23. 6. 21 20:15 METE1 Blue Elephants Serfy.cz 10. 2:3 (0:1)
Mírně vyhrocený zápas. Hosté byli výrazně lepší.
Claudio Essanjo Freitas – Václav Charvát, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Jan Platl, Petr Veith, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič vs René Podskalský – Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Karel Knaf, Milan Kympl, Lukáš Moravec, Jaroslav Rosenkranc, Zbyněk Všolák
6. Zbyněk Všolák
48. Karel Knaf
55. René Podskalský
9. 6. 21 20:30 MOTO1 Rebel Circus Blue Elephants 9. 2:1 (0:0)
Velmi pěkné v tempu hrané utkání. Rebel využil více strategických možností a výhrou potvrdil první místo v tabulce.
Rebel Circus Blue Elephants
Michal Peták – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Dalibor Hollý, Antonín Houdek, Martin Jirůšek, Vojtěch Ryvola, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Petr Veselý vs Claudio Essanjo Freitas – Václav Charvát, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Petr Veith, Marko Vukadinovič
32. Antonín Houdek
34. Tomáš Dvořák
38. Marko Vukadinovič
2. 6. 21 18:00 ZAK Blue Elephants Princ Praha FC 8. 1:2 (1:1)
V závěru vyrovnaného utkání se prosadil hráč Hladký a získal i přes závěrečný tlak domácích body pro Prince. Kohout
Blue Elephants Princ Praha FC
Marko Vukadinovič – Václav Charvát, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Miroslav Vrtiška vs Robert Machuta – Lukáš Hladký, Ladislav Novotný, Martin Pospíšil, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Pavel Urbanec, Pavel Věchet
17. Josef Jedlička 14., 55. Lukáš Hladký
16. 12. 20 19:30 HANSP Real Motion SG Blue Elephants 7. 1:5 (0:1)
Real se snažil, ale hosté byli lepší a zaslouženě zvítězili. Matěj Veselý
Real Motion SG Blue Elephants
Jakub Zakouřil – Radim Bobalík, Jiří Falc, Martin Havelka, Tomáš Podrazský, Tomáš Řápek, Václav Šíma, Miroslav Suja, Marek Vávra vs Claudio Essanjo Freitas – Václav Charvát, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Miroslav Vrtiška
52. Václav Šíma 8. Miroslav Vrtiška
36., 47., 55., 56. Václav Charvát
9. 12. 20 19:30 STER3 Blue Elephants Penco FC 6. 2:1 (0:1)
Hrálo se pěkně nahoru dolů, Penco vyhrálo první půli, ale ve druhé dvakrát inkasovalo a skóre se otočilo ve prospěch domácích. Hošek
Blue Elephants Penco FC
Claudio Essanjo Freitas – Václav Charvát, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Miroslav Vrtiška vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, David Prachař, Jiří Sedláček, Michal Voith
39., 49. Miroslav Vrtiška 60 Ricardo Lopes 10. Vladyslav Bobko
7. 10. 20 18:00 HRAB1 Koloušci AK Blue Elephants 5. 3:4 (0:4)
První půle jednoznačně patřila hostům, kteří vedli o čtyři branky. Ve druhé půli se domácím podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, avšak vyrovnat se jim již nepodařilo. Samuel Gabriš, Adam Teslík
Koloušci AK Blue Elephants
Vojtěch Dvořák – Libor Basík, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Jiří Růžička, Štěpán Šiška vs Claudio Essanjo Freitas – Václav Charvát, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Jan Platl, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič
33. Jan Jašek
46. Štěpán Šiška
57. Jiří Růžička
7. Josef Jedlička
13., 29. Marko Vukadinovič
30. Václav Charvát
30. 9. 20 19:15 SANC2 Blue Elephants Hustá pěna FC 4. 0:0 (0:0)
Obrana z obou stran na vynikající úrovni. Janča
Blue Elephants Hustá pěna FC
Kamil Cakin – Roman Body, Václav Charvát, Martin Dermek, Claudio Essanjo Freitas, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Marko Vukadinovič vs Lumír Stuchlý – Daniel Beneš, Tomáš Bohánek, David Čubr, Tomáš Dvořák, Pavel Morda, Daniel Schönmann, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich
23. 9. 20 18:00 HRAB3 GK Ohradní A Blue Elephants 3. 3:2 (3:1)
Vyhrál šťastnější tým domácích. Janda
GK Ohradní A Blue Elephants
Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, František Kába, Jan Votýpka vs Kamil Cakin – Roman Body, Martin Dermek, Claudio Essanjo Freitas, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič
23., 25. Martin Borota
26. Štěpán Bambula
59 Jan Votýpka 26. Josef Jedlička
52. Marko Vukadinovič
16. 9. 20 18:00 HRAB3 Blue Elephants Ďáblice FK 2. 1:3 (0:1)
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli hráči Ďáblic díky důraznější koncovce.
Blue Elephants Ďáblice FK
Ricardo Lopes – Roman Body, Claudio Essanjo Freitas, Jeffrey Mons, Georgi Popadiyn, Derk van de Belt, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič vs Ondřej Pech – Lukáš Kukla, Antonín Mareš, Jan Mokrý, Roman Samek, Pavel Šinágl, Jan Šmucr, Ladislav Sobotka, Michal Šušák
53. Ricardo Lopes 15. Jan Mokrý
40., 59. Lukáš Kukla
9. 9. 20 19:30 TEMPO Blue Elephants Warrior MAC 1. 1:7 (0:5)
Zápas jednoznačného průběhu, kdy hosté, ač bez střídání, přeběhali domácí a soustavně zvyšovali skóre. Až v poslední čtvrtině zápasu jim docházel dech a tak si domácí mohli dát čestný gól. Norman David