Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.6.21 | 19:30 | BECH | Tučňáci SUP A DP Xaverov SUP | 11. | 0:6 k. |
Út 15.6.21 | 19:30 | BECH | DP Xaverov SUP Indus SUP A | 10. | 6:0 k. |
Út 8.6.21 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A DP Xaverov SUP | 9. | 0:6 |
Út 15.12.20 | 19:30 | BECH | DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP | 8. | 3:0 |
Út 8.12.20 | 18:15 | DEKAN | Javorák plus DP Xaverov SUP | 7. | 1:5 |
Čt 8.10.20 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Gold La Plate | 6. | 4:1 |
St 30.9.20 | 19:30 | BECH | Super Naděje A DP Xaverov SUP | 5. | 1:3 |
Čt 24.9.20 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Felix club super | 4. | 6:0 k. |
Čt 17.9.20 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Sen ČM PG supervet | 3. | 11:0 |
Čt 10.9.20 | 18:15 | BECH | Defect SUP DP Xaverov SUP | 2. | 4:5 |
Út 1.9.20 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Pražačka seniors A | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 60:8 | 22 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 63:15 | 19 |
3. | Defect SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 67:16 | 18 |
4. | Indus SUP A | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:35 | 14 |
5. | Pražačka seniors A | 11 | 7 | 0 | 4 | 29:22 | 14 |
6. | Gold La Plate | 11 | 6 | 0 | 5 | 29:26 | 11 |
7. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:44 | 7 |
8. | Super Naděje A | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:43 | 6 |
9. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 0 | 8 | 27:69 | 6 |
10. | Felix club super | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:51 | 5 |
11. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:57 | 5 |
12. | Javorák plus | 11 | 1 | 2 | 8 | 18:45 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 14.9.20 | 18:00 | HRAB1 | Jawa-Suprtechno A Kolotouš FC SUP (SVL2A) |
Po 14.9.20 | 19:15 | HRAB1 | Tlakové galoše Klapzubova jedenáctka (HL5A) |
St 7.10.20 | 19:00 | P1 | Vládci Prahy Petrohradská BFK A (HL4D) |
St 7.10.20 | 20:15 | P1 | Benda All Stars FC Rokoska SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Boev Vasil | 8 | 21 |
Habrun Ivan | 8 | 1 |
Hromas Václav | 8 | 0 |
Jakl Tomáš | 8 | 1 |
Jovanoski Zoran | 7 | 0 |
Karásek Václav | 7 | 0 |
Ladomerský Marek | 7 | 2 |
Mach Marek | 7 | 1 |
Přibyl Bohumil | 8 | 0 |
Slezák Dalibor | 8 | 6 |
Trepera Slavomír | 8 | 8 |
Voženílek Slavomír | 6 | 2 |