Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.11.19 | 17:45 | MIKU4 | Šrot FC Alkohol Vršovice FC | 11. | 6:0 |
Út 19.11.19 | 17:45 | MIKU4 | Alkohol Vršovice FC GK Ohradní A | 6. | 7:3 |
Po 11.11.19 | 19:15 | SCBEC | Alkohol Vršovice FC Oratoř Kobylisy | 10. | 4:6 |
Po 4.11.19 | 19:00 | P2 | Manchlastr FC Alkohol Vršovice FC | 9. | 2:4 |
Po 21.10.19 | 20:15 | ZABEH | Alkohol Vršovice FC Green shock FC | 8. | 1:5 |
Po 14.10.19 | 19:30 | HOSTI | Gólostroje FC Alkohol Vršovice FC | 7. | 2:5 |
Po 30.9.19 | 19:15 | STER1 | Dynamo R.U.M. A Alkohol Vršovice FC | 5. | 3:7 |
Út 24.9.19 | 19:15 | STER3 | Alkohol Vršovice FC Cvrčci FC | 4. | 3:1 |
Po 16.9.19 | 20:30 | STER1 | Bronx KKK A Alkohol Vršovice FC | 3. | 2:8 |
Po 9.9.19 | 19:15 | STER1 | Alkohol Vršovice FC Batalion 91 A | 2. | 4:1 |
Út 3.9.19 | 20:45 | DEKAN | Alkohol Vršovice FC Tycho de Brahe FC A | 1. | 1:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oratoř Kobylisy | 11 | 9 | 0 | 2 | 60:40 | 18 |
2. | Šrot FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 54:19 | 17 |
3. | Alkohol Vršovice FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 44:31 | 16 |
4. | Gólostroje FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 50:36 | 14 |
5. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:30 | 13 |
6. | Bronx KKK A | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:38 | 13 |
7. | Manchlastr FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 37:32 | 11 |
8. | Batalion 91 A | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:42 | 11 |
9. | GK Ohradní | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:51 | 7 |
10. | Dynamo R.U.M. A | 11 | 2 | 1 | 8 | 38:67 | 5 |
11. | Cvrčci FC | 11 | 1 | 2 | 8 | 29:54 | 4 |
12. | Green shock FC | 11 | 1 | 1 | 9 | 29:68 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 11.9.19 | 17:45 | MIKU3 | 64! FC Kobylisy A Ramutant CF (HL5E) |
St 11.9.19 | 19:00 | MIKU3 | Žádný soupeř ONBLACK (HL8G) |
St 11.9.19 | 20:15 | MIKU3 | Notorkros FK VET Flamengo CR VET (VL2B) |
St 13.11.19 | 18:15 | STER3 | Pražačka ultraseniors UltraNova L.F.C. (UVL2A) |
St 13.11.19 | 19:30 | STER3 | Barclays Pozdní sběr II (HL4C) |
St 13.11.19 | 20:45 | STER3 | Penco FC Rebel Circus (HL5D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bielawski Adam | 8 | 2 |
Bokeria Levan | 10 | 4 |
Čižmar Viktor | 10 | 0 |
Herout Jakub | 1 | 1 |
Palička Ondřej | 4 | 0 |
Rajnoch Matěj | 11 | 12 |
Rygl Kryštof | 7 | 2 |
Špaček Filip | 1 | 1 |
Štancl Martin | 10 | 20 |
Trnka Jakub | 11 | 3 |
Zach Radek | 3 | 2 |
Záhlava Jan | 3 | 1 |