Po 29.4.19 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Prague City FC   (HL6A)
Po 29.4.19 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Strašnická SK A   (HL5B)
Út 21.5.19 19:00 METE2 Proradost FK Rošťáci   (HL8H)
Út 21.5.19 20:15 METE2 Kříženeček Serfy.cz   (HL5C)

19. 6. 19 20:15 P1 Šrot FC VET Kříženeček plus 11. 0:4 (0:0)
Zápas se odehrál ve kvalitním tempu. Zasloužená výhra hostů.
Petr Dubec – Marek Adamec, Josef Hudeček, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka, Jiří Marek, Zbyněk Šaller vs Jiří Panocha – Vít Bednařík, Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Petr Nový, Rudolf Stein, Jiří Vejr
48., 56. Marek Čermák
55. Adam Černý
59. Michal Hnát
5. 6. 19 19:30 BECH Kříženeček plus Slawoj Břevnov 10. 4:4 (3:3)
Velmi kvalitní zápas, kterému nechybělo nasazení, důraz, šance. Nakonec spravedlivá remíza.
Kříženeček plus Slawoj Břevnov
Jiří Panocha – Vít Bednařík, Adam Černý, Jaroslav Franta, Marek Nečas, Jan Niessner, Petr Nový, Rudolf Stein, Jiří Vejr vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
7. Vít Bednařík
13., 23. Marek Nečas
36. Adam Černý
3. David Hylas
16. Jan Klozar
21., 52. Jaroslav Šamánek
29. 5. 19 19:30 DEKAN Mamba club V Kříženeček plus 9. 2:4 (2:1)
Vyrovnané utkání, hrané ve vysokém tempu, s množstvím pohledných akcí. Vyhráli hosté.
Mamba club V Kříženeček plus
Tomáš Bartoněk – Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Petr Knap, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Miloš Starý vs Jan Niessner – Vít Bednařík, Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Petr Nový, Jiří Panocha, Rudolf Stein
7. Petr Knap
14. Miloš Starý
4. Adam Černý
31. Marek Nečas
48. Marek Čermák
52. Jaroslav Franta
15. 5. 19 19:00 METE2 Kříženeček plus Malostranský SK 8. 5:0 (4:0)
O zápase rozhodl první poločas, druhý už žádné branky nepřinesl a domácí si výhru vzít nenechali.
Kříženeček plus Malostranský SK
Jan Niessner – Vít Bednařík, Marek Čermák, Adam Černý, Marek Nečas, Petr Nový, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Jiří Vejr vs Milan Pokorný – Martin Braný, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička
2., 22. Marek Čermák
15. Petr Nový
29. Vít Bednařík
36. Marek Nečas
8. 5. 19 18:15 DEKAN Kříženeček plus Vršáci VET 7. 5:7 (3:4)
Relativně vyrovnané utkání rozhodly fatální hrubky Kříženečku. Voldán
Kříženeček plus Vršáci VET
Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Petr Nový, Jiří Panocha, Jiří Vejr vs Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Jaroslav Gaudek, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek
60. Lukáš Hůlka
1. 5. 19 20:15 P2 Gente VET Kříženeček plus 6. 3:3 (3:0)
Po prvním poločase vedlo Gente 3:0 a zdálo se, že utkání dovede ke dvěma bodům. Soupeř však ve druhé půli zabral a čtyři minuty před koncem vyrovnal. Remíza je zasloužená.
Gente VET Kříženeček plus
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Pavel Stárek vs Jiří Panocha – Vít Bednařík, Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Marek Nečas, Jan Niessner, Petr Nový, Rudolf Stein
15. Stanislav Bezděka
18. Martin Hejný
28. Zbyněk Šámal
35., 56. Jaroslav Franta
40. Adam Černý
17. 4. 19 19:00 P3 Kříženeček plus Blesk VK VET A 5. 5:2 (1:0)
Domácí byli fotbalovější, s lepším zakončením. Pohledný zápas z obou stran. Kohout
Kříženeček plus Blesk VK VET A
Jan Niessner – Adam Černý, Jaroslav Franta, Petr Nový, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Jiří Vejr vs Jan Polenka – Jiří Dokoupil, Oldřich Dokoupil, Radim Kostka, Ivo Lehovec, Jindřich Ludmila, Michal Otevřel, Pavel Soukup
24. Jaroslav Franta
36., 53., 57. Rudolf Stein
60. Petr Nový
48. Radim Kostka
58. Oldřich Dokoupil
10. 4. 19 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Kříženeček plus 4. 1:2 (1:1)
První poločas patřil domácím. Po změně stran se role vyměnily a hosté se štěstím brali oba body. Janča
Běchovičtí sršni A Kříženeček plus
Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Petr Váňa, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Jan Niessner – Vít Bednařík, Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Petr Nový, Jiří Panocha, Rudolf Stein
15. Tomáš Černoch 29. Marek Nečas
50. Adam Černý
32. Marek Čermák
35. Petr Nový
3. 4. 19 18:45 BIHOR Kříženeček plus Tuscarora VET 3. 6:1 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil. Poklidný zápas.
Kříženeček plus Tuscarora VET
Jan Niessner – Vít Bednařík, Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Marek Nečas, Petr Nový, Jiří Panocha, Rudolf Stein vs Martin Novotný – Tomáš Bradáč, Jan Fiala, Bořivoj Kopečný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
35., 49., 51., 60. Marek Čermák
39. Vít Bednařík
7. Jan Vypior
27. 3. 19 19:00 ZABEH To mi stačí VET Kříženeček plus 2. 2:5 (2:1)
Kříženeček otočil zápas, ve kterém už prohrával o dvě branky. Čapla
To mi stačí VET Kříženeček plus
Stanislav Ineshin – Pavel Blecha, Tomáš Jevický, Josef Pašek, David Šídlo, Jindřich Vedral, Radek Vopat, Martin Vyhnal vs Jiří Panocha – Vít Bednařík, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Petr Nový, Rudolf Stein
4. Martin Vyhnal
20. Radek Vopat
27., 49. Marek Nečas
55., 60. Michal Hnát
57. Adam Černý
20. 3. 19 18:45 ARIT Kříženeček plus Tamu Pua 1.FC VET 1. 2:3 (1:1)
První poločas vyrovnaný, jak herně tak výsledkově. V druhé půli se štěstím vyhráli domácí.
Kříženeček plus Tamu Pua 1.FC VET
Jiří Panocha – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Jan Niessner, Rudolf Stein vs Jan Blažek – Michal Andrlík, Michal Beneš, Ladislav Dostál, Michal Šich, Pavel Synek