Chroustova lokomotiva

Web

Hanspaulská liga, 7D

jaro 2019

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Út 18.6.19 19:00 STER2 Toyota FC Chroustova lokomotiva 11. 3:1
St 5.6.19 20:45 HOSTI Chroustova lokomotiva Planners Prague FC A 10. 5:3
Út 28.5.19 19:30 DEKAN Namo FC Chroustova lokomotiva 9. 2:1
Út 21.5.19 20:15 MIKU4 Chroustova lokomotiva Real Spořilov 8. 3:1
St 15.5.19 19:45 zzHAGIB Kult žlutého míče Chroustova lokomotiva 7. 1:0
St 8.5.19 17:45 MIKU3 Chroustova lokomotiva Klapzubova jedenáctka 6. 4:2
St 24.4.19 18:00 STER1 Chroustova lokomotiva Viktor 1.FC 5. 5:2
Út 16.4.19 20:15 MIKU4 H.K. 12 Chroustova lokomotiva 4. 2:2
Út 9.4.19 20:45 DEKAN Chroustova lokomotiva Emergency 3. 5:2
Út 26.3.19 20:45 STER1 Těžká demence Chroustova lokomotiva 2. 1:3
St 20.3.19 19:15 HRAB2 Chroustova lokomotiva Merck stars 1. 3:4
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Klapzubova jedenáctka 11 8 2 1 62:28 18
2. Merck stars 11 7 2 2 48:23 16
3. Namo FC 11 5 4 2 20:21 14
4. Chroustova lokomotiva 11 6 1 4 32:23 13
5. Kult žlutého míče 11 5 3 3 23:22 13
6. H.K. 12 11 5 3 3 26:28 13
7. Emergency 11 4 3 4 41:34 11
8. Toyota FC 11 5 1 5 28:43 11
9. Těžká demence 11 3 3 5 29:30 9
10. Viktor 1.FC 11 2 3 6 25:41 7
11. Real Spořilov 11 2 2 7 30:35 6
12. Planners Prague FC A 11 0 1 10 19:55 1

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
18. 6. 19 19:00 STER2 Toyota FC Chroustova lokomotiva 11. 3:1 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Větší fotbalovost rozhodla o dvou bodech pro Toyotu.
Toyota FC Chroustova lokomotiva
Svatopluk Křejpský – Michal Geyer, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, Karel Popelka, Jan Škarda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Petr Lukavec, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý
Góly Karty Góly Karty
17. Michal Geyer
32., 41. Lukáš Urbánek
32 Jan Škarda 44. František Veselý
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 6. 19 20:45 HOSTI Chroustova lokomotiva Planners Prague FC A 10. 5:3 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Poklidné utkání skončilo zaslouženým vítězstvím týmu domácích. Trnka
Chroustova lokomotiva Planners Prague FC A
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora vs Tomáš Chlum – Miroslav Baloun, Marek Brejcha, Jakub Čermák, Filip Ksandr, Tomáš Mach, Jaroslav Štér
Góly Karty Góly Karty
38., 40., 48. Martin Řežábek
59., 60. Martin Beneš
9. Jaroslav Štér
25. Miroslav Baloun
57. Marek Brejcha
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
28. 5. 19 19:30 DEKAN Namo FC Chroustova lokomotiva 9. 2:1 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané utkání urvali na svou stranu hráči Namo FC. Voldán
Namo FC Chroustova lokomotiva
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Martin Řežábek, František Veselý
Góly Karty Góly Karty
38. Ondřej Krpata
47. Antonín Jakubův
58. Martin Řežábek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 5. 19 20:15 MIKU4 Chroustova lokomotiva Real Spořilov 8. 3:1 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas, v závěru dali góly domácí a po zásluze vyhráli.
Chroustova lokomotiva Real Spořilov
Marek Kouřímský – Adam Čechovič, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý vs Karel Ochman – Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Hladík, Jan Slezák, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček
Góly Karty Góly Karty
41. Martin Řežábek
53. František Veselý
57. Petr Lukavec
59. Daniel Tikal
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
15. 5. 19 19:45 zzHAGIB Kult žlutého míče Chroustova lokomotiva 7. 1:0 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Za chladivého, deštivého počasí, se zrodilo chladné, nezajímavé vítězství.
Kult žlutého míče Chroustova lokomotiva
Jakub Zima – Michal Kolář, Marek Petrásek, Josef Šimek, Adam Valeček, Dan Valeček, Ondřej Vrána vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora
Góly Karty Góly Karty
28. Adam Valeček
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
8. 5. 19 17:45 MIKU3 Chroustova lokomotiva Klapzubova jedenáctka 6. 4:2 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí byli aktivnější a po zásluze vyhráli. Čapla
Chroustova lokomotiva Klapzubova jedenáctka
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora vs Martin Časta – Tomáš Bečvář, Marek Čelonk, Tomáš Hlavajčík, Jakub Jirsa, Petr Kačírek, Jan Kočí
Góly Karty Góly Karty
13., 49. Jiří Hubička
17. Martin Řežábek
48. OG
20 Tomáš Sýkora 38. Tomáš Bečvář
42. Tomáš Hlavajčík
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
24. 4. 19 18:00 STER1 Chroustova lokomotiva Viktor 1.FC 5. 5:2 (3:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas se odehrál ve sportovním vzduchu. Jan Zápotočný
Chroustova lokomotiva Viktor 1.FC
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Petr Lukavec, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý vs Ondřej Šváb – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Tomáš Puč, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Pavel Vozka
Góly Karty Góly Karty
4. František Veselý
14. Adam Čechovič
22. Petr Lukavec
41. Martin Řežábek
44. Martin Beneš
47. Jaroslav Smrčka
56. Petr Procházka
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
16. 4. 19 20:15 MIKU4 H.K. 12 Chroustova lokomotiva 4. 2:2 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Bojovný zápas průměrné úrovně, ale snaživý výkon.
H.K. 12 Chroustova lokomotiva
Martin Klouček – Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Leoš Novák, Martin Pelant, Jaromír Topič, Michael Vambera vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Václav Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý, Rudolf Zárybnický
Góly Karty Góly Karty
20. Leoš Novák
29. Martin Pelant
39. Martin Řežábek
44. Tomáš Sýkora
50. Martin Beneš
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
9. 4. 19 20:45 DEKAN Chroustova lokomotiva Emergency 3. 5:2 (3:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Spíše bojovný než pohledný zápas. Vyhrál individuálně lepší tým. Trnka
Chroustova lokomotiva Emergency
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Zdeněk Prášil
Góly Karty Góly Karty
5., 18. Tomáš Sýkora
8. František Veselý
32. Martin Řežábek
36. Petr Lukavec
2. OG
40. Juraj Kuka
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
26. 3. 19 20:45 STER1 Těžká demence Chroustova lokomotiva 2. 1:3 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté byli o trochu lepší v zakončení, proto vyhráli.
Těžká demence Chroustova lokomotiva
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Jan Klučinec, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Karel Táborský, Ondřej Vokurka vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Václav Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý
Góly Karty Góly Karty
44. Jan Klučinec 8. Martin Řežábek
35. Adam Čechovič
40. Jiří Hubička
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 3. 19 19:15 HRAB2 Chroustova lokomotiva Merck stars 1. 3:4 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Bojovný zápas, v němž se zejména díky střelecky dominantnímu Hoškovi nakonec z výhry radovali hosté. Voldán
Chroustova lokomotiva Merck stars
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Václav Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý vs Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa
Góly Karty Góly Karty
21. Václav Řehoř
37. František Veselý
48. Martin Beneš
38., 47., 50. Jiří Hošek
53. Zdeněk Krejčí
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 28. 9. 22, 19:35