Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.6.21 | 20:30 | SCBEC | Starci na chmelu SUP B Kickers 1990 ČFC | 11. | 3:3 |
Út 22.6.21 | 18:00 | KORAB | Berušky B Starci na chmelu SUP B | 10. | 13:5 |
Út 8.6.21 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Torzo AFZ | 9. | 5:6 |
Út 1.6.21 | 19:30 | BECH | Valník Starci na chmelu SUP B | 8. | 1:4 |
Út 15.12.20 | 19:00 | MIKU3 | Ortopedie Starci na chmelu SUP B | 7. | 3:3 |
Út 8.12.20 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Kolotouš FC SUP | 6. | 7:0 |
Út 6.10.20 | 19:30 | BECH | Jawa-Suprtechno A Starci na chmelu SUP B | 5. | 2:14 |
Út 29.9.20 | 19:15 | ZAK | Bílý lev CF SUP Starci na chmelu SUP B | 1. | 6:2 |
Út 22.9.20 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Flamengo FC SUP | 4. | 8:1 |
Út 15.9.20 | 19:30 | BECH | Čechie 12° SUP Starci na chmelu SUP B | 3. | 0:6 k. |
Út 8.9.20 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Cormoran FC SUP | 2. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torzo AFZ | 11 | 10 | 1 | 0 | 69:19 | 21 |
2. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 8 | 2 | 1 | 43:18 | 18 |
3. | Berušky B | 11 | 8 | 0 | 3 | 65:41 | 16 |
4. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 6 | 2 | 3 | 63:35 | 14 |
5. | Bílý lev CF SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 54:30 | 14 |
6. | Valník | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:21 | 12 |
7. | Ortopedie | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:19 | 11 |
8. | Flamengo FC SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:54 | 9 |
9. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 3 | 0 | 8 | 29:51 | 6 |
10. | Kolotouš FC SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:38 | 5 |
11. | Čechie 12° SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Cormoran FC SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 4.10.20 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Puk PFC (HL6L) |
Ne 4.10.20 | 18:45 | ZAK | Blesk VK VET A TBC Lachtan VET (VL3D) |
Ne 4.10.20 | 20:00 | ZAK | Hattrick Prosek FC Světlušky (HL5I) |
Ne 11.10.20 | 17:30 | ZAK | Tým Jakuba Harapáta Sokol Vysočany B (HL6L) |
Ne 11.10.20 | 18:45 | ZAK | Sokol Vysočany C Sporting GCL (HL6K) |
Ne 11.10.20 | 20:00 | ZAK | Reka Group - Calvados Běchovice VET (VL3D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brožka Jiří | 11 | 5 |
Feigel Vratislav | 10 | 3 |
Gregorec Jan | 2 | 0 |
Greshnyakov Sergey | 10 | 10 |
Hlásný Petr | 8 | 8 |
Jambor Petr | 9 | 0 |
Kochman Petr | 8 | 4 |
Kotouček František | 9 | 5 |
Lebr Lukáš | 6 | 2 |
Novák Petr | 10 | 12 |
Prosický Marek | 8 | 2 |
Šůcha Michal | 10 | 0 |