Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 19:30 | BECH | PH Servis VV Vokra VV | 11. | 2:8 |
Po 11.11.19 | 18:00 | KORAB | Sean team VET PH Servis | 10. | 6:3 |
Čt 7.11.19 | 19:00 | MIKU4 | PH Servis Santa Tranta VET | 9. | 4:4 |
Čt 24.10.19 | 19:30 | ZAK | Javorák PH Servis | 8. | 5:1 |
Čt 17.10.19 | 17:45 | MIKU1 | PH Servis Kuřátka FC | 7. | 3:6 |
Čt 10.10.19 | 17:00 | ZAK | Damned CF PH Servis | 6. | 1:1 |
St 2.10.19 | 19:00 | ZABEH | PH Servis Traktor humus VET A | 5. | 2:3 |
Út 24.9.19 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V PH Servis | 4. | 7:2 |
Po 16.9.19 | 17:45 | ZABEH | PH Servis Indus VET | 3. | 6:0 k. |
St 11.9.19 | 20:30 | STER1 | Rokoska VET B PH Servis | 2. | 3:1 |
St 4.9.19 | 18:15 | HOSTI | PH Servis Queen´s park club VET | 1. | 2:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 0 | 1 | 69:23 | 20 |
2. | Rokoska VET B | 11 | 8 | 0 | 3 | 44:19 | 16 |
3. | Kuřátka FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 38:33 | 16 |
4. | Santa Tranta VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 49:34 | 13 |
5. | Queen´s park club VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:29 | 12 |
6. | Damned CF | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:23 | 12 |
7. | VV Vokra VV | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:40 | 12 |
8. | Sean team VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:36 | 10 |
9. | Traktor humus VET A | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:40 | 8 |
10. | Javorák | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:39 | 7 |
11. | PH Servis | 11 | 1 | 2 | 8 | 27:49 | 4 |
12. | Indus VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 15.9.19 | 10:00 | STOD | Hoptajch team Lucky team (HL5H) |
Ne 15.9.19 | 11:15 | STOD | Sporting Luka Plameňáci 1.FC B (HL7J) |
Po 7.10.19 | 17:45 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Jawa-Suprtechno B (SVL2A) |
Po 7.10.19 | 19:00 | MIKU1 | Super Naděje A Tučňáci SUP A (SVL1A) |
Po 7.10.19 | 20:15 | MIKU1 | Gepard AFC Texaské hyeny AC (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bárta Zdeněk | 11 | 0 |
Klimeš Luboš | 7 | 0 |
Kvajsar Milan | 11 | 5 |
Macela Milan | 11 | 4 |
Maláček Jakub | 9 | 3 |
Maláček Jiří | 11 | 4 |
Pokorný Josef | 2 | 0 |
Skála Jindřich | 11 | 2 |
Soukup Roman | 11 | 0 |
Štencl Jindřich | 10 | 1 |
Suchý Jan | 11 | 2 |