St 27.11.19 19:15 HRAB2 K.T.S. FC Sparta Pivaři AC   (HL4D)

5. 12. 19 19:00 MIKU2 PRKA Champions FC 11. 2:4 (1:3)
Antonín Vrána – Andrew Argent, Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček vs Jakub Hnízdil – David Horníček, Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Michal Maršík, Jan Zima
21., 40. Miroslav Kalvas
30. Ondřej Kalvas
49. Miroslav Kalvas
21. 11. 19 19:30 STER1 Champions FC J.R.Club B 10. 7:0 (2:0)
Technicky, kombinačně i herně byl lepší tým domácích. Předčili hosty ve všech parametrech a zaslouženě berou dva body. Andrle
Champions FC J.R.Club B
David Horníček – Jakub Hnízdil, Martin Hypeš, Marek Jadrný, Rudolf Lébr, Michal Maršík, Jan Zima vs Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Jakub Mezlík, David Mička, Antonín Prech, Lukáš Skřivan
1. Martin Hypeš
22., 38., 41. Jan Zima
38., 55., 59. Jakub Hnízdil
14. 11. 19 19:30 BECH Champions FC Viktorčin smích 9. 5:1 (2:1)
Domácí předváděli atletický fotbal, ale hosté dobře bránili a hrozili z brejků. Zlomili se až v 50. minutě, kdy domácí dali gól na 4:1. Rataj
Champions FC Viktorčin smích
David Horníček – Jakub Hnízdil, Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Rudolf Lébr, Michal Maršík, Jan Zima vs Jan Ujka – Jiří Březina, Pavel Dlugi, Pavel Dort, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd
8. Martin Hypeš
18. Jan Zima
40. Jakub Kalvas
50., 59. Jakub Hnízdil
29. Pavel Dort
7. 11. 19 20:45 STER3 Holota FC Champions FC 8. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla větší produktivita.
Holota FC Champions FC
Tomáš Novotný – Jan Černík, Martin Duchek, Karel Faitl, Michal Jahn, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Jiří Tomaštík, Matěj Žežulka vs David Horníček – Jakub Hnízdil, Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Rudolf Lébr, Michal Maršík, Jan Zima
46. Miroslav Kalvas
59. Jakub Kalvas
24. 10. 19 20:30 STER3 Champions FC DHL Bad Diablos 7. 4:0 (1:0)
Domácím pomohl gól do šatny a poté hned na začátku druhého poločasu dali na 2:0. Hosté hráli rovnocennou partii. ale bez gólového efektu. Diablos v závěru otevřeli obranu a ještě dvakrát inkasovali. Rataj
Champions FC DHL Bad Diablos
David Horníček – Jakub Hnízdil, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Rudolf Lébr, Michal Maršík, Filip Rulf, Jan Zima vs Randolph Tan – Tomas Jose Gonzales Morales, Idris Onimole, Jan Pupík, Ajmal Siddiqui, Ľudovít Telecký, Martin Valent
30. Jan Zima
33., 56. Jakub Kalvas
59. Michal Maršík
52. Jan Pupík
17. 10. 19 18:00 STER2 Bandidoz Champions FC 6. 0:1 (0:0)
Utkání skončilo vítězstvím Champions. Husák
Bandidoz Champions FC
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs David Horníček – Jakub Hnízdil, Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Rudolf Lébr, Michal Maršík, Jan Zima
35. Ondřej Kalvas
10. 10. 19 19:15 MOTO4 Champions FC UNYP´s Blazers 5. 5:0 (1:0)
Domácí byli aktivnějším týmem, který se hnal stále do zakončení, které se jim alespoň v prvním poločase moc nedařilo. Ve druhé půli už své šance domácí více proměňovali a po zásluze vyhráli.
Champions FC UNYP´s Blazers
David Horníček – Jakub Hnízdil, Martin Hypeš, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Michal Maršík, Jan Zima vs Matěj Kopecký – Brandon Samuel Britto, Adrien Elkaim, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Gregory Charles Gold, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Eric Glenn Lepeak, Laith Maximo Matari, Karel Pivnička
14., 50., 59. Jan Zima
44. Jakub Kalvas
60. Michal Maršík
30. Samuel Jahoda
3. 10. 19 18:00 STER2 Suchá dáseň AC Champions FC 4. 1:8 (1:4)
Champions sice brzy prohrávali, ale pak spustili ofenzivní smršť a udělali ze zápasu exhibici. Jan Váňa, Tomáš Váňa
Suchá dáseň AC Champions FC
Zdeněk Podolan – Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Kunz, Filip Miškovský, Martin Šašek, Jiří Trop, Milan Velhuda vs David Horníček – Martin Hypeš, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Michal Maršík, Jan Zima, Lukáš Zima
6. Filip Miškovský 17. Jakub Kalvas
20. Martin Hypeš
22., 56., 60. Lukáš Zima
28., 54. Jan Zima
37. Michal Maršík
26. 9. 19 19:15 STER3 Champions FC Slamník I.USP 3. 4:3 (2:1)
Velmi bojovné utkání s mnoha fauly a pěknými góly. Domácí těsně uhájili vítězství.
Champions FC Slamník I.USP
David Horníček – Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Jan Zima, Lukáš Zima vs Richard Chlistovský – Josef Babuš, Jan Dolejš, Radek Dolejší, Jindřich Krásný, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Luboš Šilhavý, Michael Tereba