Čt 17.10.19 17:00 HANSP Surtep Beroun Punisher FC   (HL8J)
Čt 17.10.19 18:15 HANSP Kopanda team FC Pigs FC   (HL7H)
Čt 17.10.19 19:30 HANSP MVS Recycled Kliďas SFC   (VL3C)
St 6.11.19 19:00 METE2 Hubertův Tuřín Vlci samotáři   (HL7A)
St 6.11.19 20:15 METE2 Velký špatný Nekopnem si FC   (HL7A)

29. 11. 19 20:30 ZAK Hells Bells 1.FC Vocasuna CA 11. 1:3 (1:1)
Fotbalovější Vocasuna zaslouženě vyhrála. O své výhře ale rozhodla až ve druhé půli, kdy vstřelila soupeři dva góly.
Hells Bells 1.FC Vocasuna CA
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Vojtěch Gracík, Bohumil Klepáč, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Miroslav Rosiar, Martin Schuster vs Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Otakar Pachovský, Šimon Podpěra, Jan Sladkovský, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Petr Valenta, Ondřej Voska
1. Daniel Neustadt 9. Jan Sladkovský
36., 52. Filip Chudoba
15. 11. 19 18:15 HANSP Heliport SK Hells Bells 1.FC 10. 2:1 (1:0)
V prvním poločase byli lepší domácí. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale ani závěrečný tlak hostům vyrovnávací gól nepřinesl. Zápas samotný nebyl příliš pohledný. Klail
Heliport SK Hells Bells 1.FC
Martin Dienstbier – Michal Kolář, Kamil Kos, Juraj Kysel, Alan Mašláni, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš vs Vladimír Mrlík – Vojtěch Gracík, Jiří Javůrek, Martin Koula, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Martin Schuster
13. Ondřej Prejzek
38. Alan Mašláni
18 Ondřej Prejzek 39. Daniel Neustadt 54. Martin Schuster
8. 11. 19 19:30 HANSP Hells Bells 1.FC Ňiňos F.C. 9. 3:0 (1:0)
V poklidu odehrané utkání, domácí po celý zápas kontrolovali hru. Procházka
Hells Bells 1.FC Ňiňos F.C.
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Marek Novotný, Martin Schuster vs Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Adam Stiburek, Jakub Svoboda
6., 32., 48. Martin Schuster
1. 11. 19 20:00 TEMPO Klucy PFS Hells Bells 1.FC 8. 4:7 (1:3)
Vyrovnaná hra. Hosté měli lepší koncovku. Janča
Klucy PFS Hells Bells 1.FC
Jakub Hradec – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Ondřej Malíček, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Tomáš Vrňák vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Vojtěch Gracík, Bohumil Klepáč, Martin Koula, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
59. Martin Koula
18. 10. 19 19:30 DEKAN Hells Bells 1.FC Emergency 7. 7:2 (1:2)
V první půli jako by domácí ani nebyli na hřišti. Ve druhé půli začali hrát a skvělou efektivitou rozdrtili soupeře. Zápas dvou poločasů. Celkově průměrné utkání. Jedlička
Hells Bells 1.FC Emergency
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Bohumil Klepáč, Martin Koula, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster vs Lukáš Mach – Roman Blažíček, Štěpán Hegar, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Jiří Sokolář
9., 51. Daniel Neustadt
36. Jan Matoušek
36. Jiří Javůrek
51. Marek Novotný
59., 60. Miroslav Rosiar
6., 11. Roman Blažíček
11. 10. 19 19:30 HOSTI Primitivové Hells Bells 1.FC 6. 4:0 (3:0)
Jednoznačné utkání v podání domácích hráčů, kteří byli ve všem lepší.
Primitivové Hells Bells 1.FC
Mike Ernesto Hönnicke – Ondřej Kuchta, Robert Kuchta, Tomáš Kuchta, Michal Polesný, Petr Svoboda vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Jan Matoušek, Vladimír Mrlík, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
3., 30. Tomáš Kuchta
6., 39. Robert Kuchta
4. 10. 19 18:15 PRKOP Hells Bells 1.FC Misfits FC 5. 8:0 (3:0)
Zápas ve vysokém tempu, domácí dokázali využít své šance. David Holub
Hells Bells 1.FC Misfits FC
Jiří Javůrek – Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Vladimír Mrlík, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster vs Michal Mitinko – Šimon Blažek, Jan Hloušek, Pavel Ladra, Tomáš Nacházel, Petr Najman, Jiří Nehasil, Filip Stolař, Michal Tomek, Jan Tošnar
9., 22. Martin Koula
11., 42. Jan Matoušek
35. Miroslav Rosiar
44. Martin Schuster
54. Daniel Nepevný
56. Marek Novotný
27. 9. 19 18:15 HANSP Papaya Royal Club Hells Bells 1.FC 4. 2:3 (0:2)
První polovina vypadala jasně pro Hells. Po poločase mladší Papaya začala tlačit na pilu, ale v poslední minutě to Hells otočili krásným gólem ve svůj prospěch. Timotej Rajniš, Matej Martinec
Papaya Royal Club Hells Bells 1.FC
Ondřej Stejskal – Pavel Bartoš, Marek Hlaváč, Vít Klajbl, Martin Petřek, Ondřej Rada, Petr Solař, Filip Zahrádka vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Vladimír Mrlík, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
48. Ondřej Rada
49. Martin Petřek
14., 24. Zdeněk Michael Dressler
59. Martin Schuster
20. 9. 19 20:45 BECH Hells Bells 1.FC Dropa FC B 3. 1:4 (0:2)
Na sedmou ligu velmi pěkně hrané utkání se spoustou nevyužitých brankových příležitostí. Dropa si ale nakonec body vzít nenechala.
Hells Bells 1.FC Dropa FC B
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster vs Vojtěch Hejma – Martin Buček, Tomáš Krkavec, Aleš Malinovský, Petr Novák, David Rubeš, David Rychtr, Ota Rychtr, Karel Sádlo ml., Michal Sedláček, Martin Švaněk, Ondřej Vacek
56. Jan Matoušek 4. OG
30. Ondřej Vacek
38. Petr Novák
40. David Rubeš
39. David Rubeš
13. 9. 19 20:45 HOSTI Šnek FC A Hells Bells 1.FC 2. 2:3 (1:1)
Dobrý zápas nahoru a dolů, odježděný z obou stran. Šnek dvakrát dotahoval náskok soupeře, ale když už se schylovalo k zasloužené remíze, rozhodli minutu před koncem Hells Bells. Jambor
Šnek FC A Hells Bells 1.FC
Jan Šmíd – Ondřej Bazal, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Jiří Javůrek – Martin Koula, Pavel Mařata, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
19. Pavel Nosek
57. Ondřej Bazal
1. Daniel Nepevný
45. Daniel Neustadt
6. 9. 19 19:30 LITVI Hells Bells 1.FC My 1. 4:1 (2:0)
V zápase lepší domácí si došli pro povinné vítězství. Michael Jakubův
Hells Bells 1.FC My
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Aleš Vaníček