Pavel Libecajt – Jan Bohata, Filip Dvořák, Ondřej Kučera, Michal Novotný, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukáš Vala vs Claudio Essanjo Freitas – Roman Body, Václav Charvát, Martin Dermek, Josef Jedlička, Jan Platl, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič
23. 6. 21 20:15 P2 Warrior MAC Výtržník HFC 10. 3:0 (2:0)
Bojovné utkání. Rozhodla produktivita hráčů Warrioru. Krejča
Jan Brixi – Daniel Borodáč, Marek Fiala, Martin Fürst, Petr Hošek, Tomáš Komm, David Řezáč, Milan Šivic, Jan Strachota vs Jan Bohata – Rudolf Brejcha, Filip Dvořák, Ondřej Kučera, Pavel Libecajt, Tomáš Rálek, Patrik Šulek, Lukáš Vala
8. Daniel Borodáč
50. Marek Fiala
52 Daniel Borodáč 48. Tomáš Rálek
9. 6. 21 19:00 METE2 Serfy.cz Výtržník HFC 9. 2:1 (1:1)
Hned od začátku zápasu byli domácí lepší. Šance byly na obou stranách, ale plný bodový zisk berou domácí. František Jána, Ondřej Šíp
Serfy.cz Výtržník HFC
Jaroslav Rosenkranc – Jan Bednárik, Petr Hénig, Pavel Hrabal, Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Lukáš Londa, Zbyněk Všolák vs Pavel Libecajt – Filip Dvořák, Tomáš Rálek, Pavel Smolák, Patrik Šulek, Lukas Tománek, Lukáš Vala, Filip Vlasák
25. Pavel Hrabal
37. Jakub Hrbáček
27. Filip Vlasák
2. 6. 21 19:00 MIKU3 Výtržník HFC Rebel Circus 8. 0:4 (0:3)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Andrle
Výtržník HFC Rebel Circus
Pavel Libecajt – Rudolf Brejcha, Lukáš Bucek, Jiří Kubát, Michal Novotný, Pavel Smolák, Patrik Šulek, Filip Vlasák vs Michal Peták – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Dalibor Hollý, Antonín Houdek, Vojtěch Ryvola, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Petr Veselý
52 Michal Novotný 7. David Schlindenbuch
12. Antonín Houdek
29. Jakub Štolba
50. Dalibor Hollý
1. Michal Peták
16. 12. 20 20:45 BECH Princ Praha FC Výtržník HFC 7. 6:0 (1:0)
Hosté hráli dost tvrdě a navíc neustále řečnili. Princ většinu zápasu vedl, nedokázal ale využít přesilovku v druhém poločase a posledních deset minut se musel hodně bránit, než zpečetil v poslední minutě své vítězství. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Prince Praha pro start hráče v trestu v týmu Výtržník. Rataj
Princ Praha FC Výtržník HFC
Robert Machuta – Lukáš Hladký, Ladislav Novotný, Daniel Petřek, Martin Pospíšil, Ondřej Sehnal, Petr Smolka, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý vs Pavel LibecajtJan Bohata, Rudolf Brejcha, Lukáš Bucek, Michal Novotný, Petr Smutný, Lukas Tománek, Lukáš Vala
11., 60. Petr Smolka 10. Lukáš Vala
41. Petr Smutný
9. 12. 20 19:30 STER2 Výtržník HFC Real Motion SG 6. 4:3 (3:1)
Výtržník HFC Real Motion SG
Pavel Libecajt – Jan Bohata, Filip Dvořák, Michal Novotný, Tomáš Rálek, Petr Smutný, Patrik Šulek, Lukas Tománek, Lukáš Vala vs Jakub Zakouřil – Radim Bobalík, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Tomáš Řápek, Václav Šíma, Marek Vávra
5., 17., 50. Patrik Šulek
22. Lukáš Vala
3 Jan Bohata 17. Tomáš Podrazský
46. Radim Bobalík
60. Tomáš Řápek
7. 10. 20 17:45 MIKU4 Penco FC Výtržník HFC 5. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, šťastnější byli hráči domácích. Petr Buchta
Penco FC Výtržník HFC
Pavel Kunert – Patrik Baláž, Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Zdeněk Nepraš, David Prachař, Jiří Sedláček, Michal Voith vs Pavel Libecajt – Jan Bohata, Lukáš Bucek, Jiří Kubát, Tomáš Rálek, Pavel Smolák, Patrik Šulek, Lukáš Vala, Filip Vlasák
3. Patrik Baláž
42. David Prachař
8. Patrik Šulek
30. 9. 20 20:45 CESMI Výtržník HFC Koloušci AK 4. 6:5 (2:3)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém většinu času o gól vedli hosté. V závěrečných minutách však překlopili vítězství na svou stranu domácí.
Výtržník HFC Koloušci AK
Pavel Libecajt – Jan Bohata, Filip Dvořák, Tomáš Rálek, Pavel Smolák, Patrik Šulek, Lukas Tománek, Lukáš Vala, Filip Vlasák vs Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Tomáš Fišer, Jan Jašek, David Růžička, Jiří Růžička, Štěpán Šiška