Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 19.6.23 | 17:45 | ZABEH | Amfora restaurant Weekend Warriors FC | 11. | 0:6 k. |
Po 5.6.23 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Amfora restaurant | 10. | 4:9 |
Út 30.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Amfora restaurant Zmanipulovanci | 9. | 4:10 |
Po 22.5.23 | 19:45 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Amfora restaurant | 8. | 3:11 |
Po 15.5.23 | 19:15 | HRAB2 | Amfora restaurant Purple Team AFK | 7. | 6:0 |
Út 9.5.23 | 19:15 | MALES | Yellow Dildos A Amfora restaurant | 6. | 5:6 |
Po 24.4.23 | 19:15 | ZAK | Sokol Picasso B Amfora restaurant | 5. | 7:4 |
Po 17.4.23 | 18:00 | ZAK | Amfora restaurant Ujde to 1980 SK | 4. | 4:9 |
Po 3.4.23 | 20:45 | TEMPO | Blesk VK A Amfora restaurant | 3. | 7:3 |
Po 27.3.23 | 18:15 | CESMI | Amfora restaurant Břewnow boys KMK | 2. | 3:2 |
Po 20.3.23 | 18:30 | MIKU1 | Saens 1.FC A Amfora restaurant | 1. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmanipulovanci | 11 | 9 | 0 | 2 | 100:45 | 18 |
2. | Saens 1.FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 70:32 | 16 |
3. | Sokol Picasso B | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:38 | 12 |
4. | Amfora restaurant | 11 | 5 | 1 | 5 | 53:56 | 11 |
5. | Blesk VK A | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:54 | 11 |
6. | Yellow Dildos A | 11 | 5 | 0 | 6 | 60:46 | 10 |
7. | Dvorce SK MPI | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:56 | 10 |
8. | Weekend Warriors FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:53 | 9 |
9. | Milenium Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:55 | 9 |
10. | Ujde to 1980 SK | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:53 | 8 |
11. | Břewnow boys KMK | 11 | 4 | 1 | 6 | 47:49 | 7 |
12. | Purple Team AFK | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:53 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 23.3.23 | 19:00 | P3 | The Penguins 6:5 XXL Bum bar VET (VL2B) |
Čt 23.3.23 | 20:15 | P3 | Exilová šatna Milánek AC (HL5D) |
St 19.4.23 | 18:00 | HRAB2 | Absinth Kluci bez budoucnosti (HL3C) |
St 19.4.23 | 19:15 | HRAB2 | Tatra 04 Inter Lotyšák A (HL2A) |
Po 29.5.23 | 19:00 | METE1 | Periferie United Celtic THK (HL4B) |
Po 29.5.23 | 20:15 | METE1 | Valník UVL Slepí koně Ultra (UVL2A) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bílek Josef | 8 | 0 |
Dyrc Petr | 8 | 5 |
Gabriel Jiří | 8 | 10 |
Hochmann Miroslav | 10 | 1 |
Jungmann Štefan | 2 | 1 |
Klouda Michal | 10 | 7 |
Krůta Jakub | 6 | 7 |
Musil Daniel | 3 | 0 |
Počta Jiří | 1 | 0 |
Řezníček Luboš | 9 | 12 |
Vávra Václav | 10 | 6 |