr Valenta
45. Jan Sladkovský
15. 11. 19 19:30 DEKAN Emergency Dropa FC B 10. 1:6 (0:3)
Domácí hráči byli lepší a postupně navyšovali své skóre. Svoboda
Emergency Dropa FC B
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Samuel Robel, Jiří Sokolář vs Vojtěch Hejma – Martin Buček, Tomáš Krkavec, Aleš Malinovský, Petr Novák, David Rubeš, Karel Sádlo ml., Michal Sedláček, Ondřej Vacek
56. Samuel Robel 48 Lukáš Bricín 4. Aleš Malinovský
6., 38., 42. Michal Sedláček
19. Martin Buček
37. Ondřej Vacek
57. Petr Novák
8. 11. 19 19:30 DEKAN Šnek FC A Emergency 9. 4:2 (4:2)
Do poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou. Aktivnější domácí se ujali vedení a po přestávce už jen bránili výsledek.
Šnek FC A Emergency
Jan Šmíd – Ondřej Bazal, Ondřej Borovička, Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Tomáš Gasparovič, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Zdeněk Prášil
5. Tomáš Vávra
8., 25. Petr Trella
10. Michal Schreiber
12. Juraj Kuka
18. Štěpán Hegar
1. 11. 19 19:30 DEKAN Emergency My 8. 1:6 (1:1)
Utkání proběhlo v režii hostujícího týmu My, jenž měl zápas celou dobu pod kontrolou.
Emergency My
Štěpán Bricín – Igor Bondar, Josef Drábek, Martin Kalina, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
23. Zdeněk Prášil 12., 39. Jan Čurn
31. Lukáš Rejmon
45., 52. Habil Doguscan Tekin
55. Tomáš Bělíček
18. 10. 19 19:30 DEKAN Hells Bells 1.FC Emergency 7. 7:2 (1:2)
V první půli jako by domácí ani nebyli na hřišti. Ve druhé půli začali hrát a skvělou efektivitou rozdrtili soupeře. Zápas dvou poločasů. Celkově průměrné utkání. Jedlička
Hells Bells 1.FC Emergency
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Bohumil Klepáč, Martin Koula, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster vs Lukáš Mach – Roman Blažíček, Štěpán Hegar, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Jiří Sokolář
9., 51. Daniel Neustadt
36. Jiří Javůrek
36. Jan Matoušek
51. Marek Novotný
59., 60. Miroslav Rosiar
6., 11. Roman Blažíček
11. 10. 19 19:30 DEKAN Emergency Heliport SK 6. 2:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl v závěru hostující gólman, když s pomocí teče vstřelil vítězný gól.
Emergency Heliport SK
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Štěpán Hegar, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Jiří Sokolář vs Miroslav Rubeš – Martin Dienstbier, Marek Foglar, Michal Kolář, Kamil Kos, Ladislav Kučera, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Ondřej Prejzek
14. Štěpán Hegar
46. Roman Blažíček
12. Kamil Kos
50. Ondřej Prejzek
57. Miroslav Rubeš
4. 10. 19 19:30 DEKAN Ňiňos F.C. Emergency 5. 3:4 (0:3)
Hosté šli do druhé půle se slibným náskokem, ale o výhru bojovali do posledního hvizdu.
Ňiňos F.C. Emergency
Miroslav Matějček – Vojtěch Bílek, Jiří Holakovský, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Adam Stiburek, Jakub Svoboda vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Štěpán Hegar, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil
45., 55., 56. Jaroslav Procházka 35 Jakub Svoboda 20., 22. Zdeněk Prášil
28. Štěpán Hegar
51. Juraj Kuka
27. 9. 19 19:30 DEKAN Emergency Klucy PFS 4. 3:10 (3:2)
Po prvním poločase to vypadalo, že Emergency hladce vyhraje. Pak ale PFS nabrali druhý dech, byli pořád u míče a z většiny nadějných akcí dali gól. Petr Hollan, Vojtěch Straka
Emergency Klucy PFS
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Jiří Sokolář vs Jakub Hradec – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Tomáš Vrňák