Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.6.21 | 20:45 | STOD | Ortopedie Bílý lev CF SUP | 11. | 6:0 k. |
Út 22.6.21 | 19:15 | HRAB2 | Kickers 1990 ČFC Ortopedie | 10. | 3:1 |
Út 8.6.21 | 19:00 | MIKU3 | Ortopedie Berušky B | 9. | 1:3 |
Čt 3.6.21 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Ortopedie | 8. | 2:1 |
Út 15.12.20 | 19:00 | MIKU3 | Ortopedie Starci na chmelu SUP B | 7. | 3:3 |
Po 7.12.20 | 20:15 | METE2 | Valník Ortopedie | 6. | 3:0 |
Út 6.10.20 | 19:00 | MIKU2 | Kolotouš FC SUP Ortopedie | 5. | 1:1 |
Út 22.9.20 | 19:00 | MIKU2 | Ortopedie Jawa-Suprtechno A | 4. | 4:2 |
Po 14.9.20 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Ortopedie | 3. | 2:2 |
Út 8.9.20 | 19:00 | MIKU3 | Ortopedie Čechie 12° SUP | 2. | 6:0 k. |
Po 31.8.20 | 17:45 | MIKU2 | Cormoran FC SUP Ortopedie | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torzo AFZ | 11 | 10 | 1 | 0 | 69:19 | 21 |
2. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 8 | 2 | 1 | 43:18 | 18 |
3. | Berušky B | 11 | 8 | 0 | 3 | 65:41 | 16 |
4. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 6 | 2 | 3 | 63:35 | 14 |
5. | Bílý lev CF SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 54:30 | 14 |
6. | Valník | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:21 | 12 |
7. | Ortopedie | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:19 | 11 |
8. | Flamengo FC SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:54 | 9 |
9. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 3 | 0 | 8 | 29:51 | 6 |
10. | Kolotouš FC SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:38 | 5 |
11. | Čechie 12° SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Cormoran FC SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 8.12.20 | 18:15 | HANSP | Pivušky FC Jedna noha netleská (HL8E) |
Út 8.12.20 | 19:30 | HANSP | Merck stars Petřiny 09 FC (HL6D) |
Út 8.12.20 | 20:45 | HANSP | El Barto Friends Prague (HL5C) |
St 9.6.21 | 17:45 | ZABEH | Namo FC Executors United (HL6E) |
St 9.6.21 | 19:00 | ZABEH | Lokomotiva DP Ol´school Fellas BK (HL7I) |
St 9.6.21 | 20:15 | ZABEH | Erko Kbely Pneuservis-Bartoušek (HL2B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Balcar Jiří | 5 | 1 |
Brouček Martin | 5 | 0 |
Cajthaml Milan | 10 | 1 |
Faměra Jiří | 6 | 1 |
Horáček Michal | 3 | 0 |
Janota Jiří | 8 | 0 |
Moravec Martin | 3 | 1 |
Moucha Petr | 5 | 1 |
Müller Jindřich | 6 | 0 |
Němec Pavel | 2 | 0 |
Nový Milan | 7 | 3 |
Sláma Otomar | 4 | 0 |
Träger Michal | 7 | 0 |
Vaněk Miloš | 6 | 2 |
Vyštejn Martin | 10 | 3 |