Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.19 | 19:30 | ARIT | Lomíci Gold La Plate | 11. | 0:6 k. |
Čt 21.11.19 | 19:00 | P1 | Ladronka Lomíci | 10. | 3:3 |
Čt 7.11.19 | 19:00 | P1 | Lomíci Berušky B | 9. | 6:0 |
St 30.10.19 | 20:15 | P1 | Benda All Stars FC Lomíci | 8. | 5:4 |
Čt 24.10.19 | 19:00 | P2 | Lomíci Torzo AFZ | 7. | 1:8 |
Čt 17.10.19 | 19:00 | P2 | Super Naděje B Lomíci | 6. | 5:2 |
Čt 10.10.19 | 19:00 | P2 | Lomíci Starci na chmelu SUP A | 5. | 0:6 k. |
Čt 3.10.19 | 20:15 | P2 | Veget FC SUP Lomíci | 4. | 4:0 |
Čt 19.9.19 | 19:00 | P1 | Lomíci Kings of Kent B.O. | 2. | 5:2 |
Čt 12.9.19 | 19:00 | P3 | Domácí potřeby SUP Lomíci | 3. | 2:6 |
Čt 5.9.19 | 19:00 | P1 | Jawa-Suprtechno A Lomíci | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gold La Plate | 11 | 10 | 0 | 1 | 70:16 | 20 |
2. | Torzo AFZ | 11 | 9 | 0 | 2 | 70:24 | 18 |
3. | Veget FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:18 | 15 |
4. | Benda All Stars FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:38 | 14 |
5. | Kings of Kent B.O. | 11 | 4 | 5 | 2 | 23:18 | 13 |
6. | Super Naděje B | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:42 | 10 |
7. | Ladronka | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:44 | 10 |
8. | Berušky B | 11 | 4 | 0 | 7 | 45:62 | 8 |
9. | Lomíci | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:46 | 7 |
10. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:45 | 7 |
11. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 2 | 1 | 8 | 30:53 | 5 |
12. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 42:71 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 22.9.19 | 10:00 | STOD | Lucky team OOO FC (HL5H) |
Ne 22.9.19 | 11:15 | STOD | HeyMed Ledoborci Praha FC (HL8L) |
Po 21.10.19 | 17:45 | ZABEH | Tatarský biftek VET Vyprahlo FC VET (VL4A) |
Po 21.10.19 | 19:00 | ZABEH | Bedna 98 FC Audi United FC (HL2B) |
Po 21.10.19 | 20:15 | ZABEH | Alkohol Vršovice FC Green shock FC (HL5B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Berovski Kiril | 1 | 0 |
Červený Pavel | 8 | 1 |
Chleboun Jan | 7 | 1 |
Fliegel Petr | 6 | 0 |
Hronek Miloslav | 5 | 1 |
Jiroušek Radek | 7 | 0 |
Královec Marcel | 6 | 3 |
Pípal Vladimír | 5 | 0 |
Stehlík Josef | 4 | 0 |
Strýhal Pavel | 7 | 1 |
Třešňák Jaroslav | 3 | 0 |
Tyl Jan | 9 | 0 |
Vondrát Zdeněk | 7 | 2 |
Voplatek Petr | 6 | 13 |