Čt 28.3.19 19:15 SCBEC 4 TD Ala Bundy B Víťazný február FK   (HL6C)
Čt 28.3.19 20:30 SCBEC Levá fuska GFC   (HL6H)

19. 6. 19 20:15 P3 Tuscarora VET Běchovičtí sršni A 11. 3:4 (0:1)
Vyrovnané utkání, oba týmy hrály hezký fotbal.
Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Jan Fiala, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Petr Váňa – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Michal Fiantek, Pavel Kabourek, Pavel Vokoun
42. Pavel Šnajdr
17., 47. Michal Fiantek
46., 55. Tomáš Černoch
5. 6. 19 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A To mi stačí VET 10. 4:1 (3:1)
Po vyrovnaném začátku se do zápasu lépe dostal tým Běchovických sršňů, kteří díky lepší sehranosti a střelbě zvítězili.
Běchovičtí sršni A To mi stačí VET
Libor Šmída – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Michal Fiantek, Pavel Kabourek, Lukáš Koudelka, Josef Kozel, Petr Váňa, Pavel Vokoun vs Stanislav Ineshin – Pavel Blecha, Tomáš Jevický, Josef Pašek, Vyacheslav Polyanskov, Jindřich Vedral, Radek Vopat, Martin Vyhnal
6., 59. Michal Fiantek
15. Pavel Kabourek
22. Petr Váňa
3. Tomáš Jevický
28. 5. 19 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Běchovičtí sršni A 9. 3:3 (3:1)
Domácí byli aktivnější v prvním poločase, kdy hráli více na míči a byli i více v zakončení. Po změně stran hosté převzali iniciativu a hnali se za remízou, která se jim nakonec podařila.
Tamu Pua 1.FC VET Běchovičtí sršni A
Jiří Vlček – Michal Beneš, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Jaroslav Mutl, Karel Raděj, Michal Šich vs Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Petr Váňa, Pavel Vokoun
2., 25. Karel Raděj
7. Pavel Holan
2. Petr Váňa
45., 52. Pavel Kabourek
15. 5. 19 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Šrot FC VET 8. 6:0 k.
8. 5. 19 19:15 SCBEC Slawoj Břevnov Běchovičtí sršni A 7. 4:4 (2:2)
Bojové utkání, které zaslouženě skončilo remízou.
Slawoj Břevnov Běchovičtí sršni A
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Josef Kozel, Petr Váňa, Pavel Vokoun
7., 54. Jan Klozar
22., 44. Jaroslav Šamánek
12. Pavel Kabourek
13., 32., 56. Jiří Klůna
1. 5. 19 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Mamba club V 6. 2:1 (1:0)
Vyrovnaná bojovná hra. Hosté i přesto, že neměli střídání, se snažili držet se soupeřem krok. V 10. minutě si hosté vstřelili nešťastný vlastní gol a prohrávali. Napínavá druhá půle přinesla vítězství Sršňům. Janča
Běchovičtí sršni A Mamba club V
Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Eiselt, Michal Fiantek, Pavel Kabourek, Lukáš Koudelka, Josef Kozel, Pavel Vokoun vs Tomáš Bartoněk – Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Tomáš Slavík, Miloš Starý
10. OG
57. Tomáš Eiselt
44. Jindřich Hůla
17. 4. 19 19:15 SCBEC Malostranský SK Běchovičtí sršni A 5. 6:0 (2:0)
Malostranský i bez střídání výborně zvládl utkání a kombinačním fotbalem svého soupeře přehrál.
Malostranský SK Běchovičtí sršni A
Milan Kozel – Martin Braný, Pavel Čermák, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Michal Štěpnička vs Libor Šmída – Tomáš Eiselt, Michal Fiantek, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Josef Kozel, Pavel Vokoun
3., 29., 31., 36. Tomáš Frankl
45. Tomáš Jůna
46. Martin Braný
10. 4. 19 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Kříženeček plus 4. 1:2 (1:1)
První poločas patřil domácím. Po změně stran se role vyměnily a hosté se štěstím brali oba body. Janča
Běchovičtí sršni A Kříženeček plus
Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Petr Váňa, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Jan Niessner – Vít Bednařík, Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Petr Nový, Jiří Panocha, Rudolf Stein
15. Tomáš Černoch 29. Marek Nečas
50. Adam Černý
32. Marek Čermák
35. Petr Nový
3. 4. 19 19:15 SCBEC Gente VET Běchovičtí sršni A 3. 1:2 (1:1)
Remízové utkání. Velmi vyrovnaná hra skončila šťastným vítězstvím Sršňů, díky střelecky disponovanému Klůnovi. Husák
Gente VET Běchovičtí sršni A
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty vs Tomáš Eiselt – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Michal Fiantek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Petr Váňa, Pavel Vokoun
21. Zbyněk Šámal 21., 58. Jiří Klůna
27. 3. 19 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Blesk VK VET A 2. 6:0 k.
20. 3. 19 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Vršáci VET 1. 1:3 (0:0)
Již od první minuty velice bojovné utkání. V tomto zápase nebyla nouze o pěkné akce. Pořádná hra začala až od 43. minuty, kdy padl první gól. Vítězství se nakonec dočkal tým Vršáků, který přestřílel svého soupeře.