10. Starci na chmelu SUP B 11 3 1 7 25:51 7

Út 26.3.19 19:30 CESMI Dejvický expres VET Trenhos VET   (VL4D)
Út 26.3.19 20:45 CESMI Akademie Flirtu Squadra Azzurra   (HL7C)
Po 24.6.19 18:15 BECH Kulišáci CF VET Ďáblická klička   (VL3A)
Po 24.6.19 19:30 BECH Vládci Prahy Borussia Bubeneč   (HL3A)

26. 6. 19 20:45 BECH Starci na chmelu SUP B Domácí potřeby SUP 11. 5:3 (1:1)
Po vyrovnané první půli se do trháku dostali jako první hráči Domácích potřeb, kteří utekli na 3:1. Jenže pak se událo něco, čemu se říká obrat jako hrom. Úplně zaskočená obrana Domácích potřeb přestala fungovat, navíc v 56. minutě přišla ještě pojistka na 5:3. Husák
Starci na chmelu SUP B Domácí potřeby SUP
Petr Jambor – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, František Kotouček, Lukáš Lebr, Marek Prosický, Michal Šůcha vs Luboš Petrášek – Vladimír Houda, Miroslav Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Michal Louda, Radek Šanda, Luboš Urban
12. Marek Prosický
47., 49. František Kotouček
48. Jan Gregorec
56. Jan Hobík
23. Radek Šanda
38., 46. Miroslav Kvasnička
12. 6. 19 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Ortopedie 10. 1:1 (1:1)
Krásný zápas za hrozného počasí skončil spravedlivou remízou. Janča
Domácí potřeby SUP Ortopedie
Stanislav Kohoutek – Tomáš Kvasnička, Michal Louda, Pavel Maršálek, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban vs Martin Vyštejn – Jiří Balcar, Martin Brouček, Jiří Faměra, Petr Moucha, Milan Nový, Karel Riedl, Otomar Sláma, Miroslav Vlček
24. Vlastimil Schwarz 4. Jiří Faměra
29. 5. 19 18:15 LITVI Rokoska SUP Domácí potřeby SUP 9. 1:6 (1:3)
Jednoznačné utkání v podání hostů. Husák
Rokoska SUP Domácí potřeby SUP
Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Marek Hybeš, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Stanislav Kohoutek – Martin Jiráň, Miroslav Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban
26. Lubomír Hluší 14., 28., 51. Vlastimil Schwarz
17. Luboš Urban
43., 49. Luboš Petrášek
22. 5. 19 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Kickers 1990 ČFC 8. 6:2 (1:2)
Hosté bez střídání ovládli první poločas, poté už v zápasu dominovali domácí, kteří pěknými brankami zápas otočili a dotáhli k vítězství.
Domácí potřeby SUP Kickers 1990 ČFC
Stanislav Kohoutek – Martin Jiráň, Miroslav Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Pavel Maršálek, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban vs Karel KlečákPetr Čermák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Pavel Stejskal, Petr Štěpán
24. Petr Čermák
15. 5. 19 18:15 LITVI Tučňáci SUP B Domácí potřeby SUP 7. 2:4 (0:1)
Vyrovnané utkání. Čapla
Tučňáci SUP B Domácí potřeby SUP
Miloslav Šujan – Pavel Bílek, Jiří Charvát, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Petr Šuda vs Stanislav Kohoutek – Martin Jiráň, Miroslav Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban
52. Miroslav Kvasnička
1. 5. 19 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Prohibice FKK SUP 6. 4:2 (2:0)
Domácí vyhráli první poločas 2:0 a to nakonec rozhodlo. Trnka
Domácí potřeby SUP Prohibice FKK SUP
Stanislav Kohoutek – Martin Jiráň, Miroslav Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Michal Louda, Pavel Maršálek, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban vs Milan Dostál – Jiří Češka, Petr Holý, Miroslav Joza, Ondřej Roflík, Richard Starý, Luděk Tobola, Eduard Unger
14. Vlastimil Schwarz
21. Tomáš Kvasnička
33. OG
53. Luboš Urban
40. Ondřej Roflík
48. Eduard Unger
24. 4. 19 18:15 LITVI Jawa-Suprtechno A Domácí potřeby SUP 5. 6:3 (3:1)
Zápas se hrál ve vysokém tempu. Domácím se na začátku podařilo skórovat, hosté byli zaskočeni. Pak se zápas zklidnil, domácí už hráli svou hru a šance proměňovali.
Jawa-Suprtechno A Domácí potřeby SUP
Miroslav Kastner – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Oldřich Vávra, Daniel Veselý vs Stanislav Kohoutek – Martin Jiráň, Miroslav Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Pavel Maršálek, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban
49. Miroslav Kvasnička
17. 4. 19 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Javorák plus 4. 5:3 (4:1)
Zápas v první půli v režii domácích. V druhé půli tlačili hosté, ale srovnat se jim nepodařilo a domácí využili brejku. Tomáš Rosenberger, Martin Jedlička
Domácí potřeby SUP Javorák plus
Stanislav Kohoutek – Martin Jiráň, Miroslav Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban vs Roman Jungwirth – Jan Chadt, Jan Galetka, Jan Holý, Jan Kropáček, Martin Lančarič, Daniel Louda, Pavel Mařata, Michael Rozbora, Petr Vlasák
10., 13. Miroslav Kvasnička
20., 57. Vlastimil Schwarz
21. Luboš Petrášek
8. Jan Holý
31. Petr Vlasák
49. Jan Galetka
3. 4. 19 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Úderka Žižkov SUP 3. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Až 58. minuta rozhodla o tom, že vítězem zápasu jsou hosté.