7. Úderka Žižkov junioři 11 5 1 5 43:46 11

Po 14.12.20 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Santa Dominica   (HL1A)
Po 14.12.20 20:30 MALES Lucián FC A MFK   (HL1A)
Út 15.6.21 18:00 KORAB Šachta UK VET Estudiantes VET B   (VL3B)
Út 15.6.21 19:15 KORAB Javorák Kuřátka FC   (VL1A)

28. 6. 21 20:30 TEMPO Smutný potapěči Hertha ZMZ 11. 5:7 (3:4)
Po úvodních deseti minutách vypadali domácí na ručník, po deseti minutách druhého poločasu vedli. Závěr ale patřil dravější a mladší Hertě.
Smutný potapěči Hertha ZMZ
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Josef Prokeš – Lukáš Dont, Matyáš Kasal, Jaroslav Novotný, David Petrmann, Jiří Vaněk, Tomáš Vaněk
7. Jaroslav Novotný
21. 6. 21 20:30 TEMPO G.I.C La Plate de Cünde Smutný potapěči 10. 10:8 (4:3)
O generaci mladší domácí se prosazovali především individuálně, Potapěči spoléhali na letité kombinace. Lepší taktiku nakonec měli domácí a po velké přestřelky vyhráli. Andrle
G.I.C La Plate de Cünde Smutný potapěči
Ondřej Kalhous – Mykhaylo Lohoyda, David Macháček, Matěj Němec, David Ploc, Václav Sládek, Ondřej Žežulka vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
44. Josef Šindelka
14. 6. 21 20:30 TEMPO Smutný potapěči Dvorce SK MPI 9. 5:5 (4:3)
Pohledné utkání, ve kterém Dvorce přišly o dvoubrankový náskok a následně podstatnou část zápasu prohrávaly, aby nakonec z poslední akce zápasu rozhodly o dělbě bodů.
Smutný potapěči Dvorce SK MPI
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Tomáš Fišera – Pavel Kotýnek, Marcel Majer, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Alexander Vachuška, Matěj Votava
52. Matyáš Olmr
7. 6. 21 20:45 ARIT Břewnow boys KMK Smutný potapěči 8. 2:5 (1:2)
Vyrovnané utkání strhli na svou stranu v desetiminutové přesilovce hosté.
Břewnow boys KMK Smutný potapěči
Michal Šiškun – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Martin Machata, Radovan Musil, Ivan Šiškun, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
48. Jiří Žalud
31. 5. 21 20:30 TEMPO Smutný potapěči Amfora restaurant 7. 3:6 (1:2)
Vyrovnané utkání, plné šancí na obou stranách, které díky lepší koncovce vyhrála Amfora. Svoboda
Smutný potapěči Amfora restaurant
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Karel Třesohlavý – Petr Dyrc, Jiří Gabriel, Miroslav Hochmann, Štefan Jungmann, Michal Klouda, Jakub Krůta, Daniel Musil, Luboš Řezníček
50. Daniel Musil
7. 12. 20 20:30 TEMPO Úderka Žižkov junioři Smutný potapěči 6. 5:4 (3:3)
Super utkání s množstvím šancí na obou stranách. Domácí byli šťastnější. Kovařík
Úderka Žižkov junioři Smutný potapěči
Michal Valašík – Marek Cimpl, Daniel Galus, Filip Hereš, Tomáš Novotný, Dominik Preisler, Michal Preisler, Jaroslav Starý vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
7. Dominik Preisler
20., 26., 47., 57. Marek Cimpl
1., 3., 55. Tomáš Kounovský
19. Petr Dedek
6. 10. 20 20:15 METE1 Smutný potapěči Morová rána 1.FC 5. 3:2 (2:2)
Morová rána celý zápas tlačila, ale po přestávce z toho těžili spíš Potapěči, kteří otočili výsledek a poctivou obranou těsné vedení udrželi. Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík
Smutný potapěči Morová rána 1.FC
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jonathan Vopěnka – Václav Doubek, Ondřej Gros, Pavel Jína, Jan Kamlach, Michal Kundert, Marek Lovíšek, Petr Vostárek
3. Tomáš Kounovský
27. Jiří Žalud
43. Petr Dedek
8., 15. Petr Vostárek
21. 9. 20 20:30 TEMPO Typos FC Smutný potapěči 4. 11:5 (3:3)
V první půli ještě Potapěči drželi krok a skóre, ale po přestávce už to byla exhibice v podání Typosu, který v téhle formě může pomýšlet klidně na první ligu. Čestmír Pavlásek
Typos FC Smutný potapěči
Dominik Grégr – Matyáš Buneš, Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Vojtěch Hlinák, Ondřej Lukeš, Miroslav Václavík, Lukáš Vít vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
8., 34., 35., 47. Vojtěch Hlinák
18., 58., 59. Matyáš Buneš
26. Miroslav Václavík
37., 39., 57. Darek Farkaš
12., 55. Petr Dedek
16., 24., 37. Tomáš Kounovský
14. 9. 20 20:30 TEMPO Smutný potapěči Tatra 04 3. 5:3 (2:2)
Vyhráli šťastnější Potapěči, i když Tatra byla důstojným soupeřem. Utkání rozhodla červená karta, Tatra už pak neměla síly na obrat. Čestmír Pavlásek
Smutný potapěči Tatra 04
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Ondřej Matějka – Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Svoboda, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
5., 40., 46. Tomáš Kounovský
21., 58. Martin Vrzal
12., 20., 50. Jan Štěpnička 52. Jakub Vágenknecht
7. 9. 20 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Smutný potapěči 2. 6:3 (3:2)
Vcelku vyrovnaný první poločas vyhráli těsně domácí. Ti pak začali soupeři ve skóre utíkat až na 5:2. Potapěči ještě dokázali snížit, jenže pak místo snahy o vyrovnání jen znovu inkasovali.
Ujde to 1980 SK Smutný potapěči
Martin Houdek – Michal Ferenc, Jan Malypetr, Tomáš Manhart, Petr Moučka, Miroslav Novák, Tomáš Slavík vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud