St 11.9.19 17:45 MIKU3 64! FC Kobylisy A Ramutant CF   (HL5E)
St 11.9.19 19:00 MIKU3 Žádný soupeř ONBLACK   (HL8G)
St 11.9.19 20:15 MIKU3 Notorkros FK VET Flamengo CR VET   (VL2B)
St 13.11.19 18:15 STER3 Pražačka ultraseniors UltraNova L.F.C.   (UVL2A)
St 13.11.19 19:30 STER3 Barclays Pozdní sběr II   (HL4C)
St 13.11.19 20:45 STER3 Penco FC Rebel Circus   (HL5D)

25. 11. 19 17:45 MIKU4 Šrot FC Alkohol Vršovice FC 11. 6:0 (0:1)
Pohledné utkání dobré úrovně skončilo zaslouženou výhrou hostů. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Šrotu pro start hráče v trestu v týmu Alkohol Vršovice. Trnka
Šrot FC Alkohol Vršovice FC
Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Dominik Dlugoš, René Pacák, Michal Rábl, Jiří Švec, Patrik Vágner, Martin Vaš vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Jakub Trnka, Radek Zach
37. Viktor Čižmar
19. 11. 19 17:45 MIKU4 Alkohol Vršovice FC GK Ohradní A 6. 7:3 (3:3)
Zajímavé utkání, ve kterém hosté dlouho vzdorovali a v přesilovce dokonce dokázali srovnat na 3:3. Závěr ale patřil Alkoholu, který byl přeci jen o něco kvalitnější. Hošek
Alkohol Vršovice FC GK Ohradní A
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Martin Štancl, Jakub Trnka vs Jan Lehejček – Martin Borota, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka
5., 40. Kryštof Rygl
20., 27., 55., 60. Martin Štancl
58. Levan Bokeria
25 Matěj Rajnoch 11. Jan Votýpka
29. Martin Javor
30. OG
11. 11. 19 19:15 SCBEC Alkohol Vršovice FC Oratoř Kobylisy 10. 4:6 (2:4)
Utkání hrané velmi korektním způsobem.
Alkohol Vršovice FC Oratoř Kobylisy
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Ondřej Palička, Matěj Rajnoch, Martin Štancl, Jakub Trnka vs Radek Vodička – Ivo Bačo, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Martin Novák, Rostislav Přibyl, František Rodr, Petr Urban
31. Petr Urban
4. 11. 19 19:00 P2 Manchlastr FC Alkohol Vršovice FC 9. 2:4 (2:1)
Domácí se dostali do vedení, jenže ve druhém poločase je hloupě oslabil jejich jediný střelec, a jelikož neměli na střídání, tak Alkohol v přesilovce dokázal zápas nakonec otočit. Jambor
Manchlastr FC Alkohol Vršovice FC
Jakub Tichý – Václav Kozel, Jan Křemen, Robert Němec, Matěj Veselý, Matěj Závorka vs Viktor Čižmar – Levan Bokeria, Matěj Rajnoch, Filip Špaček, Martin Štancl, Jakub Trnka, Jan Záhlava
15., 23. Václav Kozel 41 Václav Kozel 11. Martin Štancl
48. Matěj Rajnoch
54. Levan Bokeria
60. Filip Špaček
21. 10. 19 20:15 ZABEH Alkohol Vršovice FC Green shock FC 8. 1:5 (1:1)
První poločas byl v režii domácího týmu, který se ujal vedení. Postupem času se hosté zlepšili a díky hatrricku Mareše zápas otočily a zvítězili. Jaroslav Třešňák, Zdeněk Vondrát
Alkohol Vršovice FC Green shock FC
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Ondřej Palička, Matěj Rajnoch, Martin Štancl, Jakub Trnka vs Radek Kohák – Pavel Brychta, Dominik Jírovec, Jan Mareš, Jan Obermajer, Michal Šimák, Jiří Štecher, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček
10. Matěj Rajnoch 18., 42., 45. Jan Mareš
46. Jiří Štecher
50. Václav Vaněček
14. 10. 19 19:30 HOSTI Gólostroje FC Alkohol Vršovice FC 7. 2:5 (1:3)
Domácí měli lepší úvod zápasu, kdy byli více na balonu, ale neproměnili své šance. A tak udeřili hosté a zaslouženě zvítězili.
Gólostroje FC Alkohol Vršovice FC
Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Jakub Petrás vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach
28. Martin Menšík
60. Jakub Petrás
18., 50. Martin Štancl
20. Jakub Trnka
28., 54. Matěj Rajnoch
30. 9. 19 19:15 STER1 Dynamo R.U.M. A Alkohol Vršovice FC 5. 3:7 (1:4)
Hosté byli celý zápas jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Dynamo R.U.M. A Alkohol Vršovice FC
Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Radek Říha vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Matěj Rajnoch, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach
50. Levan Bokeria
24. 9. 19 19:15 STER3 Alkohol Vršovice FC Cvrčci FC 4. 3:1 (2:1)
Pohledný zápas skončil spravedlivým vítězstvím domácích. Plucar
Alkohol Vršovice FC Cvrčci FC
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Martin Štancl, Jakub Trnka, Jan Záhlava vs Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
6., 57. Martin Štancl
13. Jan Záhlava
7. Jan Vokřínek
16. 9. 19 20:30 STER1 Bronx KKK A Alkohol Vršovice FC 3. 2:8 (0:1)
Chuligáni z Bronxu neměli proti Alkoholikům z Vršovic šanci.
Bronx KKK A Alkohol Vršovice FC
Zdeněk Tomášek – Petr Dixa, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Špánek, Daniel Urban, Martin Žižkovský vs Jan Záhlava – Levan Bokeria, Ondřej Palička, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Martin Štancl, Jakub Trnka
54. Petr Dixa
57. Daniel Urban
20., 37., 38., 46. Martin Štancl
49., 53., 56., 60. Matěj Rajnoch
9. 9. 19 19:15 STER1 Alkohol Vršovice FC Batalion 91 A 2. 4:1 (1:1)
Rychlé a bojovné utkání, ve kterém zvítězili hráči Vršovic, protože proměňovali své šance z protiútoků.
Alkohol Vršovice FC Batalion 91 A
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Jakub Herout, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Martin Štancl, Jakub Trnka vs Daniel Pšanský – Daniel Brabec, Tomáš Demjanovič, Pavel Gruda, Petr Gruda, Jan Kmoch, Jan Šimpach, Ondřej Vomočil
3., 46., 57. Martin Štancl
55. Jakub Herout
23. Jan Šimpach
3. 9. 19 20:45 DEKAN Alkohol Vršovice FC Tycho de Brahe FC A 1. 1:0 (0:0)
První půle moc šancí nenabídla a skončila bez branek. Druhá půle byla od obou týmů aktivnější, ale přinesla pouze jednu branku, kterou dal domácí tým v závěru zápasu a připsal si důležitou výhru.
Alkohol Vršovice FC Tycho de Brahe FC A
Viktor Čižmar – Levan Bokeria, Ondřej Palička, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Martin Štancl, Jakub Trnka vs Jiří Runtsch – Vladimír Chrástecký, Přemysl Dušek, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Michal Zajíček