Út 1.10.19 17:45 MIKU3 Kehar Club FC Pivson a Pofel   (HL5C)
Út 1.10.19 19:00 MIKU3 H.K. 12 1.FP Praha   (HL7D)
Út 1.10.19 20:15 MIKU3 Kelímci 3.FC Netopýr TFC   (HL6D)
Čt 24.10.19 17:45 ZABEH Reage boys Suchá dáseň AC   (HL7G)
Čt 24.10.19 19:00 ZABEH Indus Ducksicks   (HL5F)
Čt 24.10.19 20:15 ZABEH Credit Praha FC Rito Pls   (HL6H)

4. 12. 19 19:00 MIKU3 Lokomotiva DP Gekad 11. 1:1 (1:1)
Lokomotiva DP Gekad
Pavel Trbušek – Rostislav Antal, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Petr Komárek, Jakub Kosina, Martin Koubek vs Pavel Frühauf – Jan Čuřík, Štěpán Hlas, Cyril Mrva, Lukáš Nedvěd, Jiří Petr, Tomáš Petr, Martin Stehlík, Jan Vele, Leoš Zavřel
24. Michal Grus 27. Tomáš Petr
20. 11. 19 17:45 MIKU1 Gekad Diablos Blancos C.F. 10. 4:3 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání, které nakonec vyhrál Gekad, který rozhodl o vítězství. Petr
Gekad Diablos Blancos C.F.
Pavel Frühauf – Jan Čuřík, Štěpán Hlas, Lukáš Nedvěd, Jiří Petr, Jan Vele, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Jan Průša – Lumír Daniel Axthelm, David Bartoš, Jakub Karpač, Vít Karpač, Amon-Re Maria Müller, Vojtěch Pošík
26., 48. Jan Čuřík
33. Leoš Zavřel
55. Jiří Zbíral
14., 50. Amon-Re Maria Müller
17. David Bartoš
6. 11. 19 17:45 MIKU2 Forejt FC Gekad 8. 3:0 (2:0)
Utkání bylo vyrovnané, domácí využili své šance a vyhráli. Tomáš Kováč, Robert Benda
Forejt FC Gekad
Lukáš Werner – Kajetán Bek, Filip Eichler, Daniel Mádle, Enrique Navarro, Jakub Plíhal, Lubomír Ryšan, Matyáš Tatíček, Tomáš Votava vs Jan Vele – Jan Čuřík, Lukáš Nedvěd, Jiří Petr, Tomáš Petr, Martin Stehlík, Jiří Zbíral
27. Filip Eichler
30. Enrique Navarro
41. Daniel Mádle
23. 10. 19 17:45 MIKU3 Gekad Demínka A 7. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání od samého začátku, hosté sice v úvodu prohrávali po vlastním gólu, poté si ale zajistili konečnou výhru.
Gekad Demínka A
Jan Vele – Jan Čuřík, Pavel Frühauf, Štěpán Hlas, Tomáš Loukotka, Cyril Mrva, Lukáš Nedvěd, Jiří Petr, Tomáš Petr, Leoš Zavřel vs Adam Macionczyk – Said El Bourkhissi, Petr Filip, Libor Koláček, Radek Sapara, Robert Spálavský, Dominik Špringer, Lukáš Urbánek, Tomáš Velinský
6. OG
35. Lukáš Nedvěd
56. Pavel Frühauf
11., 23., 49. Lukáš Urbánek
37. Libor Koláček
16. 10. 19 20:15 MIKU2 Senioři Praha B Gekad 6. 5:2 (1:1)
Rozhodly chyby Gekadu, které usnadnili vítězství Seniorům. Čapla
Senioři Praha B Gekad
Karel Koschin – Lukáš Boček, Carlos Martinez Exposito, Bohuslav Macháček, Petr Pokorný, Daniel Růžička, Tomáš Vítek vs Pavel Frühauf – Cyril Mrva, Lukáš Nedvěd, Tomáš Petr, Jan Vele, Lukáš Vlček, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
50. Tomáš Petr
9. 10. 19 17:45 MIKU3 Gekad Budvarka B 5. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, více by mu slušela remíza. Jeník
Gekad Budvarka B
Cyril Mrva – Tomáš Loukotka, Lukáš Nedvěd, Tomáš Petr, Jan Vele, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Petr Winkler – Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Martinec, Jan Regent, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň
51. Jiří Zbíral 52. Jan Regent
55. Martin Šimáček
2. 10. 19 17:45 MIKU1 Viktoria Bítovská A Gekad 4. 8:2 (2:2)
Hosté nastoupili ve čtyřech v poli a dlouho odolávali domácím. V druhé půli už jim došly síly a domácí měli lehčí práci.
Viktoria Bítovská A Gekad
Jaroslav Heinitz – Jan Burda, Jiří Číla, Jan Kučera, Luboš Pamánek, Jan Patka, Josef Zitko vs Pavel Frühauf – Jan Čuřík, Štěpán Hlas, Tomáš Loukotka, Cyril Mrva, Jiří Zbíral
5., 34. Jan Patka
12., 51., 56., 60. Luboš Pamánek
50. Jiří Číla
50. Jan Kučera
19., 24. Jiří Zbíral
18. 9. 19 17:45 MIKU2 Gekad Viktor 1.FC 3. 1:6 (0:2)
První poločas byl vyrovnaný. Hrála se kombinační hra. V druhém poločase družstvo hostů dominovalo. Jakub Hrdinka, Radek Ouředníček
Gekad Viktor 1.FC
Pavel Frühauf – Štěpán Hlas, Tomáš Loukotka, Lukáš Nedvěd, Jiří Petr, Jan Vele, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Jakub Novák – Štěpán Molt, Petr Procházka, Tomáš Puč, Ivan Rodriguez Navarro, Pavel Vozka, Daniel Žížala
58. Jiří Zbíral 21. Petr Procházka
24. Ivan Rodriguez Navarro
36., 54. Daniel Žížala
43. Pavel Vozka
58. Štěpán Molt
11. 9. 19 19:00 MIKU2 Playboy team AC Gekad 2. 1:4 (0:4)
Tým Gekad začal zápas lépe. Jeho hráči využívali poskytnuté šance. Utkání bylo bojovné.
Playboy team AC Gekad
Markus Šimek – Arylson Caetano, Michal Koch, Jiří Kopecký, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev vs Jan Vele – Lukáš Nedvěd, Jiří Petr, Tomáš Petr, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
57. Michal Koch 5. Tomáš Petr
13. Jiří Petr
16., 28. Jiří Zbíral
4. 9. 19 17:45 MIKU2 Gekad Petrovice A 1. 3:0 (1:0)
Hosté měli v prvním poločase více ze hry, avšak nedokázali vstřelit gól. Domácí se pak rozehráli a zvítězili 3:0. Rataj
Gekad Petrovice A
Pavel Frühauf – Jan Čuřík, Štěpán Hlas, Tomáš Loukotka, Lukáš Nedvěd, Jiří Petr, Jan Vele, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Jakub Šulc – Vladimír Čech, Pavel Dubský, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Tomáš Kratochvíl, Petr Melezínek