Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Pospíchal vs Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Jan Hirsch, Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Rudolf Kvapil, Vojtěch Raiman
10. 11. 19 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Alkmar 9. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
Rumové pralinky FC Alkmar
Pavel Kohout – Farid Hanafi, Pavel Kohout, Sergiu Miron, Jakub Rous, Michal Šuráň, Pavel Šuráň vs Tomáš Mandík – Ondřej Čada, Martin Čermák, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Pospíchal
3. 11. 19 17:15 HOSTI Alkmar Lipodur FC A 8. 1:4 (0:2)
Hosté měli více šancí a v závěru i několik brejků a nastřelili třikrát tyč. Zasloužené vítězství. Rataj
Alkmar Lipodur FC A
Jan Rozkovec – Ondřej Čada, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Václav Linha, Tomáš Mandík, Erik Rozkovec vs Jan Plachý – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jiří Jaroš, Marko Thiemel, Dominik Turchich, Jakub Vindiš
33. Tomáš Mandík 16., 41. Milan Gašparík
29., 58. Jakub Ács
20. 10. 19 15:00 TEMPO Orct FA Alkmar 7. 6:1 (2:0)
První poločas lepší, mladší a rychlejší Orct dal dva góly. Druhý poločas přinesl ještě čtyři góly a hosté pouze snížili na 1:6. Orct byl lepším týmem, zasloužená výhra. Husák
Orct FA Alkmar
Marián Štrba – David Otto Cighart, Jan Frnka, Tomáš Hloušek, Lukáš Passer, David Alexandr Prokop, Michal Šteiniger, Marek Velíšek, Ivan Witowski, Filip Zrcek vs Tomáš Mandík – Ondřej Čada, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Václav Linha, Jan Rozkovec
18. Marek Velíšek
26., 33. Lukáš Passer
34. Ivan Witowski
44. Michal Šteiniger
53. Jan Frnka
54. Jan Rozkovec
13. 10. 19 17:30 MIKU2 Alkmar Old Mosquitos 6. 0:6 (0:2)
Hosté si vytvořili během prvních pěti minut dvougólový náskok, který do poločasu udrželi. Alkmar měl pár šancí, ale nevyužil je. Druhý poločas začal Alkmar stejně jako první poločas. Během dvou minut dvakrát inkasoval a náskok Mosquitos se dál navyšoval. Husák
Alkmar Old Mosquitos
Jan Rozkovec – Ondřej Čada, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Kubík, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal vs Petr Havel – Martin Čakrt, Martin Kotrč, Thomas Mc Enchroe, Ondřej Mika, Dominik Plešinger, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Marek Svoboda, Petr Vlk
58. Petr Vlk
6. 10. 19 12:30 ZAK Jen tak do kecky Alkmar 5. 7:2 (4:0)
Tým Jen tak do kecky držel míč bez přestávky až do poločasu. V druhé půli mírně polevil, přesto zaslouženě vyhrál. Janča
Jen tak do kecky Alkmar
Jakub Novotný – Marek Brodský, Tomáš Mesiereur, Michal Pánek, Daniel Prel, Lukáš Vlček, Milan Vlček vs Jan Rozkovec – Ondřej Čada, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Václav Linha, Tomáš Mandík, Erik Rozkovec
3., 10., 18., 39. Michal Pánek
22., 45. Lukáš Vlček
33. Milan Vlček
24 Daniel Prel 44. Ondřej Čada
49. Erik Rozkovec
29. 9. 19 12:30 ZAK Alkmar FBC KFC 4. 0:1 (0:1)
Oboustranně vyrovnaný zápas. Hosté brzy udeřili a těsný náskok udrželi až do konce. Zaslouženě vyhráli.
Alkmar FBC KFC
Jan Rozkovec – Ondřej Čada, Martin Čermák, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Václav Linha, Tomáš Mandík, Erik Rozkovec vs Vojtěch Janků – Tomáš Buček, Matěj Čech, Ondřej Čech, Tadeáš Hejnic, Adam Hromas, Adam Kříž, Jiří Navrátil, David Sgall, Dominik Všetečka
8. Tomáš Buček
22. 9. 19 16:15 ZABEH Cosmo Hagibor FC Alkmar 3. 3:8 (3:4)
Alkmar byl v úvodu pasivní a Cosmo toho využilo a šlo do vedení. Jenže Alkmar se rychle vzpamatoval a do konce první půle výsledek otočil. Ve druhé půli Alkmar již byl lepší než soupeř a dovedl utkání k vítěznému konci.
Cosmo Hagibor FC Alkmar
Robert Hejduk – David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda vs Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Václav Linha, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček
1., 7. Pavel Řežábek
12. Pavel Řežábek
6., 38., 58. Tomáš Mandík
13., 14., 60. Tomáš Pospíchal
23. Václav Linha
33. Tomáš Kubík
15. 9. 19 15:00 ZABEH Alkmar Athletico Spořilov 2. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas nejen výsledkově.
Alkmar Athletico Spořilov
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Václav Linha, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Erik Rozkovec, Marek Stehlík, Hynek Tomíček vs Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Daniel Černý, Jan Fulín, Andrej Hronec, Antonín Kec, Jiří Květoň, Petr Písař, Josef Šabat, Martin Šabat, Zdeněk Šabat
59. Tomáš Mandík 20. Antonín Kec 23. Daniel Černý
8. 9. 19 17:30 BECH Alkmar Vozovna Hloubětín A 1. 5:3 (2:1)
Utkání plné faulů a nepřesností na obou stranách. Alkmar trestal chyby Vozovny, Vozovna střílela krásné góly, ale z vítězství se radoval Alkmar.