Út 15.6.21 20:45 BECH Pivojs s.r.o.1.FC Tatran Válec   (HL6C)

28. 6. 21 20:30 SANC2 Typos FC Dvorce SK MPI 11. 8:1 (4:1)
Pohledné utkání, ve kterém už od úvodu diktovali tempo domácí.
Lukáš Vít – Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Ondřej Lukeš, Matyáš Svatoň, Miroslav Václavík, Jakub Vokurka vs Tomáš Fišera – Pavel Kotýnek, Marcel Majer, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Alexander Vachuška, Matěj Votava
51. Jan Hlinák
60. Matyáš Svatoň
19. Alexander Vachuška
21. 6. 21 20:45 ARIT Břewnow boys KMK Typos FC 10. 2:13 (1:5)
Zápas od počátku v režii hostů. Mladší, technicky vyspělejší hosté od počátku diktovali tempo a prakticky každá jejich šance skončila gólem.
Břewnow boys KMK Typos FC
Josef Šimůnek – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Martin Machata, Radovan Musil, Ivan Šiškun, Oldřich Smeykal, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Lukáš Vít – Vojtěch Hlinák, Ondřej Lukeš, Martin Mruvčinský, Matyáš Svatoň, Filip Trnka, Miroslav Václavík
12. Ivan Šiškun
51. Karel Tůma
10., 55. Miroslav Václavík
14., 18., 30., 37., 40., 41., 42., 46., 48., 54. Vojtěch Hlinák
21. Matyáš Svatoň
14. 6. 21 19:30 STOD Typos FC Amfora restaurant 9. 8:1 (1:1)
Začátek zápasu patřil Amfoře, ale do vedení šli domácí. Hosté do poločasu stihli vyrovnat, ale to bylo všechno. Druhé půli už jasně dominovali borci Typosu. Plucar
Typos FC Amfora restaurant
Lukáš Vít – Matyáš Buneš, Darek Farkaš, Vojtěch Hlinák, Ondřej Lukeš, Martin Mruvčinský, Miroslav Václavík vs Karel Třesohlavý – Miroslav Hochmann, Štefan Jungmann, Michal Klouda, Jakub Krůta, Daniel Musil, Jiří Počta, Luboš Řezníček
27. Jiří Počta
9. 6. 21 20:15 MIKU4 Úderka Žižkov junioři Typos FC 8. 0:2 (0:1)
Hosté proměnili šance a vyhráli. Janča
Úderka Žižkov junioři Typos FC
Michal Valašík – Nikola Bertoldi, Marek Cimpl, Rostislav Kohoutek, Lukáš Křivánek, Lukáš Mráz vs Lukáš Vít – Matyáš Buneš, Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Vojtěch Hlinák, Martin Mruvčinský, Miroslav Václavík
24., 49. Martin Mruvčinský
1. 6. 21 20:15 METE1 Typos FC Morová rána 1.FC 7. 9:0 (4:0)
Typos FC Morová rána 1.FC
Lukáš Vít – Matyáš Buneš, Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Ondřej Lukeš, Matyáš Svatoň, Miroslav Václavík vs Jonathan Vopěnka – Ondřej Gros, Pavel Jína, Jan Kamlach, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, Dominik Šimek
5. Matyáš Buneš
17., 20., 27., 36., 52. Darek Farkaš
40., 53. Matyáš Svatoň
50. Miroslav Václavík
7. 12. 20 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Typos FC 6. 3:10 (1:5)
Jednoznačná výhra Typosu.
Ujde to 1980 SK Typos FC
Martin Houdek – Michal Ferenc, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Miroslav Novák, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Tomáš Slavík vs Lukáš Vít – Matyáš Buneš, Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Vojtěch Hlinák, Ondřej Lukeš, Matyáš Svatoň, Miroslav Václavík
3. Tomáš Slavík
38. Nikola Langer
49. Václav Pabst
1., 25., 37., 54., 56. Darek Farkaš
7., 27., 43. Vojtěch Hlinák
9., 53. Matyáš Svatoň
7. 10. 20 20:15 P3 Tatra 04 Typos FC 5. 1:3 (0:2)
Vyhrocené utkání zvládli lépe hosté. Tatra bojovala v druhém poločase o vyrovnání, ale své šance nevyužila a v závěru potřetí inkasovala. Kohout
Tatra 04 Typos FC
Tomáš Sloup – Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Lukáš Vít – Matyáš Buneš, Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Ondřej Lukeš, Lukáš Rejka, Miroslav Václavík
36. Lukáš Oslzla 39 Tomáš Pojkar 17. Vojtěch Hlinák
20., 59. Jakub Grohmann
26. Jakub Grohmann
39. Lukáš Vít
21. 9. 20 20:30 TEMPO Typos FC Smutný potapěči 4. 11:5 (3:3)
V první půli ještě Potapěči drželi krok a skóre, ale po přestávce už to byla exhibice v podání Typosu, který v téhle formě může pomýšlet klidně na první ligu. Čestmír Pavlásek
Typos FC Smutný potapěči
Dominik Grégr – Matyáš Buneš, Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Vojtěch Hlinák, Ondřej Lukeš, Miroslav Václavík, Lukáš Vít vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
8., 34., 35., 47. Vojtěch Hlinák
18., 58., 59. Matyáš Buneš
26. Miroslav Václavík
37., 39., 57. Darek Farkaš
12., 55. Petr Dedek
16., 24., 37. Tomáš Kounovský
14. 9. 20 19:15 HRAB3 Inter Lotyšák A Typos FC 3. 1:5 (1:1)
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodl fotbalovější Typos v poslední pětiminutovce.
Inter Lotyšák A Typos FC
Tomáš Pospíšil – Josef Bičaník, Rostislav Charvát, Jiří Janoušek, Václav Kodet, Ondřej Kotlík, Štěpán Maruš vs Lukáš Vít – Matyáš Buneš, Darek Farkaš, Vojtěch Hlinák, Ondřej Lukeš, Jiří Přeučil, Lukáš Rejka, Matyáš Svatoň, Miroslav Václavík
19. Ondřej Kotlík 16., 58. Vojtěch Hlinák
40. Lukáš Rejka
57. Darek Farkaš
59. Matyáš Svatoň
7. 9. 20 19:15 SCBEC Typos FC Hertha ZMZ 2. 12:4 (5:2)
Od úvodu lepší Typos šel rychle do čtyřbrankového vedení. Hertha poté srovnala hru a dokázala snížit. Druhá půle už ale byla exhibice vítězů a hosté v závěru jen kosmeticky upravili výsledný debakl. Jambor
Typos FC Hertha ZMZ
Lukáš Vít – Matyáš Buneš, Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Vojtěch Hlinák, Lukáš Rejka, Miroslav Václavík vs Lukáš Dont – Evgeny Chiznikov, Jan Hataš, Jaroslav Klíma ml., Jakub Kubek, Vadym Levchenko, David Petrmann, Josef Prokeš, Jiří Žahourek