9. Deportivo Estudiantil VET 11 3 3 5 23:29 9

Út 26.3.19 19:30 DEKAN Daltonové SUP Rychlé pípy SUP   (SVL3A)
Út 26.3.19 20:45 DEKAN Emergency H.K. 12   (HL7D)
Út 16.4.19 18:00 HRAB2 Libeň SK A Greenhorns FC   (HL6B)
Út 16.4.19 19:15 HRAB2 BongoBongo AC Dvacítka   (HL3B)
Po 17.6.19 19:00 P3 Vošach gang-bang Bee Well Čelákovice   (HL8A)
Po 17.6.19 20:15 P3 Audi United FC Erko Kbely   (HL2A)

26. 6. 19 19:30 BECH STG Milovice Anton aus Tirol 11. 1:1 (0:1)
V teplém slunečném počasí se hrál více méně pohodový fotbálek bez faulů. Bylo vidět, že o nic nejde a oba týmy si to přišly jen užít a nezranit se. Na branku Antonu v 1. minutě odpověděly Milovice až v 59. minutě a vyrovnali na konečných 1:1.
STG Milovice Anton aus Tirol
Petr Dušek – Josef Bešta, Josef Dušek, Ondřej Fišer, Alexandr Golovko, Volodymyr Markovych, Daniel Rosecký vs Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma
59. Petr Dušek 1. Jakub Procházka
12. 6. 19 19:30 BECH VSK MFF UK Praha VET A STG Milovice 10. 3:1 (0:1)
Domácí rozhodli vyrovnané dvěma góly v úplném závěru. Jedlička
VSK MFF UK Praha VET A STG Milovice
Vojtěch Hromíř – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Jan Líkař, Tomáš Marek, Jakub Müller, Vladimír Šišma vs Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Josef Dušek, Ondřej Fišer, Alexandr Golovko, Volodymyr Markovych, Jan Müller, Zdeněk Novák, Daniel Rosecký, Vítězslav Soukal
31. Radek Hanáček
58. Václav Bičovský
60. Petr Kos
20. Zdeněk Novák 40. Volodymyr Markovych
57. Zdeněk Novák
5. 6. 19 19:00 P2 Po Útlumu 06 STG Milovice 9. 1:6 (0:3)
Utkání vyhráli jasně lepší hosté.
Po Útlumu 06 STG Milovice
Martin Novotný – Vojtěch Dostal, Miroslav Motl, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek vs Petr Dušek – Jozef Bohuš, Ondřej Fišer, Alexandr Golovko, Volodymyr Markovych, Martin Masopust, Daniel Rosecký, Vítězslav Soukal
41. Miroslav Vostarek 20 Vladimír Vodák 3., 22., 31. Vítězslav Soukal
30., 39. Daniel Rosecký
49. Ondřej Fišer
22. 5. 19 18:15 BECH STG Milovice Inter Lotyšák VET B 8. 6:6 (4:1)
Pohledné utkání, zasloužená plichta. Krajči
STG Milovice Inter Lotyšák VET B
Petr Dušek – Jozef Bohuš, Ondřej Fišer, Alexandr Golovko, Volodymyr Markovych, Daniel Rosecký, Vítězslav Soukal vs Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Pavel Brychta, Rostislav Charvát, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Radek Sláma
46., 52. Pavel Brychta
15. 5. 19 18:15 HOSTI Queen´s park club VET STG Milovice 7. 5:1 (1:0)
Zápas se odehrál v deštivém počasí a v kvalitním tempu. V 11. minutě šli domácí do vedení, které nepustili celý zápas.
Queen´s park club VET STG Milovice
Pavel Smolák – Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Michal Rod, Daniel Smrčka, Jaroslav Špírek, Libor Zajíček vs Petr Dušek – Jozef Bohuš, Josef Dušek, Ondřej Fišer, Jakub Lacina, Volodymyr Markovych, Jan Müller, Daniel Rosecký, Vítězslav Soukal
11., 54., 56. Karel Hrubeš
35. Daniel Smrčka
43. Michal Rod
55. Vítězslav Soukal
1. 5. 19 19:30 DEKAN STG Milovice Masters V 6. 2:4 (1:2)
Zaslouženě vyhrál tým Milovic, hráč Kašpar dal čtyři goly. Voldán
STG Milovice Masters V
Ondřej Fišer – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Zdeněk Novák, Vítězslav Soukal vs Jiří Janota – Jan Ernst, Tomáš Faust, Roman Hruška, Karel Kadlec, Jan Kašpar, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Petr Sedloň, Petr Sklenář, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
30., 48. Josef Bešta 12., 13., 49., 52. Jan Kašpar
24. 4. 19 20:15 MIKU3 Notorkros FK VET STG Milovice 5. 0:6 (2:3)
Domácí po vyloučení svého hráče odmítli pokračovat v utkání. Dušan Blaha, Pavel Šedivec
Notorkros FK VET STG Milovice
Petr Třešňák – Jan Dvořáček, Josef Kostka, Roman Pavelek, Petr Pelíšek, Jan Těšitel, Ladislav Vizvári vs Petr Dušek – Jozef Bohuš, Josef Dušek, Ondřej Fišer, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Jakub Lacina, Jan Müller, Daniel Rosecký, Vítězslav Soukal
36. Vítězslav Soukal
10. 4. 19 19:30 BECH STG Milovice Gambrinus VH VET 4. 6:0 k.
5. 4. 19 19:30 BECH J.R.Club VET A STG Milovice 3. 2:3 (0:1)
Svižné utkání se šancemi na obou stranách. V začátku druhé půle šlo mužstvo Milovic do výrazného vedení a zdálo se, že je rozhodnuto. Ale v závěru domácí dvěma góly zápas zdramatizovali a hosté se řádně zapotili, aby vítězství udrželi. Stanislav Petroušek, Vlastimil Krkoška
J.R.Club VET A STG Milovice
Alessio Scarano – Václav Blažek, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, Marek Šulc vs Petr Dušek – Jozef Bohuš, Josef Dušek, Ondřej Fišer, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Volodymyr Markovych, Jan Müller, Zdeněk Novák, Daniel Rosecký
48. Aleš Mička
54. Marek Šulc
9. Zdeněk Novák
35. Jan Müller
37. Jaromír Havle
27. 3. 19 19:30 BECH STG Milovice Autobazar Duo VET 2. 3:1 (1:1)
V první půli se lépe dařilo týmu Autobazar Duo. Ve druhé půli se více rozehrál a rozstřílel tým STG Milovice a díky dvěma přesným střelám si odnáší výhru. Petr Tůma
STG Milovice Autobazar Duo VET
Ondřej Fišer – Jozef Bohuš, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Jakub Lacina, Volodymyr Markovych, Jan Müller, Daniel Rosecký, Vítězslav Soukal vs Oldřich Kerlický – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Hynek Franta, David Mansfeld, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Šorm
29. Jakub Lacina
45. Josef Dušek
58. Jaromír Havle
4. Jaroslav Mičík
22. 3. 19 20:45 BECH Deportivo Estudiantil VET STG Milovice 1. 1:3 (1:1)
Milovice na rozdíl od soupeře chtěly hrát fotbal a tak zaslouženě získaly dva body. Janča
Deportivo Estudiantil VET STG Milovice
Ahmed El-Naggar – Luis Alegria, Pablo Formoso, Ioannis Kamparmpakis, Vladislav Matetič, Rafael Olguín, David Rodriguez, Gary Yazbek vs Petr Dušek – Jozef Bohuš, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Volodymyr Markovych, Jan Müller, Daniel Rosecký, Vítězslav Soukal