Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.19 | 20:45 | LITVI | Kapr tým SUP Daltonové SUP | 11. | 4:1 |
Po 10.6.19 | 17:45 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Kapr tým SUP | 10. | 2:11 |
Po 3.6.19 | 19:30 | HANSP | Kapr tým SUP Berger club SUP | 9. | 3:1 |
Po 20.5.19 | 18:15 | CESMI | Bílý lev CF SUP Kapr tým SUP | 8. | 0:4 |
Po 13.5.19 | 19:45 | zzHAGIB | Kapr tým SUP Super Calvados | 7. | 6:3 |
Po 6.5.19 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Kapr tým SUP | 6. | 7:2 |
St 1.5.19 | 18:00 | HRAB2 | Kapr tým SUP Rychlé pípy SUP | 5. | 2:1 |
Út 23.4.19 | 18:00 | KORAB | Traktor Humus SUP A Kapr tým SUP | 4. | 5:9 |
Po 8.4.19 | 20:15 | DABLI | Garáže Klíčov Kapr tým SUP | 3. | 4:5 |
Po 1.4.19 | 18:00 | HRAB1 | Kapr tým SUP Jawa-Suprtechno B | 2. | 2:3 |
Po 25.3.19 | 18:15 | DEKAN | Enzian Kapr tým SUP | 1. | 0:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cormoran FC SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 49:31 | 19 |
2. | Kapr tým SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 57:27 | 18 |
3. | Socra SUP | 11 | 8 | 2 | 1 | 51:22 | 18 |
4. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 8 | 2 | 1 | 40:21 | 18 |
5. | Garáže Klíčov | 11 | 5 | 3 | 3 | 45:36 | 13 |
6. | Super Calvados | 11 | 5 | 2 | 4 | 46:32 | 12 |
7. | Bílý lev CF SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 42:43 | 11 |
8. | Traktor Humus SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 37:46 | 8 |
9. | Daltonové SUP | 11 | 2 | 3 | 6 | 22:37 | 7 |
10. | Rychlé pípy SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:49 | 4 |
11. | Enzian | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:51 | 3 |
12. | Berger club SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 15:57 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 23.5.19 | 18:15 | MALES | Šílení kačeři Pražský axiom (HL8I) |
Čt 23.5.19 | 19:30 | MALES | Slamník I.USP PRKA (HL7G) |
Čt 20.6.19 | 18:15 | BECH | SuperNova L.F.C. Blesk VK SUP (SVL3C) |
Čt 20.6.19 | 19:30 | BECH | DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP (SVL1A) |
Čt 20.6.19 | 20:45 | BECH | Ladronka Kings of Kent B.O. (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Abroskin Andrey | 11 | 16 |
Bartl Josef | 9 | 0 |
Brož Pavel | 8 | 6 |
Holeček Karel | 9 | 12 |
Hromadník Pavel | 10 | 10 |
Jura Jiří | 6 | 1 |
Krejčík Tomáš | 3 | 2 |
Kwolek Josef | 11 | 2 |
Pristaš Milan | 5 | 0 |
Rokyta Ladislav | 10 | 0 |
Svoboda Luboš | 10 | 7 |