Čt 20.6.19 17:45 MIKU3 Tatarský biftek VET FC Střešovice   (VL4D)
Čt 20.6.19 19:00 MIKU3 SG Malešice Super Naděje A   (SVL1A)
Čt 20.6.19 20:15 MIKU3 Bandidoz Borussia Dortšpunt B   (HL6H)

19. 6. 19 19:45 zzHAGIB Mamba club V Vršáci VET 11. 4:2 (3:1)
Tomáš Bartoněk – Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Petr Knap, Tomáš Slavík vs Patrik Parikrupa – Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek
55. Petr Knap
51 Jindřich Hůla 19. Zdeněk Grůša st.
56. Petr Ježek
5. 6. 19 18:15 DEKAN Vršáci VET Tuscarora VET 10. 4:2 (2:2)
Vyhrocené utkání lépe zvládli domácí, kteří s přibývajícími minutami získali převahu. Roman Hlinák, Josef Čáslavský
Vršáci VET Tuscarora VET
Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Jaroslav Gaudek, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip vs Zdeněk Vrána – Tomáš Bradáč, Jan Fiala, Jan Hauer, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Jan Vypior
3. Petr Ježek
16., 50. Jaroslav Gaudek
47. Pavel Dík
26 Michal Janoška 12., 15. Tomáš Bradáč
29. 5. 19 18:15 DEKAN Malostranský SK Vršáci VET 9. 5:2 (3:2)
Malostranský potvrdil roli favorita a zaslouženě vyhrál.
Malostranský SK Vršáci VET
Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička vs Patrik Parikrupa – Jaroslav Gaudek, Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip
9., 58. Tomáš Frankl
13., 35. Tomáš Jůna
16. Martin Braný
21. Zdeněk Grůša st.
24. Jaroslav Gaudek
15. 5. 19 18:15 DEKAN Vršáci VET To mi stačí VET 8. 1:6 (1:5)
Hosté kontrolovali zápas od začátku do konce a zaslouženě vyhráli.
Vršáci VET To mi stačí VET
Zdeněk Grůša st. – Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Patrik Parikrupa, JIří Parýzek vs Stanislav Ineshin – Tomáš Jevický, Josef Pašek, Zdeněk Pavlíček, Vyacheslav Polyanskov, Jindřich Vedral, Radek Vopat, Martin Vyhnal
20. Petr Ježek 3., 19., 48. Tomáš Jevický
9., 28. Vyacheslav Polyanskov
11. Zdeněk Pavlíček
8. 5. 19 18:15 DEKAN Kříženeček plus Vršáci VET 7. 5:7 (3:4)
Relativně vyrovnané utkání rozhodly fatální hrubky Kříženečku. Voldán
Kříženeček plus Vršáci VET
Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Petr Nový, Jiří Panocha, Jiří Vejr vs Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Jaroslav Gaudek, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek
60. Lukáš Hůlka
1. 5. 19 18:15 DEKAN Vršáci VET Tamu Pua 1.FC VET 6. 6:0 k.
17. 4. 19 18:15 DEKAN Gente VET Vršáci VET 5. 3:1 (1:0)
Bojovné utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo. Snaha obou týmů porazit soupeře narážela na technické limity - rozměrově nejmenší hřiště. Lépe se s podmínkami vypořádali domácí, kteří se lépe prosazovali v zakončování svých příležitostí.
Gente VET Vršáci VET
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Pavel Stárek vs Patrik ParikrupaZdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip
1., 52. Stanislav Bezděka
45. Pavel Stárek
44. Marian Skrip
10. 4. 19 18:15 DEKAN Vršáci VET Šrot FC VET 4. 1:4 (0:2)
V první půli vyrovnané utkání. V druhém poločase hostující tým navýšil vedení a zaslouženě vyhrál. Martin Janda, Sergej Halauko
Vršáci VET Šrot FC VET
Patrik Parikrupa – Jaroslav Gaudek, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip vs Pavel Virt – Marek Adamec, Zbyněk Adamec, Petr Dlouhý, Petr Dubec, Josef Hudeček, Jiří Kurka, Jiří Marek, Václav Tejml
50. Zdeněk Grůša st. 14. Zbyněk Adamec
22., 40. Petr Dlouhý
41. Václav Tejml
3. 4. 19 18:15 DEKAN Blesk VK VET A Vršáci VET 3. 2:3 (1:0)
Bojovné utkání, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu. Hosté se ještě hnali alespoň za vyrovnáním, ale branku už nevstřelili.
Blesk VK VET A Vršáci VET
Jan Polenka – Pavel Bošek, Oldřich Dokoupil, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Tomáš Tikal vs Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, Marian Skrip
13. Tomáš Tikal
39. Oldřich Dokoupil
33. Pavel Dík
43. Petr Ježek
54. Vladislav Loskot
27. 3. 19 18:15 DEKAN Vršáci VET Slawoj Břevnov 2. 3:9 (0:4)
Hosté hráli bez svého stabilního brankáře a jeho náhradník po chybě obrany hasil situaci jen za cenu červené karty. Vršáci ale přesilovku nevyužili, naopak ještě sami inkasovali. Po přestávce už Slawoj hru jasně ovládal a domácím dovolil korekci až v závěru.
Vršáci VET Slawoj Břevnov
Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Jaroslav Gaudek, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, JIří Parýzek vs Radek Fál – Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
17. Radek Fál
20. 3. 19 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Vršáci VET 1. 1:3 (0:0)
Již od první minuty velice bojovné utkání. V tomto zápase nebyla nouze o pěkné akce. Pořádná hra začala až od 43. minuty, kdy padl první gól. Vítězství se nakonec dočkal tým Vršáků, který přestřílel svého soupeře.
Běchovičtí sršni A Vršáci VET
Marek Dráb – Tomáš Černoch, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Libor Šmída, Pavel Vokoun vs Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek