12. Rumové pralinky VET 11 1 0 10 20:59 2

Út 26.3.19 18:00 HRAB1 Felix club Netopýr TFC   (HL5C)
Út 26.3.19 19:15 HRAB1 Úderka Žižkov SUP Kickers 1990 ČFC   (SVL2B)
Pá 10.5.19 19:00 ZABEH Defect Santa Tranta VET   (VL1A)
Pá 10.5.19 20:15 ZABEH TJ Bohemia Chips 1980 Řepští sršni   (HL8K)
Pá 7.6.19 19:00 ZABEH Defect Vojenské lesy VET   (VL1A)
Pá 7.6.19 20:15 ZABEH 4077 DUCKS Torpedo Barrandov   (HL2B)

27. 6. 19 19:00 HOSTI Hertha ZMZ VET Deko VET 11. 3:3 (2:1)
Pěkné bojovné utkání. Hosté se dostali po krásné akci do vedení, ale hned z rozehrávky inkasovali. Poté byli domácí aktivnější, do půle zápas otočili, ale výsledek neudrželi, protože hosté zápas podruhé otočili. Poslední slovo však měli domácí.
Hertha ZMZ VET Deko VET
Tomáš Pospíšil – Libor Čapla, Milan Čihák, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Tomáš Lisko, Jaroslav Novotný, Jiří Pergl, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina vs Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Pavel Krištůfek, Milan Pulec, Pavel Sládek, Petr Štěpán
10. Tomáš Lisko
21. Tomáš Zvěřina
59. Jiří Havel
9., 53. Pavel Sládek
45. Ota Járka
13. 6. 19 18:15 DEKAN Stará Garda VET Hertha ZMZ VET 10. 4:1 (4:0)
Stará Garda se mohla opřít o skvělý výkon brankáře a vyhrála.
Stará Garda VET Hertha ZMZ VET
Tomáš Jaroš – Jan Aubrecht, Václav Horáček, Tomáš Hosnedl, Dušan Houf, Václav Kedlický, Petr Kubát, Tomáš Neuhäusl, Jiří Pelán vs Tomáš Pospíšil – Libor Čapla, Milan Čihák, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Tomáš Lisko, Jaroslav Novotný, Jiří Pergl, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina
8., 21. Tomáš Hosnedl
10. Jiří Pelán
24. Václav Kedlický
39. Tomáš Lisko
6. 6. 19 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Inter Lotyšák VET A 9. 1:2 (0:0)
Nervózní utkání, se štěstím vyhrál Lotyšák. Jaroslav Hubínek, Martin Gutvirt
Hertha ZMZ VET Inter Lotyšák VET A
Richard Šuta – Libor Čapla, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Paleček, Tomáš Zvěřina vs Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Zbyněk Faukner, Petr Houra, Radek Karásek, Martin Kraus, Jan Malypetr, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek
49. Jiří Kacovský 37. Jaroslav Sirotek
39. Daniel Brodský
30. 5. 19 20:45 HOSTI Estudiantes VET B Hertha ZMZ VET 8. 1:3 (1:2)
Obě družstva hráli kvalitní fotbal. Hertha si vytvořila mírný náskok, který v závěru utkání se štěstím udržela.
Estudiantes VET B Hertha ZMZ VET
Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Richard Šuta – Libor Čapla, Milan Čihák, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Zvěřina
10. Tomáš Vích 8., 9. Tomáš Zvěřina
58. Tomáš Lisko
23. 5. 19 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Bránický tank VET 7. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Hertha ZMZ VET Bránický tank VET
Tomáš Pospíšil – Libor Čapla, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina vs
16. 5. 19 19:15 SCBEC Rumové pralinky VET Hertha ZMZ VET 6. 3:4 (2:2)
Ukřičený zápas, hlavně ze strany Herthy, nicméně body jsou body.
Rumové pralinky VET Hertha ZMZ VET
František Bartůněk – Dušan Cendelín, Sergiy Dovbak, Farid Hanafi, Pavel Kohout, Jaroslav Lhota, Jaromír Mazura, Attila Plank, Robert Václavík vs Tomáš Pospíšil – Libor Čapla, Milan Čihák, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Jaroslav Novotný, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina
5. Attila Plank
24., 57. Dušan Cendelín
21., 55. Tomáš Zvěřina
28. Milan Čihák
38. Tomáš Lisko
2. 5. 19 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET MVS Recycled 5. 6:3 (4:2)
MVS dali sice první gól, ale potom to byla Hertha, kdo určoval tempo hry. O vítězi nebylo pochyb od prvních minut. Zápas na velmi dobré úrovni. Filip Matoušek, Radek Matoušek
Hertha ZMZ VET MVS Recycled
Tomáš Pospíšil – Libor Čapla, Milan Čihák, Jiří Kacovský, Tomáš Lisko, Jaroslav Novotný, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina vs Michal Strych – Ladislav Balzer, Stanislav Baroň, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Tomáš Vácha
50. Tomáš Vácha
25. 4. 19 20:30 SCBEC Jetoma FC Hertha ZMZ VET 4. 0:7 (0:4)
Dynamický zápas s nasazením z obou stran, i když góly dávali jen hosté.
Jetoma FC Hertha ZMZ VET
Martin Votruba – Jiří Blažek, Petr Cízner, Patrik Gregor, Jan Šedivý, Petr Študent, Martin Vávra, Jiří Žák vs Tomáš Pospíšil – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Tomáš Lisko, Jaroslav Novotný, Jan Paleček, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina
11., 12., 27. Tomáš Lisko
27., 45., 58. Jiří Havel
46. Tomáš Zvěřina
11. 4. 19 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Kehar club VET 3. 7:1 (4:1)
Hertha byla po celý zápas lepším týmem, byla na ni vidět sehranost a lepší pohyb na míči. Navíc měla štěstí při vstřelených gólech. Slušně hrané utkání, kde nebylo proč se nervovat. Radek Matoušek, Filip Matoušek
Hertha ZMZ VET Kehar club VET
Tomáš Pospíšil – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Paleček, Jiří Pergl, Tomáš Zvěřina vs Martin Dražan – Jiří Beneš, Jaroslav Číhal, Jan Lepša, Petr Pergler, Martin Rieger, Pavel Třmínek
7. Jiří Havel
14., 24., 40., 53. Tomáš Zvěřina
20. Libor Čapla
42. Jan Paleček
25. Jiří Beneš
4. 4. 19 19:30 HOSTI Stýbla Ďáblic VET Hertha ZMZ VET 2. 0:3 (0:0)
Utkání bylo velice vyrovnané až do 50. minuty, kdy domácí po obdržené brance odpadli. V zápase bylo hodně šancí, jenže oba gólmani předváděli skvělé zákroky. Beneš
Stýbla Ďáblic VET Hertha ZMZ VET
Petr Michetschläger – Václav Friml, Aleš Jehlička, Jan Mach, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Roman Vejvoda, Roman Venc, Miroslav Weiner vs Tomáš PospíšilLibor Čapla, Milan Čihák, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jiří Pergl, Tomáš Zvěřina
50. Tomáš Lisko
52. Jiří Havel
58. Tomáš Zvěřina
28. 3. 19 19:30 HOSTI Dřevosprint SC Hertha ZMZ VET 1. 3:6 (2:1)
Dobré utkání hrané v rychlém tempu pro sebe rozhodli hráči Herthy ve druhém poločase zlepšenou koncovkou.
Dřevosprint SC Hertha ZMZ VET
Pavel Bokůvka – Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Antonín Procházka, Jaromír Tomaides vs Tomáš Pospíšil – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kalinovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Paleček, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina