Čt 10.9.20 18:00, 19:15, 20:30 STER2 Břewnow boys KMK
St 16.9.20 19:15, 20:30 MOTO4 Morová rána 1.FC
Po 21.9.20 18:00, 19:15, 20:30 KORAB Inter Lotyšák A
St 23.9.20 17:30, 18:45, 20:00 ARIT Ujde to 1980 SK
St 23.9.20 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Dvorce SK MPI
Út 29.9.20 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Hertha ZMZ
Ne 11.10.20 18:45, 20:00 STOD Břewnow boys KMK
Po 7.12.20 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 Dvorce SK MPI
St 9.12.20 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 Morová rána 1.FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Covidem hojně poznamenaná, dvakrát přerušená a historicky nejdelší 96. sezona Hanspaulky skončila. Soutěž trvala s přestávkami od loňského srpna až do letošního července a z různých důvodů ji nedokončilo rekordních více než 110 týmů. Tato "podivná" sezóna přinesla nejvíc radosti Typosu, který si po naprosto suverénních výkonech zaslouženě dokráčel k prvenství a také postupu do první ligy, kterou hrál naposledy přesně před 25 lety. Lídr tabulky ovládl všechny statistiky, měl nejlepší obranu i útok a Vojtěch Hlinák byl se 35 přesnými zásahy nelepším kanonýrem napříč všemi soutěžemi. Tato skupina ale má mezi elitními střelci hned trojí zastoupení, Marek Cimpl z Úderky Žižkov byl se 25 góly čtvrtý a Tomáš Kounovský ze Smutných potapěčů se dělí o páté místo. Jediný bod ztratil Typos s La Plate, tomu ovšem jinak pokus o návrat do elitní soutěže vůbec nevyšel, jen umístění ve středu tabulky musí skousávat i další předsezonní favorité Tatra a Hertha. Tatře budiž alespoň ke cti, že v jarních dohrávkách se vzpamatovala a získala devět bodů z deseti možných. Největším soupeřem Typosu tak nečekaně byl nováček Ujde to, 18 bodů by za jiných okolností na postup třeba i stačilo. Dvojice sestupujících se krystalizovala od prvních kol, Dvorce získaly jedinou kontumační výhru a vrací se znovu zpět do třetí ligy. Doprovodí je Břewnow, který s kombinací nejhorší obrany a nejhoršího útoku prostě neměl šanci uspět.

28. 6. 21 20:45 STOD Morová rána 1.FC Břewnow boys KMK 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
28. 6. 21 20:30 SANC1 Tatra 04 G.I.C La Plate de Cünde 11. 5:2 (4:1)
Svižný zápas, ve kterém hosté víc drželi míč, ale Tatra soustředěnou hrou dokázala získat utkání na svou stranu. Tomáš Axler, Lukáš Švec
Tatra 04 G.I.C La Plate de Cünde
Martin Mika – Antonín Drahovzal, Ondřej Mach, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Petr Svoboda, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Adam Kučera – Vojtěch Hlavatý, Ondřej Holub, David Ploc, Matěj Školák, Václav Sládek, Ondřej Žežulka
2., 15., 28. Petr Svoboda
6. Ondřej Mach
58. Tomáš Pojkar
13. Matěj Školák
60. Vojtěch Hlavatý
28. 6. 21 20:30 TEMPO Smutný potapěči Hertha ZMZ 11. 5:7 (3:4)
Po úvodních deseti minutách vypadali domácí na ručník, po deseti minutách druhého poločasu vedli. Závěr ale patřil dravější a mladší Hertě.
Smutný potapěči Hertha ZMZ
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Josef Prokeš – Lukáš Dont, Matyáš Kasal, Jaroslav Novotný, David Petrmann, Jiří Vaněk, Tomáš Vaněk