Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.19 | 19:15 | SCBEC | Torzo AFZ Benda All Stars FC | 11. | 12:2 |
Čt 21.11.19 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Torzo AFZ | 10. | 3:4 |
Čt 7.11.19 | 20:15 | P1 | Super Naděje B Torzo AFZ | 9. | 0:2 |
Čt 31.10.19 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Starci na chmelu SUP A | 8. | 9:2 |
Čt 24.10.19 | 19:00 | P2 | Lomíci Torzo AFZ | 7. | 1:8 |
Čt 17.10.19 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Domácí potřeby SUP | 6. | 9:3 |
Čt 10.10.19 | 20:15 | P1 | Kings of Kent B.O. Torzo AFZ | 5. | 4:1 |
Čt 3.10.19 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Jawa-Suprtechno A | 4. | 6:0 k. |
Čt 26.9.19 | 20:15 | P2 | Gold La Plate Torzo AFZ | 3. | 2:1 |
Čt 19.9.19 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Ladronka | 2. | 6:3 |
Čt 5.9.19 | 20:15 | P1 | Berušky B Torzo AFZ | 1. | 4:12 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gold La Plate | 11 | 10 | 0 | 1 | 70:16 | 20 |
2. | Torzo AFZ | 11 | 9 | 0 | 2 | 70:24 | 18 |
3. | Veget FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:18 | 15 |
4. | Benda All Stars FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:38 | 14 |
5. | Kings of Kent B.O. | 11 | 4 | 5 | 2 | 23:18 | 13 |
6. | Super Naděje B | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:42 | 10 |
7. | Ladronka | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:44 | 10 |
8. | Berušky B | 11 | 4 | 0 | 7 | 45:62 | 8 |
9. | Lomíci | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:46 | 7 |
10. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:45 | 7 |
11. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 2 | 1 | 8 | 30:53 | 5 |
12. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 42:71 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 9.10.19 | 19:00 | METE2 | Lucián FC A Úderka Žižkov junioři (HL2A) |
St 9.10.19 | 20:15 | METE2 | Unreal Students FC STS Chvojkovice - Brod (HL5E) |
Út 5.11.19 | 19:00 | METE1 | Black mamba IBD La Famiglia (HL4B) |
Út 5.11.19 | 20:15 | METE1 | Prague Gunners Morová rána 1.FC (HL2B) |
Út 26.11.19 | 19:30 | HOSTI | Žvahov UVL V.C. (UVL2A) |
Út 26.11.19 | 20:45 | HOSTI | UTS Vršovice VET Bakera VET (VL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Luděk | 9 | 0 |
Bursík Jiří | 3 | 0 |
Dyba David | 1 | 1 |
Holba Jiří | 3 | 0 |
Holík Jiří | 6 | 4 |
Janíček Petr | 9 | 13 |
Jindra Jiří | 7 | 4 |
Kára Jan | 3 | 1 |
Koller Jan | 5 | 20 |
Lexa Petr | 10 | 0 |
Novotný Karel | 8 | 1 |
Samek Robert | 2 | 0 |
Včelička Ivan | 10 | 19 |
Vobecký Martin | 7 | 1 |
Ziegler Václav | 3 | 0 |