Ne 22.9.19 15:00 ZAK Laxní přístup Past FC   (HL8M)
Ne 22.9.19 16:15 ZAK Drsný šrouby Horst 1.FC   (HL6K)
Ne 22.9.19 17:30 ZAK Los Gigoalos VET TBC Lachtan VET   (VL4E)
Ne 17.11.19 17:30 ZAK Sokol Suchdol TJ VET Běchovice VET   (VL4E)
Ne 17.11.19 18:45 ZAK Jen tak do kecky Old Mosquitos   (HL8N)
Ne 17.11.19 20:00 ZAK Bum bar VET Reka Group - Calvados   (VL3D)

30. 11. 19 08:45 BECH Hoptajch team Tempo 01 HFC 11. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Lukáš Daniš, Jakub Žilinský
Hoptajch team Tempo 01 HFC
Marek Ferstl – Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda vs
16. 11. 19 11:15 TEMPO ABCOM Hoptajch team 10. 4:4 (1:4)
Bojovné a v slušném tempu hrané utkání, spravedlivá dělba bodů. Jakub Jiroušek, Michal Novák
ABCOM Hoptajch team
Pavel Farkaš – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda
8., 32., 37. Miroslav Dykas
46. Štěpán Růžička
12., 20., 29. Jan Janeček
26. Vladyslav Spirin
9. 11. 19 10:00 BECH Hoptajch team Beton FC 9. 1:7 (0:1)
Celkem jednoznačné utkání, Beton zaslouženě vyhrál.
Hoptajch team Beton FC
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl vs Marek Šístek – Petr Benda, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Placr, Matúš Pobeška, Dominik Schopf, Marek Vakerman
58. Petr Fridrich 7., 32. Jan Lebeda
33., 60. Petr Benda
35., 53. Miroslav Placr
52. Mohamed Amine Mouaddab
2. 11. 19 11:15 KBELY Troll FC Hoptajch team 8. 8:4 (5:2)
Hoptajch vyhrál na šance, Troll na góly.
Troll FC Hoptajch team
Michael Pivoňka – Ondřej Čížkovský, Petr Hrbek, Miroslav Madej, Vasyl Olashyn, Samuel Pinďák, Jakub Strnad vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda
57. Jan Janeček
19. 10. 19 10:00 BECH Hoptajch team OOO FC 7. 1:2 (0:0)
Pohledné vyrovnané utkání, ve kterém měli hráči OOO štěstí ve dvou minutách a tím otočili výsledek ve svůj prospěch.
Hoptajch team OOO FC
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin vs Tomáš Petrovčín – Nathan Carr, Jakub Dluhy-Smith, Theodore Dluhy-Smith, Oscar George French, Vojtěch Řehák, Daniel Štarha, Andre Zyczkowski
51. Jan Kendera 57., 58. Daniel Štarha
12. 10. 19 10:00 BECH Well Done Hoptajch team 6. 2:2 (2:1)
Slušné vyrovnané utkání, Well done sice vedlo 2:0, ale Hoptajch team vyrovnal na začátku druhé půle a skóre se už nezměnilo. Hošek
Well Done Hoptajch team
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Ruslan Timoshevskiy, Semen Troyan vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin
15. Nikita Baranovsky
19. Iegor Martynov
24. Erik Ackermann
36. Robert Nykl
5. 10. 19 10:00 BECH Sananim FC A Hoptajch team 5. 4:11 (3:6)
Tým domácích hrál celý zápas v počtu 4+1, což poznamenalo hru. Celý zápas byl o dobývání branky domácích. Přesto se nevzdali a vstřelili čtyři čestné a krásné góly.
Sananim FC A Hoptajch team
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin
55. Jan Kendera
28. 9. 19 10:00 BECH Hoptajch team Kapr tým 86 B 4. 1:3 (1:1)
Po vyrovnané první půli, kdy se oba soupeře prosadili pouze jednou, se v druhé půli Kapr tým trefil dvakrát. Hoptajchu se jeho útočné snahy nedařily. Utkání by slušela více remíza. Jambor
Hoptajch team Kapr tým 86 B
Petr Fridrich – Erik Ackermann, Jiří Barek, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda vs Tomáš Plevka – Radek Benda, Karel Holeček, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Petr Procházka, Milan Švarc, Marek Valo
26. Vladyslav Spirin 24., 54. Marek Valo
39. Karel Holeček
21. 9. 19 10:00 BECH PPPO Hoptajch team 3. 2:4 (0:1)
V dobrém zápase začali PPPO pouze ve čtyřech, ale Hoptajch z toho vytěžil pouze hubené vedení 1:0. Celou první půli se skóre neměnilo. Ve druhé půli se oba týmy rozstřílely, Hoptajch z toho vyšel lépe. Jambor
PPPO Hoptajch team
Ondřej Čerbačeský – Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Nykl, Vladyslav Spirin
51., 57. Ondřej Tichý 2. OG
46. Jiří Barek
48. Robert Nykl
55. Erik Ackermann
15. 9. 19 10:00 STOD Hoptajch team Lucky team 2. 1:2 (0:0)
Větší sehranost a nasazení rozhodly o bodech pro hosty.
Hoptajch team Lucky team
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda vs Vít Skramužský – Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Jakub Majerčin, Pavel Najman, Radek Tůma
59. Vladyslav Spirin 45., 55. Jakub Majerčin
7. 9. 19 10:00 BECH Mamissero Hoptajch team 1. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas. Remíza zasloužená, hosty mohou mrzet neproměněné stoprocentní šance. David Brunclík, Jakub Vojíř