So 7.9.19 11:15 ZABEH Guaraní Hypochondři   (HL6J)
So 7.9.19 12:30 ZABEH Gremio SLPČ FK   (HL8L)
Ne 29.9.19 18:45 P3 TBC Lachtan VET Old boys Bohemia Chips   (VL4E)
Ne 29.9.19 20:00 P3 Defect Praha Devils of Zderaz   (HL5G)
Ne 24.11.19 18:45 P2 Černý pumy Horst 1.FC   (HL6K)
Ne 24.11.19 20:00 P2 Výlov 0.FC S.N.F. A   (HL5I)

1. 12. 19 17:30 MIKU1 Orct FA Jen tak do kecky 11. 2:7 (1:4)
Jednostranné utkání skončilo jasným výsledkem ve prospěch hostů. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Orct FA Jen tak do kecky
Tomáš Hloušek – David Otto Cighart, Lukáš Passer, Matyáš Rosák, Marián Štrba, Martin Trávníček, Ivan Witowski vs Luboš Choura – Jakub Janda, Josef Kostoláni, Michal Pánek, Daniel Prel, Lukáš Soukup, Lukáš Vlček
8. Lukáš Passer
39. Martin Trávníček
5., 39. Michal Pánek
6., 10., 47. Luboš Choura
7. Lukáš Vlček
40. Lukáš Soukup
17. 11. 19 18:45 ZAK Jen tak do kecky Old Mosquitos 10. 1:2 (0:1)
Herně lepší a běhavější tým těsně prohrál s o gól šťastnějšími Old Mosquitos. Hošek
Jen tak do kecky Old Mosquitos
Petr Nesládek – Marek Brodský, Luboš Choura, Josef Kostoláni, Tomáš Mesiereur, Jakub Novotný, Daniel Prel, Lukáš Soukup, Lukáš Vlček, Milan Vlček vs Petr Havel – Martin Kotrč, Jakub Kubica, Ondřej Mika, Dominik Plešinger, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Marek Svoboda
48. Milan Vlček 13., 50. Andrej Sovík
10. 11. 19 17:30 BECH Jen tak do kecky Vozovna Hloubětín A 9. 4:1 (2:1)
Jednoznačný zápas. Domácí měli celou dobu převahu, jen nedokázali zakončovat akce. Josef Hofmeister, Pavel Polanský
Jen tak do kecky Vozovna Hloubětín A
Daniel Prel – Marek Brodský, Jakub Janda, Josef Kostoláni, Tomáš Mesiereur, Michal Pánek, Lukáš Soukup, Milan Vlček vs Vratislav Feigel – František Budař, Zbyněk Kubelka, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Jan Přibyl, Antonín Růžička, Petr Shíbal, Stanislav Steklý, Karel Vacek
9. Michal Pánek
12., 43. Milan Vlček
47. Josef Kostoláni
30. Stanislav Steklý
3. 11. 19 15:00 TEMPO FBC KFC Jen tak do kecky 8. 1:5 (1:4)
Poklidné pohodové utkání. Vostatek
FBC KFC Jen tak do kecky
Tadeáš Hejnic – Tomáš Buček, Adam Hromas, Vojtěch Janků, Jiří Navrátil, Jaroslav Poděbradský, David Sgall, Jakub Vaníček vs Daniel Prel – Marek Brodský, Jakub Janda, Josef Kostoláni, Tomáš Mesiereur, Petr Nesládek, Jakub Novotný, Lukáš Soukup, Lukáš Vlček
3. Adam Hromas 5. Lukáš Soukup
13. Petr Nesládek
15. Marek Brodský
18. Tomáš Mesiereur
60. Daniel Prel
20. 10. 19 17:15 HOSTI Jen tak do kecky Cosmo Hagibor FC 7. 6:3 (1:1)
Tým domácích byl lepší v kombinaci i v zakončení. Hostům chyběl hráč a v druhé půli jim došla síla. Janča
Jen tak do kecky Cosmo Hagibor FC
Petr Nesládek – Luboš Choura, Josef Kostoláni, Daniel Prel, Lukáš Soukup, Milan Vlček vs Robert Hejduk – Alexandr Jermolajev, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Sergey Vysotskiy
20., 54. Milan Vlček
35. OG
44. Luboš Choura
58. Daniel Prel
26. Sergey Vysotskiy
48., 55. Pavel Řežábek
13. 10. 19 15:00 ZABEH Athletico Spořilov Jen tak do kecky 6. 4:3 (4:2)
Prohrál fotbalovější tým. Většinu času měl v držení míč, ale své šance nedokázal proměňovat. Athletico své protiútoky většinou gólově využilo. Do kecky snížili na rozdíl jedné branky, ale to bylo vše.
Athletico Spořilov Jen tak do kecky
Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Daniel Černý, Jan Fulín, Andrej Hronec, Antonín Kec, Petr Písař, Martin Šabat vs Jakub Novotný – Marek Brodský, Josef Kostoláni, Tomáš Mesiereur, Petr Nesládek, Daniel Prel, Lukáš Soukup, Lukáš Vlček, Milan Vlček
6. Daniel Černý
11., 14. Antonín Kec
17. Petr Písař
17. Milan Vlček
20. Lukáš Soukup
32. Marek Brodský
6. 10. 19 12:30 ZAK Jen tak do kecky Alkmar 5. 7:2 (4:0)
Tým Jen tak do kecky držel míč bez přestávky až do poločasu. V druhé půli mírně polevil, přesto zaslouženě vyhrál. Janča
Jen tak do kecky Alkmar
Jakub Novotný – Marek Brodský, Tomáš Mesiereur, Michal Pánek, Daniel Prel, Lukáš Vlček, Milan Vlček vs Jan Rozkovec – Ondřej Čada, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Václav Linha, Tomáš Mandík, Erik Rozkovec
3., 10., 18., 39. Michal Pánek
22., 45. Lukáš Vlček
33. Milan Vlček
24 Daniel Prel 44. Ondřej Čada
49. Erik Rozkovec
22. 9. 19 17:30 ZABEH Jen tak do kecky Rychlá rota 3. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodla hrubá chyba brankáře Rychlé roty ve 47. minutě. Hrálo se velmi slušně. Jambor
Jen tak do kecky Rychlá rota
Marek Brodský – Josef Kostoláni, Tomáš Mesiereur, Petr Nesládek, Lukáš Soukup, Lukáš Vlček, Milan Vlček vs Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Rudolf Kvapil, Marek Palán, Dominik Vít
20., 57. Lukáš Soukup
47. Lukáš Vlček
27., 56. Jaroslav Bureš
15. 9. 19 20:00 BECH Rumové pralinky FC Jen tak do kecky 2. 3:10 (2:2)
Pralinky nastoupily o jednoho hráče do pole méně, a tak mladé mužstvo hostů nastoupilo solidárně ve stejném počtu jako Pralinky. Pěkné utkání, mnoho krásných gólů a jasné vítězství hostů.
Rumové pralinky FC Jen tak do kecky
Pavel Kohout – Farid Hanafi, Pavel Kohout, Sergiu Miron, Robert Václavík vs Jakub Novotný – Marek Brodský, Josef Kostoláni, Tomáš Mesiereur, Michal Pánek, Lukáš Soukup, Lukáš Vlček, Milan Vlček