30. 5. 19 17:45 MIKU1 Tučňáci SUP B Jawa-Suprtechno A 9. 1:5 (0:3)
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli hráči Jawy díky důraznější koncovce.
Miloslav Šujan – Pavel Bílek, Jiří Charvát, Stanislav Lehocký, Ivan Moravec, Jiří Šmejc, Petr Šuda vs Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Miroslav Kastner, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Daniel Veselý
34. Jiří Šmejc 6., 7. Daniel Veselý
29., 56. Pavel Svátek
40. Daniel Rezek
23. 5. 19 18:15 DEKAN Jawa-Suprtechno A Prohibice FKK SUP 8. 3:8 (0:4)
Vítězové byli lepším týmem, Jawa se vzchopila až za stavu 0:6, ale to bylo již pozdě. Petr Buchta, Josef Dufek
Jawa-Suprtechno A Prohibice FKK SUP
Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Milan DostálJan Calta, Jiří Češka, Pavel Hrdlička, Miroslav Joza, Jan Novák, Ondřej Roflík, Filip Sojka, Luděk Tobola, Eduard Unger
53. Eduard Unger
17. 5. 19 18:00 P3 Jawa-Suprtechno A Úderka Žižkov SUP 7. 3:9 (1:3)
Úderka byla od začátku fotbalovější a působila svěžejším dojmem. Zaslouženě vyhrála.
Jawa-Suprtechno A Úderka Žižkov SUP
Miroslav Kastner – Ivan Gerschon, Petr Kotlín, Martin Rampach, Daniel Rezek, Oldřich Vávra, Daniel Veselý vs Evžen Krajina – Michal Antonický, Oldřich Dokoupil, Pavel Fligl, Václav Jebousek, Pavel Řezáč, Jiří Richter, Josef Skopal, Jaromír Vydra
46., 58. Jaromír Vydra
8. 5. 19 19:15 ZAK Javorák plus Jawa-Suprtechno A 6. 6:2 (4:1)
Krásný fotbal, ozdobený i góly. První poločas zaslouženě vyhrál tým Javorák, ve druhém poločase se vyznamenal golman týmu Jawa, který držel naději na vyrovnání do poslední chvíle. Pak se modří vrhli z posledních sil do útoku a poté inkasovali a Javorák zpečetil dalšími góly své vítězství. Mlynařík
Javorák plus Jawa-Suprtechno A
Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Galetka, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Jan Kropáček, Martin Lančarič, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Michael Rozbora vs Pavel Gerschon – Ivan Gerschon, Miroslav Kastner, Petr Kotlín, Martin Rampach, Daniel Rezek, Daniel Veselý
60. Ivan Gerschon
24. 4. 19 18:15 LITVI Jawa-Suprtechno A Domácí potřeby SUP 5. 6:3 (3:1)
Zápas se hrál ve vysokém tempu. Domácím se na začátku podařilo skórovat, hosté byli zaskočeni. Pak se zápas zklidnil, domácí už hráli svou hru a šance proměňovali.
Jawa-Suprtechno A Domácí potřeby SUP
Miroslav Kastner – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Oldřich Vávra, Daniel Veselý vs Stanislav Kohoutek – Martin Jiráň, Miroslav Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Pavel Maršálek, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban
49. Miroslav Kvasnička
17. 4. 19 20:15 P2 Benda All Stars FC Jawa-Suprtechno A 4. 2:1 (2:0)
Pěkný zápas od obou celků, Benda měl trochu více ze hry a nakonec vydřel vítězství.
Benda All Stars FC Jawa-Suprtechno A
Patrik Vágner – Michael Jakubův, Radek Koudelka, Michal Pína, Leoš Sommer, Marek Stoupal vs Pavel Gerschon – Ivan Gerschon, Martin Rampach, Pavel Svátek, Oldřich Vávra, Daniel Veselý
9. Leoš Sommer
28. Radek Koudelka
45. Ivan Gerschon
4. 4. 19 20:15 P3 Jawa-Suprtechno A Torzo AFZ 3. 1:4 (1:2)
Zasloužená výhra početnějšího týmu.
Jawa-Suprtechno A Torzo AFZ
Miroslav Kastner – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holba, Jiří Holík, Jiří Jindra, Jan Kára, Karel Mrskoč, Karel Novotný, Robert Samek, Ivan Včelička
20. Ivan Gerschon 5., 48. Jiří Jindra
14. Jiří Bursík
51. Ivan Včelička
29. 3. 19 18:15 BECH Starci na chmelu SUP B Jawa-Suprtechno A 2. 4:2 (2:2)
Jawa byla v úvodu lepší a šla do vedení. V 53. minutě si svou druhou chvilku slávy vybral Jan Hobík a Starci byli poprvé ve vedení. Navíc dvě minuty před koncem si dal vlastní gól obránce Jawy a bylo rozhodnuto, že body zůstanou doma. Michal Jambor
Starci na chmelu SUP B Jawa-Suprtechno A
Petr Jambor – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, František Kotouček, Lukáš Lebr, Marek Prosický, Karel Šimek, Michal Šůcha vs Miroslav Kastner – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Oldřich Vávra, Daniel Veselý
18., 53. Jan Hobík
28. Marek Prosický
58. OG
15. Ivan Gerschon
24. Daniel Veselý
21. 3. 19 19:00 MIKU4 Jawa-Suprtechno A Ortopedie 1. 1:4 (1:0)
Přestože hráči Ortopedie měli celý zápas navrch, po první půli prohrávali. Ve druhém poločase však svou převahu již vyjádřili i gólově. Na gólech se podílel hlavně hráč Nový, který byl také nejlepším hráčem zápasu.
Jawa-Suprtechno A Ortopedie
Miroslav Kastner – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Miloš Vaněk – Jiří Balcar, Jindřich Müller, Milan Nový, Karel Riedl, Otomar Sláma, Michal Träger, Martin Vyštejn