Ne 29.9.19 16:15 P1 Botič FC Hustec   (HL4F)
Ne 29.9.19 17:30 P1 Horst 1.FC Fifty-two faders   (HL6K)
Čt 7.11.19 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC   (SVL2B)
Čt 7.11.19 18:15 ZAK Podolka FC SUP Sokol Vysočany SUP   (SVL3C)
Pá 15.11.19 18:00 P2 Velký klády FC Žlutá křídla   (HL6I)
Pá 15.11.19 19:15 P2 Balbín FC Torpedo Barrandov   (HL2B)

27. 11. 19 19:00 MIKU1 Klokan club Perón V Kuřátka FC 11. 8:0 (2:0)
V první půli domácí zásluhou dobrého presinku získali dvoubrankový náskok. Druhý poločas už byl jasnou záležitostí. Kohout
Klokan club Perón V Kuřátka FC
Petr Víšek – Stanislav Bejda, Aleš Deré, Karel Kristen, Zdeněk Kuneš, Mario Lička, Tomáš Manhart, Michal Salák, Václav Socher vs Martin Houdek – Pavel Baborovský, Lukáš Jelínek, Václav Kural, Petr Moučka, Jan Moudřík, Pavel Růžička, Jiří Samek, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
3., 34. Václav Socher
11., 39., 50., 56. Michal Salák
44., 47. Stanislav Bejda
39 Michal Salák
6. 11. 19 20:45 STER1 Rokoska VET B Kuřátka FC 9. 3:1 (2:1)
Nádherné utkání se šancemi na obou stranách. Dufek
Rokoska VET B Kuřátka FC
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Svatopluk Michal, Tomáš Michal, Petr Šindelář, Jaroslav Šrůtek, Lubomír Velčovský vs Martin Houdek – Pavel Baborovský, Pavel Caizl, Lukáš Jelínek, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jiří Samek, Mikuláš Šveda
20. Svatopluk Michal
29. Petr Šindelář
32. Jaroslav Šrůtek
4. Petr Moučka
23. 10. 19 18:15 HOSTI Kuřátka FC Queen´s park club VET 8. 2:1 (0:0)
Oba týmy hrály celý zápas ze zajištěné obrany. Rozhodla lepší koncovka domácích.
Kuřátka FC Queen´s park club VET
Martin Houdek – Pavel Baborovský, Václav Kural, Nikola Langer, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jiří Samek, Tomáš Slavík, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Pavel Hrubeš – Petr Bělohlav, Petr Chyle, Jiří Cieciura, Richard Kalod, Petr Metzger, Michal Rod, Radek Schnider, Jaroslav Špírek
42. Jan Moudřík
59. Mikuláš Šveda
32. Richard Kalod
17. 10. 19 17:45 MIKU1 PH Servis Kuřátka FC 7. 3:6 (2:3)
Korektně hraný zápas, ve kterém byla větší hráčská kvalita na straně hostů. Andrle
PH Servis Kuřátka FC
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Luboš Klimeš, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl, Jan Suchý vs Martin Houdek – Václav Kural, Nikola Langer, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jiří Samek, Marek Uhlárik
30. Milan Macela
30. Jan Suchý
44. Milan Kvajsar
1., 26., 36., 37. Petr Moučka
18., 32. Jan Moudřík
10. 10. 19 19:15 KORAB Kuřátka FC Sean team VET 6. 4:3 (1:1)
Výborný zápas dvou fotbalově vyspělých týmů. Hráno ve vysokém tempu, rozhodla lepší koncovka vítězů. Novotný
Kuřátka FC Sean team VET
Martin Houdek – Pavel Baborovský, Václav Kural, Nikola Langer, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jiří Samek, Tomáš Slavík, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Bořek Jehlička, Vojtěch Neuberg, Michal Petlan, Aleš Průša, Daniel Sklenář, Petr Smělý
3., 48. Tomáš Slavík
36. Jan Moudřík
52. Petr Moučka
12. Aleš Průša
35., 46. Petr Smělý
3. 10. 19 20:45 BECH Santa Tranta VET Kuřátka FC 5. 5:6 (2:4)
Vyrovnaný zápas, který pro sebe rozhodli hosté až v závěru. Svoboda
Santa Tranta VET Kuřátka FC
Pavel Schorník – Milan Čáp, David Čejka, Tomáš Haniak, Lukáš Krajči, Petr Kubík, Milan Svoboda, Petr Žemla vs Martin Houdek – Pavel Baborovský, Václav Kural, Petr Moučka, Jan Moudřík, Pavel Růžička, Jiří Samek, Viktor Spálavský, Marek Uhlárik
27., 36. Lukáš Krajči
29., 33., 52. David Čejka
3. Petr Moučka
10. Václav Kural
20., 56. Pavel Růžička
24., 55. Jiří Samek
24. 9. 19 19:15 KORAB Kuřátka FC Javorák 4. 2:0 (1:0)
Pohledné utkání z obou stran, kdy vítězové hráli ze zabezpečené obrany na brejky, s čímž si hosté nedokázali poradit. Kohout
Kuřátka FC Javorák
Martin Houdek – Pavel Baborovský, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jiří Samek, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Petr Klouček – Jan Eibl, Pavel Hofrichter, Lukáš Krupička, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk, Jiří Vaněk, Tomáš Vyležík
20., 48. Jiří Samek
19. 9. 19 19:00 P3 Kuřátka FC VV Vokra VV 3. 9:4 (5:2)
Pohledné utkání s dobrým startem domácích. Hosté se probrali až v závěru prvního poločasu a snížili posléze až na 6:4, závěr ale patřil znovu Kuřátkům. Kohout
Kuřátka FC VV Vokra VV
Martin Houdek – Pavel Baborovský, Pavel Caizl, Lukáš Jelínek, Václav Kural, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jiří Samek, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Ladislav Kovács, Petr Novák, Michael Procházka, Michal Šotola, Igor Svobodník, Tomáš Zmatlík