St 17.4.19 18:15 DEKAN Gente VET Vršáci VET   (VL3C)
St 15.5.19 19:00 METE1 Botostroj SK Jägerteam   (HL8H)
St 15.5.19 20:15 METE1 Rošťáci Prase FC   (HL8H)

18. 6. 19 19:00 MIKU3 Merck stars H.K. 12 11. 8:0 (3:0)
Ivan Kašpar – Pavel Audy, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Petr Sršeň vs Martin Klouček – David Franěk, Leoš Novák, Martin Pelant, Jaromír Topič
22., 25., 31., 46., 56. Pavel Audy
40. Jiří Hošek
55. Michal Janků
4. 6. 19 19:00 MIKU3 H.K. 12 Toyota FC 10. 1:1 (1:1)
Velice vyrovnané utkání, které přineslo jednobodový zisk pro oba týmy. Zasloužená remíza.
H.K. 12 Toyota FC
Martin Klouček – David Franěk, Zdeněk Klíma, Leoš Novák, Jaromír Topič, Michael Vambera vs Svatopluk Křejpský – Michal Geyer, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, Karel Popelka, Jan Škarda, David Škoda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek
12. Leoš Novák 30. Jan Škarda
28. 5. 19 20:15 MIKU3 Planners Prague FC A H.K. 12 9. 1:2 (1:2)
Začátek první půle byl lepší pro domácí, ale hosté v průběhu dvou minut otočili skóre a první půli vyhráli zaslouženě. Ve druhé půli těsnou výhru ubránili. Domácí se snažili, ale vyrovnání nepřišlo. Janča
Planners Prague FC A H.K. 12
Jaroslav Šenfeld – Miroslav Baloun, Marek Brejcha, Jakub Čermák, Jan Horáček, Filip Ksandr, Tomáš Mach vs Martin Klouček – David Franěk, Jan Honys, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Leoš Novák, Martin Pelant, Jaromír Topič, Michael Vambera
5. Miroslav Baloun 12. Michael Vambera
14. Martin Pelant
21. 5. 19 17:45 MIKU2 H.K. 12 Namo FC 8. 3:0 (2:0)
Vyrovnané utkání, domácí využili převahu v první půli dvěma góly. Hosté svoje šance v druhé půli nevyužili díky vynikajícímu brankaři domácích. Michal Balík, Matěj Veselý
H.K. 12 Namo FC
Martin Klouček – Jan Honys, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič, Michael Vambera vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák
5. Michael Vambera
25. Jaromír Topič
50. Martin Štětka
14. 5. 19 20:15 MIKU3 Real Spořilov H.K. 12 7. 4:4 (2:1)
Velmi bojovné utkání. Spravedlivá remíza. Trnka
Real Spořilov H.K. 12
Karel Ochman – Ivan Černík, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Hladík, Jan Slezák, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček vs Martin Klouček – Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Leoš Novák, Martin Štětka, Jaromír Topič, Michael Vambera
32. Michael Vambera
7. 5. 19 19:00 MIKU4 H.K. 12 Kult žlutého míče 6. 0:4 (0:1)
První půle velmi vyrovnaná s pár šancemi na obou stranách. V druhé půli začali více napadat hosté a dočkali se brzo gólu. Domácí se snažili, ale hosté si výsledek pohlídali. Vostatek
H.K. 12 Kult žlutého míče
Josef Hochman – David Franěk, Štěpán Hanzlík, Jan Honys, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Filip Pavlík, Jiří Sehnoutka, Jaromír Topič vs Jakub Zima – Michal Kolář, Jan Košatka, Petr Pavlíček, Marek Petrásek, Josef Šimek, Adam Valeček, Ondřej Vrána
26., 32., 50. Ondřej Vrána
57. Jan Košatka
23. 4. 19 19:00 MIKU4 Klapzubova jedenáctka H.K. 12 5. 4:0 (2:0)
Prvních patnáct minut byl zápas vyrovnaný, pak už dominovali domácí. Jedlička
Klapzubova jedenáctka H.K. 12
Tomáš Hlavajčík – Tomáš Bečvář, Jindřich Brůžek, Martin Časta, Marek Čelonk, Jakub Jirsa, Petr Kačírek, Matěj Kotz vs Martin Klouček – David Franěk, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Leoš Novák, Martin Štětka, Jaromír Topič, Michael Vambera
17. Marek Čelonk
28., 60. Tomáš Bečvář
54. Jindřich Brůžek
16. 4. 19 20:15 MIKU4 H.K. 12 Chroustova lokomotiva 4. 2:2 (2:0)
Bojovný zápas průměrné úrovně, ale snaživý výkon.
H.K. 12 Chroustova lokomotiva
Martin Klouček – Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Leoš Novák, Martin Pelant, Jaromír Topič, Michael Vambera vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Václav Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý, Rudolf Zárybnický
20. Leoš Novák
29. Martin Pelant
39. Martin Řežábek
44. Tomáš Sýkora
50. Martin Beneš
9. 4. 19 19:00 MIKU2 H.K. 12 Viktor 1.FC 3. 7:1 (5:1)
Domácí měli celý zápas plně pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Lukáš Daniš, Tomáš Gaper
H.K. 12 Viktor 1.FC
Martin Klouček – Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Leoš Novák, Martin Pelant, Jaromír Topič, Michael Vambera vs Jakub NovákMatouš Kačaba, Petr Procházka, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Pavel Vozka
9. Tomáš Kotapka
13., 16., 20. Martin Pelant
14. Leoš Novák
39., 58. Jaromír Topič
29. Matouš Kačaba
26. 3. 19 20:45 DEKAN Emergency H.K. 12 2. 1:4 (0:3)
Zasloužená výhra hostujícího týmu. Jedlička
Emergency H.K. 12
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil vs Martin Klouček – David Franěk, Zdeněk Klíma, Leoš Novák, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Martin Štětka, Jaromír Topič, Michael Vambera
33. Karel Pavlíček 3., 27., 40. Martin Pelant
15. Michael Vambera
19. 3. 19 19:00 MIKU3 H.K. 12 Těžká demence 1. 3:2 (1:2)
Velmi hezký zápas, ze kterého lépe vyšli domácí. Zdeněk Michael Dressler, Miroslav Rosiar
H.K. 12 Těžká demence
Martin Klouček – David Franěk, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Leoš Novák, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič, Michael Vambera vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Jan Klučinec, Petr Košťál, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka