Ne 6.10.19 17:30 MIKU2 England Praha Atomový veverky B   (HL8M)
Ne 6.10.19 18:45 MIKU2 Kanálpucers PL Black Fellaz FC   (HL7K)
Ne 6.10.19 20:00 MIKU2 Výlov 0.FC Sací komando Modřany   (HL5I)

1. 12. 19 17:30 BECH Old Mosquitos Vozovna Hloubětín A 11. 4:3 (2:3)
Hrál se pěkný fotbal, na který se byla radost koukat. Svoji úrovní a nasazením rozhodně převyšoval úroveň osmé ligy.
Petr Havel – Martin Čakrt, Martin Kotrč, Jakub Kubica, Ondřej Mika, Michal Pešek, Dominik Plešinger, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Marek Svoboda, Petr Vlk vs Vratislav Feigel – František Budař, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Jan Přibyl, Antonín Růžička, Stanislav Steklý, Karel Vacek
28., 34., 55. Andrej Sovík
6., 20. František Budař
30. Antonín Růžička
17. 11. 19 18:45 ZAK Jen tak do kecky Old Mosquitos 10. 1:2 (0:1)
Herně lepší a běhavější tým těsně prohrál s o gól šťastnějšími Old Mosquitos. Hošek
Jen tak do kecky Old Mosquitos
Petr Nesládek – Marek Brodský, Luboš Choura, Josef Kostoláni, Tomáš Mesiereur, Jakub Novotný, Daniel Prel, Lukáš Soukup, Lukáš Vlček, Milan Vlček vs Petr Havel – Martin Kotrč, Jakub Kubica, Ondřej Mika, Dominik Plešinger, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Marek Svoboda
48. Milan Vlček 13., 50. Andrej Sovík
10. 11. 19 15:00 ZAK Old Mosquitos FBC KFC 9. 1:0 (1:0)
Průměrné utkání skončilo vítězstvím týmu domácích. Trnka
Old Mosquitos FBC KFC
Petr Havel – Petr Kalina, Jakub Kubica, Ondřej Mika, Dominik Plešinger, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Marek Svoboda, Petr Vlk vs Vojtěch Janků – Tomáš Buček, Matěj Čech, Ondřej Čech, Adam Hromas, Adam Kříž, Jaroslav Poděbradský, David Sgall, Jakub Vaníček
21. Ondřej Mika 53 Andrej Sovík
3. 11. 19 16:15 ZABEH Cosmo Hagibor FC Old Mosquitos 8. 1:4 (1:2)
Hosté byli ve všech ohledech lepší, jen dlouho trvalo, než začali šance proměňovat. Domácí nic směrem dopředu nepředvedli. Klail
Cosmo Hagibor FC Old Mosquitos
Robert Hejduk – Alexandr Jermolajev, Vlastislav Lukášek, David Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek vs Petr Havel – Martin Čakrt, Petr Kalina, Martin Kotrč, Jakub Kubica, Ondřej Mika, Dominik Plešinger, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Petr Vlk
27. Vlastislav Lukášek 8. Dominik Plešinger
14. Petr Vlk
45., 47. Andrej Sovík
20. 10. 19 15:00 ZABEH Old Mosquitos Athletico Spořilov 7. 1:4 (1:4)
Zápas měl dobré tempo. Domácí se ujali vedení, ale hosté vzápětí srovnali a následně začali lépe kombinovat. Obraz hry se tak změnil ve prospěch hostů, kteří už si vítězství nenechali vzít.
Old Mosquitos Athletico Spořilov
Petr Havel – Martin Čakrt, Josef Hervert, Thomas Mc Enchroe, Ondřej Mika, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Petr Vlk vs Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Jan Bartoň, Daniel Černý, Jan Fulín, Andrej Hronec, Antonín Kec, Petr Písař, Martin Šabat
2. Andrej Sovík 3., 13., 15. Antonín Kec
28. Petr Písař
13. 10. 19 17:30 MIKU2 Alkmar Old Mosquitos 6. 0:6 (0:2)
Hosté si vytvořili během prvních pěti minut dvougólový náskok, který do poločasu udrželi. Alkmar měl pár šancí, ale nevyužil je. Druhý poločas začal Alkmar stejně jako první poločas. Během dvou minut dvakrát inkasoval a náskok Mosquitos se dál navyšoval. Husák
Alkmar Old Mosquitos
Jan Rozkovec – Ondřej Čada, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Kubík, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal vs Petr Havel – Martin Čakrt, Martin Kotrč, Thomas Mc Enchroe, Ondřej Mika, Dominik Plešinger, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Marek Svoboda, Petr Vlk
58. Petr Vlk
29. 9. 19 17:30 ZABEH Rychlá rota Old Mosquitos 4. 1:2 (1:2)
Utkání hrané v duchu fair play. Hráči Mosquitos přece jen působili fotbalovějším dojmem, a proto je jejich výhra zasloužená.
Rychlá rota Old Mosquitos
Jaroslav Bureš – Jan Hirsch, Martin Holub, Rudolf Kvapil, Vojtěch Raiman, Vít Trůbl vs Petr Havel – Martin Čakrt, Adam Hospodarz, Petr Kalina, Jakub Kubica, Ondřej Mika, Dominik Plešinger, Andrej Sovík, Petr Vlk
19. Jan Hirsch 11. Adam Hospodarz
13. Petr Kalina
22. 9. 19 18:45 SCBEC Old Mosquitos Rumové pralinky FC 3. 5:1 (2:0)
Rumové Pralinky inkasovaly na začátku a na konci první půle. A když ve 38. minutě zvýšili domácí na 3:0, bylo rozhodnuto. Hattrikem se blýskl u vítězů hráč Sovík.
Old Mosquitos Rumové pralinky FC
Petr Havel – Adam Hospodarz, Petr Kalina, Jakub Kubica, Ondřej Mika, Dominik Plešinger, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Marek Svoboda, Petr Vlk vs Pavel Kohout – Farid Hanafi, Pavel Kohout, Sergiu Miron, Jakub Rous, Michal Šuráň, Pavel Šuráň
1., 48., 60. Andrej Sovík
29. Jakub Kubica
38. Petr Kalina
56. Sergiu Miron
15. 9. 19 17:15 HOSTI Lipodur FC A Old Mosquitos 2. 3:8 (1:1)
Domácí doplatili na menší počet hráčů, se kterými do utkání nastoupili. Byli sice hostům důstojným soupeřem, na bodový zisk však pomýšlet nemohli. Andrle
Lipodur FC A Old Mosquitos
Jan Plachý – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jiří Jaroš, Dominik Turchich vs Petr Havel – Petr Kalina, Thomas Mc Enchroe, Ondřej Mika, Dominik Plešinger, Zdeněk Schlibener, Andrej Sovík, Marek Svoboda, Petr Vlk